-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Wysli mi zdjecia, a ja Ci odeślę kody: [email][email protected][/email] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mameczka']wiecie co? ja niestety nie umiem chyba wkleic zdjec w tresci ogloszenia:oops: probuje na rozne sposoby ale mi nie wychodzi.Glupio mi bo zaoferowalam sie ,ze zrobie ogloszenie a wyglada na to ,ze zbiorowego to jakos tak nie bardzo potrafie. Jesli ktoras ma ochote to zrobic porzadniej to ja sie nie obraze a swoje najwyzej usune ;)[/QUOTE] A jaki kod wklejasz? Przez jaki serwer zdjecia wrzucasz? Na fotosiku kopiowało się gotowy kod w rozmiarze 500px na aukcje - jest iny niż na fora. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Czyli jak zwykle, pies ze schronu jajko niespodzianka - dobra lub zła ;) Tym razem wypada mi na dobrą :lol: -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ciężko mu pomóc :( -
[quote name='matrioszka2']Wydaje mi się, że nie.Po to są szczepienia. Dokładnie - to trzeba zadzwonić do weta i zapytać. [/QUOTE] Jeśli ma obniżoną odporność to może. Szczepionka nie zabezpiecza w 100%. Być może mogłabym tą małą wziąść na tymczas, tylko mam nadzieję, ze nie będzie wyła jak pójdziemy do pracy.
-
Wszystkie Murzynki w nowych domach! Dziękuję za pomoc!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za kotki! -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ona go już oddała, teraz jest w DT (drugim?).... też musi zniknąć. Nie wiem co dalej :( -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
To jaka ona w końcu? Mix? A jak odchodzicie od boksu, to jak się zachowuje? -
Ruda szorstkowłosa młodość spod mojej furtki - Toffik ma dom :)
zerduszko replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Biedny chłopak :( Ciekawe co mu jest. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cichcem wycofam się dyskusji o noworodkowej urodzie :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A ta czarna bezimienna bestia ma coś z zebami?? :( -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Pilny domek, pilny :( -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A 22 styczeń, to nie jest jutro? ;) -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pan przerabiacz ukradł zdjęcia :eviltong: -
Chyba nie tylko Sabcia sie nie załapała, hihihi ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']ale sa wyjatki i czasem sie zdarza LADNE dziecko zaraz po porodzie. [/QUOTE] Właśnie CZASEM :eviltong: A kto nie gada o noworodkach, to używa słowa ładny, a nawet śliczny :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agata-air']Somea wróciłam do świata żywych. Fakturka wysłana dwa dni temu...[/QUOTE] Dlaczego nie ma skanu?
-
Oczywiście, ze tak - może być. Pewności, że tak było w tym przypadku mieć nie będziemy nigdy. Może gdyby był w domowych warunkach, jako jeden z niewielu psów, udałoby się "coś" zaobserwować. Co oczywiście, nie oznacza, ze udałoby sie go uratować. Dyskusja odnośnie warunków rozpoczęła się przed uśpieniem Fifusia, przy rozważaniach nad sensem szukania mu innego lokum. Nie ma się co czarować,że w domowych warunkach byłoby mu lepiej. Nawet najszczersze checi i warunki w azylu, tego by mu nie dały. Szkoda, że niektórzy wyczytują, to co chcą, a nie to co faktycznie pisze. Teraz nie rozumiem jakiej pomocy oczekujecie w stos. do innych starszych psów, chorych bo podobno warunkli w azylu maja dobre, zamiana azylu na hotelu jest bez sensu.
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
to byłby dobry pomysł, przydałby się tylko znawca, który by odróżnił pony od reszty ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']aaaa zapomniałam napisać, że kolezanka, która była u nas w sobotę i miała rodzić za 2 tygodnie urodziła dziś w nocy zdrowego [B]ślicznego[/B] Kacperka :laola: :drinking:[/QUOTE] Już go widziałaś?? Tak szybko wyładniał, większość dzieci jest okropna po porodzie :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)