Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Wysli mi zdjecia, a ja Ci odeślę kody: [email][email protected][/email]
  2. Na na pewno nie mogę pojechać po nią, to jest daleko a ja mam problemy zdrowotne i tyle nie wytrzymam w samochodzie czy autobusie. Nie będę w stanie opłacić sterylki. Obawiam się tego wycia, bo już sąsiadom raz zafundowałam wyjusa.
  3. [quote name='Mameczka']wiecie co? ja niestety nie umiem chyba wkleic zdjec w tresci ogloszenia:oops: probuje na rozne sposoby ale mi nie wychodzi.Glupio mi bo zaoferowalam sie ,ze zrobie ogloszenie a wyglada na to ,ze zbiorowego to jakos tak nie bardzo potrafie. Jesli ktoras ma ochote to zrobic porzadniej to ja sie nie obraze a swoje najwyzej usune ;)[/QUOTE] A jaki kod wklejasz? Przez jaki serwer zdjecia wrzucasz? Na fotosiku kopiowało się gotowy kod w rozmiarze 500px na aukcje - jest iny niż na fora.
  4. Czyli jak zwykle, pies ze schronu jajko niespodzianka - dobra lub zła ;) Tym razem wypada mi na dobrą :lol:
  5. [quote name='matrioszka2']Wydaje mi się, że nie.Po to są szczepienia. Dokładnie - to trzeba zadzwonić do weta i zapytać. [/QUOTE] Jeśli ma obniżoną odporność to może. Szczepionka nie zabezpiecza w 100%. Być może mogłabym tą małą wziąść na tymczas, tylko mam nadzieję, ze nie będzie wyła jak pójdziemy do pracy.
  6. [quote name='AMIGA']Z tym, że Gabi grzeje doopencję w domku, a DONCIA czeka na to tyyyyyyyyyyle czasu[/QUOTE] Dla mnie to jest Gabi i Gabi :] Nie Gabi i Doncia. dobrze, że Waszka zakumała, bo byśmy sobie pogadały jak Wy o allegro :P
  7. Ona go już oddała, teraz jest w DT (drugim?).... też musi zniknąć. Nie wiem co dalej :(
  8. To jaka ona w końcu? Mix? A jak odchodzicie od boksu, to jak się zachowuje?
  9. Biedny chłopak :( Ciekawe co mu jest.
  10. A ta czarna bezimienna bestia ma coś z zebami?? :(
  11. A 22 styczeń, to nie jest jutro? ;)
  12. Nigdy nie zapamiętam jak ona ma na imię, ciągle mi Gabi siedzi w głowie :lol:
  13. Pan przerabiacz ukradł zdjęcia :eviltong:
  14. Chyba nie tylko Sabcia sie nie załapała, hihihi ;)
  15. [quote name='Tekla64']ale sa wyjatki i czasem sie zdarza LADNE dziecko zaraz po porodzie. [/QUOTE] Właśnie CZASEM :eviltong: A kto nie gada o noworodkach, to używa słowa ładny, a nawet śliczny :lol:
  16. [quote name='agata-air']Somea wróciłam do świata żywych. Fakturka wysłana dwa dni temu...[/QUOTE] Dlaczego nie ma skanu?
  17. Oczywiście, ze tak - może być. Pewności, że tak było w tym przypadku mieć nie będziemy nigdy. Może gdyby był w domowych warunkach, jako jeden z niewielu psów, udałoby się "coś" zaobserwować. Co oczywiście, nie oznacza, ze udałoby sie go uratować. Dyskusja odnośnie warunków rozpoczęła się przed uśpieniem Fifusia, przy rozważaniach nad sensem szukania mu innego lokum. Nie ma się co czarować,że w domowych warunkach byłoby mu lepiej. Nawet najszczersze checi i warunki w azylu, tego by mu nie dały. Szkoda, że niektórzy wyczytują, to co chcą, a nie to co faktycznie pisze. Teraz nie rozumiem jakiej pomocy oczekujecie w stos. do innych starszych psów, chorych bo podobno warunkli w azylu maja dobre, zamiana azylu na hotelu jest bez sensu.
  18. to byłby dobry pomysł, przydałby się tylko znawca, który by odróżnił pony od reszty ;)
  19. [quote name='malawaszka']aaaa zapomniałam napisać, że kolezanka, która była u nas w sobotę i miała rodzić za 2 tygodnie urodziła dziś w nocy zdrowego [B]ślicznego[/B] Kacperka :laola: :drinking:[/QUOTE] Już go widziałaś?? Tak szybko wyładniał, większość dzieci jest okropna po porodzie :lol:
×
×
  • Create New...