Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Energy']A co, troszkę przyjemności się każdemu należy:eviltong::evil_lol:[/QUOTE] W takim sprawmy przyjemność temu psu [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/177993-NEO-kopniak-za-kopniakiem-ZBIERAMY-DEKLARACJE-NA-DT-POMA-A"]http://www.dogomania.pl/threads/177993-NEO-kopniak-za-kopniakiem-ZBIERAMY-DEKLARACJE-NA-DT-POMA-A :eviltong:[/URL] [/B]
  2. [quote name='Dogo07'] Także domy z dziećmi dla psów jak najbardziej ale naprawdę dobre domy , takie gdzie pies będzie szanowany i kochany.[/QUOTE] Ale to samo dotyczy domów z dziećmi, jak z innymi psami, kotami, szafami czy bez niczego ;) Prawda taka, ze jak kto głupi, to psu nigdy dobrych warunków nie stworzy. Myśmy tez brali psa dla dziecka, pies się niestety okazał nienawidzący dzieci, a jakoś wszyscy żyją - w szczęściu nam nadzieję ;)
  3. A nie ma jakichś osób zajmujących się ponami w potrzebie?
  4. [quote name='Mameczka']zerduszko myslalam o tym ale to wychodzilo tak koszmarnie dluuugie, ze zrezygnowalam.Chyba ,ze zrobic ze 2-3 ogloszenia ale to chyba tez bez sensu.[/QUOTE] Moim zdaniem długie jest ok.
  5. [quote name='Mameczka']no to w koncu wystawilam ;) jak zwykle czekam na opinie , jakby cos trzeba bylo zmienic. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=891404679[/URL] tych bez danych kontaktowych nie wystawialam ale jak beda juz namiary do nich to najwyzej dorzuce :p[/QUOTE] Moim zdaniem koniecznie zdjecia w treści aukcji: opis psa- zdjecie. Tak jest to nieczytelne, trzeba szukać, mozliwe pomyłki.
  6. Wiesz, mi się wydaje, ze on się trochę drażni... bo chyba nie chce już Broka. Gdyby teraz wyraził chęć, to jasne, sprawdzić nie zaszkodzi. Ale czy on taka chęć wyraża, czy chce tylko Cię wkrwić ;) A to co ja bym mu napisała, nie zamyka mu przecież drogi do wyrażenia takiej chęci.
  7. Napisz mu, że życzysz mu cudownego sznaucerowego przyjaciela :) I tyle...
  8. Samo miejsce nic mu nie pomoże :( [B] Obraczus[/B] - czy ja mogę przesyłać dalej Twoją wiadomość, czy muszę coś od siebie wymyślić?
  9. Idźcie na solarium :P
  10. [quote name='Lucyna'] Nie jest tak źle, aczkolwiek psinki trochę cierpią, ale cóż zrobić ...[/QUOTE] To ja miałam dziwne suki chyba, bo wsie trzy przezywały tylko narkozę, na drugi dzień, to im już szaleństwa były w głowie :crazyeye:
  11. Ja mam już full psów w kolejce. Prosta sprawa, klika się dodaj ogłoszenie, wkleja się tekst w odpowiednie miejsce i wczytuje zdjęcia z komputera.
  12. [quote name='GPooLCLD']Energy piszę się na polu, nie na dworze:evil_lol:[/QUOTE] Na polu to rosną ziemniaki [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  13. Przyznaj się, że Ty zjadłaś :P
  14. Jak tylko znajdę czas, to porozsyłam, ale mam takie zaległości w ogłoszeniach...
  15. A gdzie mój post :placz:
  16. Neo zawrócił mi w głowie :eviltong: Cały czas myślę o nim ;) Na razie hop :oops:
  17. Jutro wielki dzień :)
  18. Trzymam kciuki. Ktoś dzwoni, pyta o sunię?
  19. [quote name='Energy']Kuba możesz zbierać siły, pani ci nagrodę wywalczyła:multi::multi::multi::evil_lol:[/QUOTE] Co tu się dzieje :mad: Sodomia i Gomoria :evil_lol:
×
×
  • Create New...