-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Mozna by spróbować dać tam gdzie się da w działach mieszańce na tych samych portalach.
-
Pomyłka :oops: Ale i tak Nikus, proszę o nr konta.
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Teraz trzeba na budę nazbierać, a w sumie po co :diabloti: Dziki go przywitają, to mu się cieplutko zrobi :eviltong: -
[quote name='leni356']Ja osobiście bałabym się użyć w tym przypadku klatki kenelowej Myślę, że to jest sprawa dyskusyjna - jednak jeśli pies miałby wrócić do schroniska, zmieniac domy bez końca, rozważyłabym to. Andrzej Kłosiński http://www.behawioryscicoape.pl/d/szukaj/malopolskie/84 A tu jego tekst o klatkach http://www.coape.pl/kennelklatka.html
-
Chester malutki kudłaczek W SWOIM DOMKU - za TM
zerduszko replied to leni356's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaczęłam bo myslałam, ze jest z kim podyskutować. Ale Ty zawsze wiesz najlepiej...... -
Chester malutki kudłaczek W SWOIM DOMKU - za TM
zerduszko replied to leni356's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A nie osoba pod której opieką aktualnie jest pies, pies jest fundacyjny, Leni prowadzi wątek - nie jest jeszcze właścicielem psa. Z resztą co to Ciebie obchodzi, może dziewczyny tak ustaliły miedzy sobą (Leni i Madallena). Kończę z Tobą dyskusję. -
Chester malutki kudłaczek W SWOIM DOMKU - za TM
zerduszko replied to leni356's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co w tym dziwnego, pokazać Ci wątki jak się kończy wydawanie psów do niesprawdzonych DT? DS się sprawdza, nowe DT tez powinno się. -
[quote name='malawaszka']no do klatki tez psa trzeba przyuczyć a nie zamknąć i zostawić - musi ją zaakceptować, poczuć się bezpiecznie, mieć tam jedzenie, picie, zabawki, swój kocyk czy coś - to też wymaga zaangażowania żeby pies chciał w klatce być i czuł się tam dobrze[/QUOTE] Tylko zrobienie tego z psem z lękiem nie jest takie proste i szybkie. Zostawania w klatce o wiele dłużej się uczy niż zostawania w duzym pomieszczeniu. Wiele psów z lękiem odmawia jedzenia jak zostają same, dlatego nie poleca się zostawiania im jedzenia. To nie jest jojczenie i niszczenie z nudów, kiedy takie patenty skutkują.
-
[quote name='Dogo07'] A co sądzicie o klatce kenelowej ?[/QUOTE] Ja jak szłam do pracy zamykałam sukę w klatce, bo nie tyle niszczyła, co próbowała się wydostać: drzwi i okna, oraz ściany obok. Nie jestem jednak zwolennikiem. Ale musiałam. Suka próbowała sie wydostawać z klatki, trochę się raniła. Była na CalmAidzie podawanym rano, spacer ranny tylko na smyczy, spokojny, klatka w zaciemnionym pokoju, uspokajająca muzyka, na klatce prześcieradło (które przerabiała na makarony), wyła całe 8 h. Po kliku dniach troszkę się uspokoiła, ale ona nei miała duzego nawyku (silny lęk był, ale nie nawyk). Stopniowego zostawania w domu uczyłam po pracy, w całym domu, z drugą suką, pozapalane swiatło - żby odróznić jej te 2 sytuacje. Klatka jest super na zwykłe niszczycielstwo, przy leku separacyjnym byłaby baaardzo ostrożna, najlepiej skonsultować ze specjalistą.
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']eeeeeeee!!!!:) nie był taki duży;) Upewnię się dzisiaj,ale ten rodzaj psa nie jest do kolana[/QUOTE] Duży nie był, ale mały też nie. A na zdjeciach też wyglądał na małego ;) Biedny Puszek, nie mam pomysłu :( -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Zerduszko, wiesz co mam na myśli ? Tamten pudelek był z tego schroniska :(.[/QUOTE] Ja właśnie też :( Aż mnie ciary przechodzą. Ale ja myślę, ze Supeł się zaraził poza schroniskiem. Ale może on nie jest wpół łydki, tylko do końca ;) czyli do kolana. Supeł też miał być mały. -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a to nie jest PON?[/QUOTE] Właśnie specjalistki tu potrzeba ;) -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Nie wiadomo jak tam z jego zdrowiem.[/QUOTE] Nawet nie chcę myśleć, że może być chory. -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Najbardziej przeraża mnie to, ze on tam jest krótko... a wyglada jakby w schronie spędził rok. -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
zerduszko replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Proszę wygłaskać Milę ode mnie :lol: -
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
zerduszko replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
A nie bierzecie pod uwagę, ze to zwykły spam? -
Zima ładniejsze niż latem :lol: Ewenement ;)
-
Zima ładniejsze niż latem :lol: Ewenement ;)