[quote name='Jasza'][B]Myślę, że Misi rzeczywiście przydałby się DT.[/B]
Może taki, gdzie mała byłaby cały czas na dworze, na ogrodzonym terenie, w budce...
[/QUOTE]
Moim skromnym zdaniem to nie jest dobry pomysł na dT, to ją niczego nie nauczy - będzie tak jak przez ostatni rok. W domu, z człowiekiem, trochę uszczęsliwiona na siłe, przy odrobinie pracy i duzej dawce cierpliwości ma szansę się przełamać.
Ja wprawdzie nie miałam okazji pracować z dzikuskiem, ale miałam dwie sunie kompletnie nie blokowe, bojace się ludzi, w tym jedna dodatkowo ostra panika na smycz i obrożę - teraz obie mieszkają w bloku, miziaki.