Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']w Zabrzu cosik fajniejszego niż Wodzisław i Tychy?[/QUOTE] Ciężko stwierdzić. Chociaż ja bym stawiała na Wodzisław, mają przygarniętą sunię, wysterylizowaną, nie dają się jej upaść ;) Zabrze jeszcze mało prześwietlone, bo w pracy rozmawiałam - ale Pani ma na oku jeszcze jednego psa. W środę jadę do Wodzisławia.
  2. O 21 to on może się już gdzieś ulokować, na pewno sobie znajduje miejsca do przekimania, ciagnie do ciepła. Najlepiej szukać w ciagu dnia.
  3. [quote name='Jasza'][B]Myślę, że Misi rzeczywiście przydałby się DT.[/B] Może taki, gdzie mała byłaby cały czas na dworze, na ogrodzonym terenie, w budce... [/QUOTE] Moim skromnym zdaniem to nie jest dobry pomysł na dT, to ją niczego nie nauczy - będzie tak jak przez ostatni rok. W domu, z człowiekiem, trochę uszczęsliwiona na siłe, przy odrobinie pracy i duzej dawce cierpliwości ma szansę się przełamać. Ja wprawdzie nie miałam okazji pracować z dzikuskiem, ale miałam dwie sunie kompletnie nie blokowe, bojace się ludzi, w tym jedna dodatkowo ostra panika na smycz i obrożę - teraz obie mieszkają w bloku, miziaki.
  4. Może jedna nie, ale tyle koniczyn musi ;)
  5. Czyżby płaczki potymczasowe?? Ja już chyba też zacznę się przygotowywać psychicznie ;)
  6. Ale on piękny :) Ja tak żałuję, że nie mogę mieć psa... sama drobnica mi się po domu pałęta ;) [COLOR=Gray] Ps. Czy forum padło? Ps2. Niestety psów nie brakuje, szybko sobie "pocieszenie" znalazłam. Ale chyba już na wylocie :-o [/COLOR]
  7. Dzwonią, dzwonią - mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie. Jakby co trzeba by poszukać kogoś z Zabrza na wizytę.
  8. [quote name='GPooLCLD']a czemu to takie okropne zajęcie :razz:?[/QUOTE] Raz odpowiedzialność, dwa różni są ludzie... czasem warto jechać z kimś ;) Mi się nigdy nic ni przydarzyło, ale jak miałam wizytę, gdzie był tylko pan domu, samotny.. to dusza na ramieniu ;)
  9. Ale ja chce mieć już spokój święty :wallbash:
  10. To prosiłabym info o psiakach i dobre zdjecia obu, drugiego szczególnie ;)
  11. Ktoś pewnei nei śpi, bo zakochany w Broku, tylko o nim mysli ;) a jutro z rana zadzwoni... no po południu coby Waszka pospała ;)
  12. I dobrze, mnie od tego podnoszenia bazarków przy niedziałąjacym dogo już mdli.
  13. Ja chyba oszaleję - a tego zdjecia mordeczki macie?
  14. [quote name='Energy']Z dogo niestety nie:shake:[/QUOTE] Ale spoza dogo też może być :P Byleby głowa na karku była ;) Macie kobitki, dokształcajcie się. Ze swojej strony napisze tylko, ze to okropne zajęcie i szczerze go nie znoszę :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/25135-ABC-ADOPCJI-PRZEZ-DOGO-w-zarysie-VADEMECUM-ADOPCYJNE-jak-ustrzec-sie-przed-bledami[/url] A linki nie działajace zmienia się tak, jak tu napisane [url]http://www.dogomania.pl/threads/174089-Nowa-dogomania-wskazA-wki[/url]
  15. Przydałaby się fotka jak stoi, żeby postawę było widać. Cudo cudeńko... mam taką słabość do takich :(
  16. [quote name='Equus']Nigdy nie robiłam żadnych wizyt adopcyjnych i jakoś nie bardzo się nadaję do tego chyba ale jeśli nie znajdziecie nikogo lepszego to oczywiście mogę spróbowac pomóc (choć tak). Jak pies trafiłby do Warszawy to mogłabym zagadać z naszą ulubioną fryzjerką o darmowe strzyżonko (a jak się nie uda to zapłacę za pierwsze strzyżenie).[/QUOTE]Poczytaj sobie podklejony wątek na PwP, o co pytać itp.
  17. Ktoś go musi pokochać, musi!
  18. Przydałby się jej DT, z doświadczeniem.
×
×
  • Create New...