Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Doginka']A ten ptak to czasem nie uwięziony w gatkach TZa?:lol:[/QUOTE] Szalona kobieto.... prawie się udusiłam.
  2. [quote name='malawaszka']no własnie mam w głowie tego z rybca też cały czas :( koszmar!!! jeszcze trochę i zacznę jakąś krucjatę przeciw pseudo hodowcom - krucjatę z kałachem w dłoni :snipersm: O! [/QUOTE] Ale ten, o którym Ci juz mówiłam podobny do Amanta... czarno srebrny bez ogonka... a ten DRUGI - to pieprzak..... a diabli wiedzą czy nie ma więcej :( [quote name='malawaszka']hahaha w nazwie wymieniłaś każdy rozmiar sznupowy? :lol:[/QUOTE] Brawo :megagrin: wygrała Pani Broka z dostawą do domu, jutro mam czas
  3. Jakulka, znajdziemy Ci domek, musimy!
  4. Aaaaa, buziaki dla słodkiej :)
  5. [quote name='TERESA BORCZ']czekam, podtrzymuje propozycję, może coś sie da zrobić. Są jakieś wiadomości?[/QUOTE] Dzwoniłam dziś na nowy nr.
  6. [quote name='malawaszka']a cicho tu bo nie mam siły już :( jakiś koszmar powiem Wam - tylu miniatur nie było jeszcze nigdy w schroniskach [/QUOTE] Pocieszyć Cię? To w Rybniku jest jeszcze CONAJMNIEJ 1, miniak p&s. Nei wiem ile będę czekała na Timiego jutro, ale jak sie uda, to wrócę do Rybnickiego schronu i się wsio dowiem. Jak się nasze stowarzyszenie nazywa... SPSMŚiO :lol:
  7. [quote name='ihabe']niestety nie zdążyłam z nim wyjść;-( [/QUOTE] Ja to bym z nim wyszła i już nie wróciła :P
  8. O żesz - to ja nie tylko prosze, ale domagam się ;)
  9. [quote name='danal1983']jakie plany?[/QUOTE] Najnowsze info. [quote name='mshume']Bianeczka została w szpitalu, przy mnie zrobili jej USG i pobrali dużo krwi na badania.Lekarz stwierdził,że mała jest apatyczna i rano wyglądała na obolałą, nie podoba mu się rytm serca :(Będą jeszcze robić RTG i coś tam nie pamiętam jeszcze. Sunka nie ma ropomacicza,guzków sporo w listwie mlecznej. USG jest OK. Trzeba jak najszybciej operować.Jutro koło południa będą wyniki krwi to dowiemy się więcej. Pewnie fundusz cały się z kosztami diagnostyki wyzeruje a może i dług zostanie :([/QUOTE] Kochana zapytaj o koszta plizzz, proś o jaką zniżkę dla bidy, każde 5 zł am znaczenie. Marudzę, wiem ;)
  10. Bilon, bilon - ale cwaniak się zrobił ;)
  11. Wysłałam grosika. Zaraz po prośbie lecę. Bidulka. Taką prawdę "ludową" słyszałam, ze jak psy w schronisku, to się wszystkimi siłami trzymają jakoś póki mogą... a jak poczują, że już mogą.... ale wierzę, że bedzie dobrze.
  12. No to klapa, nie dość, że choroba, to jeszcze dobrze byłoby znaleźć im dom razem. Biedne niuńki :(
  13. [quote name='Betta']uu... juz domek ? super! to co zerduszko...kurdupelek ? :P[/QUOTE] Jak bedzie w nowym domu, jak będą wieści że wszystko ok, to wówczas będę się cieszyć. Jutro od 10 proszę o kciuki :)
  14. A nie dałoby się "zamazać" twarzy? O pokazac wiecej chłopaka?? :)
  15. [quote name='malawaszka']2 dni pusto :( AMIGA widziałaś dziś tego gagatka? cholera co z nim zrobimy? :([/QUOTE] Nie mam kominka, ale skóra z Broka-obiboka by mi sie przydała :lol:
  16. Barak, to to czarne cudo? Poka go wiecej :)
  17. Życie jest niesprawiedliwe :lol: Domek laluni by się przydał :)
  18. Drops kogoucik, Gordon kogut, a ja mam starą kwokę :megagrin:
  19. [quote name='Soema']Wiecie co mnie przygnębia.. że na tamtym forum czeka się na poród tej suni jakby była z jakiejś renomowanej hodowli..[/QUOTE] Tu też padły takie hasła... niby żarty. Żarty czy nie, żałosne i niesmaczne. Natura nie rzekła jeszcze ostatniego słowa, zobaczymy jakie burki urodzi Miszka.
×
×
  • Create New...