Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='necianeta89']taa...? moje siedzą u mnie już miesiąc i żadnego telefonu... a ogłoszenia mają, i są na fb i na allegro...[/QUOTE] Już miesiąc? Chciałabym żeby tak krótko niektóre dorosłe psy czekały na dom. Ogłaszam takie co 3 lata czekają :(
  2. [quote name='malawaszka']plotkary :turn-l:[/QUOTE] Ktoś Cię przebił, być nie może :lol:
  3. No znalazłaś :lol: Ze sto lat temu to było ;)
  4. [quote name='Agucha']Pozostaje wierzyć, że jej się w końcu znudzi :evil_lol:[/QUOTE] Trzeba jej w tym pomóc, wytrzepać futerko, bo się widać zakurzyło ;)
  5. [quote name='necianeta89']Przypomnijcie mi, żebym nie brała szczeniaków na DT, bo chyba będę musiała zainwestować w kafelki w przedpokoju,,,,[/QUOTE] Ale przynajmniej są większe szanse, że znajdą domy ;)
  6. Nie pamiętamy tych staruszków, zapodaj linka :)
  7. Też kciukam za szybki powrót do formy. Na spacery to mu kołnierz zdejmuj.
  8. Problem jest w tym, że jak ktoś jest z Krakowa i ma tam fefdziesiat kociaków, to po co a jechać 40km do missieek?
  9. Ale się gratisem zabezpieczyłas :lol: Aaaaa kocham :D [URL]http://img80.imageshack.us/img80/7940/ab18.jpg[/URL]
  10. [quote name='Lili8522']Cioteczki jest DS w bloku dla szczeniaka w typie: Macie może jakieś takie cudo u siebie? Najlepiej w okolicach Śląska[/QUOTE] A jak dużego szczonka szukają? Może podeślij im stronkę missieek [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?cat=13[/url] tam masa szczeniaków :( Ps. Nie chcesz któregoś na tymczas?
  11. Trza ich przycisnąć, bo pies im potrzebny jak psu koszula. Oby jej nie wzięli. Ps. Ty jej im nie odwoź, może im się nie będzie chciało podjechać ;)
  12. Ja biere tą [url]http://img210.imageshack.us/img210/6294/abb3b.jpg[/url] Ładnemu to nawet w kudłach ładnie :D
  13. [quote name='farmerka63']I ja nie mam najlepszych wieści...Co prawda znaleźli się właściciele Zosi - jest to bez wątpienia ich pies. Po dłuuugich przemyśleniach postanowili go łaskawie od nas odebrać....yyy...ale dopiero we wtorek :angryy::angryy::angryy: Marta powiedziała pani, że pies czeka DZISIAJ. Przekazała mój numer telefonu . Telefon uparcie milczy. Taka to miłość do Zosi....[/QUOTE] Obciąż kobitę za hotel :P
  14. Te domki z ogrodem to nie taki raj zawsze, bo większość psów się nudzi spędzając tak całe dnie samotnie, ludzie często nie widzą potrzeby wyprowadzania takiego psa. O ;) To lejuch jeden :lol:
  15. U nas wieje, ale dalej nie ma zimy - jupi :lol:
  16. Kociaki i wszystkie dorosłe są stale ogłaszane na: allegro alegratka olx gumtree e-zwierzak cafeanimal tablica morusek (czyli + doadopcji i jeszcze jeden serwis) jeszcze jeden, którego nazwy nie pamiętam. Nie wiem czemu nie mają domów, do mnie ludzie dzwonią ciągle o kociaki ogłaszane miesiąc temu, pomimo iż usunęłam ogłoszenia :roll: Przekazuję namiary na missieek i cisza.
  17. [quote name='missieek']szczeniaki pilnie potrzebuja DT/DS[/QUOTE] Któreś konkretne? Wszystkie są w Bukownie? Jutro im porobię ogłoszenia.
  18. [quote name='wilczy zew']Padło pytanie jak Ina do innych psów(tam jest minik) to powiedziałam,że w domu chciała rządzić Kocykiem i warkoliła na niego,nawet nie wspomniałam,że mnie dwa razy udziabała. Przecież nie mogłam powiedzieć,że z radością rzuca mu się na szyję. Tak to chwaliłam zgodnie z prawdą,bo dużo się nauczyła przez ten miesiąc.[/QUOTE] Dobrze powiedziałaś, nie ma co ją narażać na zwrot. Ale mam nadzieję, że mówiłaś normalnie, a nie tak jak tu nam o niej opowiadałaś :lol:
  19. [quote name='ostatniaszansa']Znowu Boguszki policzone 334 psiaki w tym z gminy 35 ( tegoroczne ) Gdyby nie ten tegoroczny wysyp, to starej gwardii byłoby 299 a może nawet mniej bo z tych gminnych 21 jest już w nowych domkach. [/QUOTE] Piękny wynik, gratulacje :)
  20. [quote name='Cleopatrax']Hej Aga, zarażenie nosówką i innymi psimi chorobami odbywa się drogą kropelkową i pokarmową, przez bezpśredni kontakt pieska z chorym, dla 100 % pewności umyj mocno ręce, nic się nie poinno stać, chociaż ja pytalam Romana parę dni temu o tą nosówkę i powiedział, że jego zdaniem na pewno Prezesik nie ma nosówki.[/QUOTE] Na pewno nie jest konieczny kontakt bezpośredni, przenoszenie wirusa też jest możliwe. To tak teoretycznie. Trzymam kciuki żeby to nie była nosówka!
  21. Ja tak nieśmiało... a miał może robione testy na nosówkę? Może to przypadek, że przy zapaleniu płuc ma problemy z oczami, ale lepiej wiedzieć i leczyć odpowiednio.
  22. [quote name='Lili8522']Racja, wstawie same zdjęcia i kontakt.[/QUOTE] Ty się śmiej, ja rok temu miałam czternastoletniego psa, agresywnego. W ogłoszeniu jak wół stało, że nie może zamieszkać z dziećmi i miałam tel. z pytaniem ile ma miesięcy i czy nada się do 2 i 4 klatka. Ale pies był piękny rasowiec. Od tej pory piszę normalne teksty z podstawowym info bez zbędnego pitupitu. A już szczególnie wystrzegam się zagłębiania w przeszłość psa.
  23. [quote name='Lili8522']A ja szukam Cioteczki która ma talent o pisania tekstów ogłoszeń... Następne ogłoszenia mojego tymczasa muszą być poruszające żeby szybko wskoczył o nowego domku :lol: Jest tutaj taka duszyczka?[/QUOTE] Ludzie nie czytają tekstów, tylko fotasy oglądają ;)
×
×
  • Create New...