-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
No to mamy pewność Ryjec wyjec, a ja mam przechlapane :( Robię mu dziś wyćwikę, na siedzieć w otwartej klatce w otwartej sypialni i nie wolno mu do mnie przyjść. I się słucha. Siada juz na komendę, podaje łapki i wraca na wołanie. Ale kurde nie chce zostawać sam :( Zaś wyjec :/ -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Pewnie, ze zauwazyłam :) I jak energicznie to robi! -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Świetnie to wygląda :lol: -
[quote name='taks']pies szerszy czy obróżka ma byc szeroka?:evil_lol: Będą wszystkie szerokości czyli 1,5; 2; 2,5; 3 i 4 cm no i jak zwykle ( choć co bazarek sobie obiecuje że to juz ostatni raz bo to szaleństwo i bazarek i szycie równoczesnie) bedzie mozna zamówic albo przeróbke/skrócenie albo cos na specjalny wymiar[/QUOTE] Obróżka szersza :) Wiem, że są zawsze wszystkie szerokości, ale jak chcę tak co najmniej 2,5cm na 8 kg psa, a na ogół są szerokie na duże psy.
-
[quote name='taks']Bazarek przygotowuję ale jeszcze trochę czasu zejdzie bo dopiero szyję . I szycie potrwa bo przy tej ilosci jaka jest zwykle na bazarkach to jednak jest co robić a jeszcze zdjęcia,hosting , opisy... Trudno mi powiedzieć czy jeszcze w styczniu czy juz w lutym na pewno jak zwykle dam link także tu jak bazarek ruszy[/QUOTE] A będzie coś na niedużego psa, ale szerszego? ;) Poluję i poluję i upolować nie mogę.
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Psa chyba nie masz ;)?[/QUOTE] No właśnie! Same suki, a suki jak to suki, wyrób pso-podobny :lol: Ryjek dziś stweirdził, że moja była tymczasowiczka źle napoczęła drzwi i je poprawił. Suki to tak robią, wszystko na pół gwizdka ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']masz racje nie nakręcaj sie, bo za chwile to nie będziesz go chciała oddać :D[/QUOTE] Hihihi ;) Nie mogę mieć teraz kolejnego psa, nie mogę mieć teraz kolejnego psa, nie mogę mieć teraz kolejnego psa, nie mogę mieć teraz kolejnego psa :D -
radość w jej oczach :D [url]http://img39.imageshack.us/img39/4586/abfred2.jpg[/url]
-
Wiesz co, każdy żołnierz żeby dobrze pracować musi odpoczywać. Ma odpoczywać jak Cię nie ma i zbierać siły na atrakcje jakie mu zafundujesz po powrocie :p <i tu mówię całkiem serio, on powinien spać w ciągu dnia, dla jego dobra>. Ta metoda jest wypróbowana, prosta i skuteczna. Niestety takie zachowania szybko się utrwalają, więc im szybciej coś z tym zaczniesz robić, tym większa szansa, że się oduczy. Wody mu absolutnie nie zabieraj. Jak przestanie łazić, to będzie pił mniej, ale wystarczająco dla organizmu.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='jambi']o masz... ja pewna byłam że to lustrzane odbicie jest [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ryjek/Ryjuch047.jpg[/URL] tylko coś mi nie grało w szczegółach :hmmmm: ... ale potem doczytałam więc już wiem! :lol: gratuluję prawie-tymczasa![/QUOTE] Jak to prawie? :lol: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Zapiszę sobie, bo też lubię czarne psy ;-)[/QUOTE] Witaj :) On nie jest idealny, to niedobry pies jest i kropka. Damian mi ciągle powtarza, że na jego widok tak się nie cieszy, nie patrzy, nie tuli się... i jak stwierdziłam, że w takim razie zostanie, to nic nie powiedział. Zero pożytku z chłopów. Mogłabym jeszcze się nachwalić Ryjka, jak to się słucha i uczy migiem, biega i relaksa ma na wszystko, tylko po co się mam nakręcać :( -
[quote name='feliksik']tak, jak mnie nie ma, bo jak jestem to drepta, ze go wszyscy słyszą:cool3:[/QUOTE] Jeśli go zostawiasz na całym domu, to na początek spróbowałabym zamknąć go w niewielkim pokoiku, gdzie będzie miał spokój. Pewnie jak wychodzisz, to tęskni, szuka Cię, może czegoś do jedzenia. Łazi, mędzi, pije, jest niespokojny, więc więcej łazi i pije :D Nakręca się niepotrzebnie, a powinien spać. Ma stałe pory spacerów?
-
[quote name='Pipi']Sluchajcie, ja sie nie bede spierac kto ma racje, ale mam oczy i widze, co CM robi z psami i jakie sa tego efekty. A u nas w Polsce behawiorysta to zaczaruje, tak? czy tak jak CM bedzie szukal rozwiazania? Wcale nie powiedziane, ze zaradzi zachowaniu psa i ze "wyprostuje", a pieniadze wezmie. Nigdy nie mialam takiego rodzaju problemow, wiec tylko poradzilam i tyle. Nie powiedzialam zeby stosowac sie do metod i wzorowac na tym co pokazuja w filmach z CM. Uważam, ze jest bardzo madry.[/QUOTE] Jest wątek o CM i jego metodach, na którym można podyskutować o wyższości jego metod nad innymi.
-
[quote name='_Goldenek2']Cała rodzina musi być spokojna i gdy psiak wykazuje niepożądane zachowania.... po prostu go ignorować. [/QUOTE] Agresja jest zachowaniem samonaprowadzającym, nie można jej absolutnie ignorować, gdyż wówczas może dojść łatwo do eskalacji zachowania.
-
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Co to za pies? ;) -
[quote name='agusia35']Pozdrawiam Wszystkich! Mam mały problem z Filipkiem i proszę o rady. Jestem dla niego jedyną Panią w domu ,a innych domowników traktuje jak rywali. Nie pozwala się nawet do mnie innym przytulac reaguje agresywnie. Na spacerach jest bardzo agresywny wobec innych psów i suczek, on jest najważniejszy. Proszę o pomoc tak nie może byc...[/QUOTE] Nie wiem czy coś da się poradzić bez obejrzenia psa, najlepsza byłaby wizyta specjalisty w domu i przyjrzenie się relacjom. Kto wyprowadza psa na spacery, karmi, bawi się itd. Jak wyglądają i jak długie są spacery, gdzie pies śpi i przede wszystkim jak Pani reaguje, gdy psiak warczy/atakuje domowników. Co do innych psów, to tylko się rzuca jak jest na smyczy czy an poważnie atakuje? On w dT był z innymi psami? Co do metod CM, to podchodziłabym do tego z rezerwą, nie każdy ma takie umiejętności i charakter jak on żeby samemu stosować te metody.
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to ma mega plus, że taki porządny chłopina z niego ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilo']a Ryjek ma jakieś potrzeby ?? brakuje mu na coś ??[/QUOTE] Na razie to nie ma na nic, muszę zrobić bazarek na jego wydatki (wet, karma). Kwestią zdjęciowo-ogłoszeniowo-tekstową zajmę się w weekend. Melduję, że nic nie napsocił, nie nabrudził. Czy był cicho nie wiem, jeśli nie to pewnie niebawem się dowiem :P Ale jak wyszłam nie było go słychać, jak wróciliśmy też. Tylko na spacerze mnie wybrudził strasznie, bo co rusz się obracał czy na pewno jestem, a jak już mnie zobaczył, to należało się przywitać i rozdać 100 buziaków :lol: -
Z tych info, to tylko takie coś wydukałam. Można by jeszcze dopisać czy się bawi, co jada, czy jest żywiołowa czy raczej spokojna itd. ;) Radziłabym ją zważyć, zeby nie było zwrotu ;) Jak ona ma na imię? :D [quote name='kasumi'] poza tym miała cieczkę w schronie, więc trzeba odczekać te 2 msc. minimum....., ma trochę kataru - dostaje antybiotyk. 10-14 dni po zakończeniu cieczki można tez sterylizować, żeby nie było kłopotów w DS, jak to czasem bywa :/