-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Rudzia - już nie SZKIELET psa, ale BARDZO PILNIE szuka domu
zerduszko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nevi'] Niedawno przeprowadziliśmy się do Krakowa, wcześniej zaangażowani byliśmy w przytulisko w Mosinie, a teraz szukamy innego miejsca w które można łapki pomocne włożyć :) [/QUOTE] Byłaś na wątku ogólnym? [url]http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy[/url]... -
[quote name='kasumi']żebym ja to wszystko wiedziała.... :D przywieziona dzisiaj dokładnie o 14.40 :D jutro odpowiem na to, co będę wiedziała (przy okazji chyba sama zostanie w domu, to podpytam, czy nie rozniosła mieszkania :p )[/QUOTE] Aaaaa, takie buty. Ja mam tymczasa od 2 dni i na razie nie ogłuszam, żeby poznać go lepiej. To czekam do jutra.
-
[quote name='kasumi'] potrzebujesz jeszcze czegoś? [/QUOTE] To na co ludzie zwracają szczególną uwagę: czystość, czy niszczy, jak zostaje sama w domu, czy nadaje się do miasta (np. nie boi się schodów i ruchu ulicznego), jaki ma stosunek do dorosłych/dzieci. Jest spokojna czy energiczna? Grzeczna czy diabełek? Ciachnięta będzie przed adopcją czy już w DS? Odrobaczona/szczepiona/zdrowa? Poka jej zdjęcie jak masz, łatwiej coś wyduakć ;)
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Szczególnie Lizka szybko znalazła :lol: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Nowy domek może dać jakie zechce.[/QUOTE] Jeśli się znajdzie ;) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Nie upieram się, tylko rozmyślam jak mu zwiększyć szanse na dom. Czasem się ludziom źle skojarzy imię i koniec. TŻ mój mądry, to od pierwszego tymczasa chce dać psom Bobek na imię. Mogłoby to kogoś zniechęcić. -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Dzięki Zerduszko za info. Kasiory dużo, fakt! Ale masz cudnego wściekulca w avatarze:) CUDO!!![/QUOTE] Moja tymczasowiczka... była :lol: [quote name='emilia2280']wiem ze mozna dac ze skutkiem zadnym, ale ja poszlam na calosc i wybralam wszystkie mozliwe dostépne opcje - max. liczba linijek tekstu, zdjécie, ramka. Ziutek byl widoczny i poszedl do domu któy stracil psa i szukal kolejnego. Przez pól Polski jechal do Wroclawia, ale warto bylo.[/QUOTE] Ale ile telefonów miałaś? Tamtemu psu ja wystawiałam allegro wyróżnione <zamówiłam ładny szablon na allegro> non stop i zawsze przynajmniej był jeden tel. i to ma wiekszy sens dla mnie, bo szansa, ze ktoś akurat sie trafi przy publikacji jeden raz w gazecie, gdzie ludzie na ogół nie szukają psów do adopcji, jest znacznie mniejsza niż, że trafi się ktoś z ogłoszeń publikowanych ok. 10 razy na portalu, gdzie zaglądają na ogół ludzie z zamiarem adopcji/kupna psa. Ale jak tam chcecie :) -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
One wyglądają jak siostrunie :) -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Ja dawałam ogłoszenie do MP i zero telefonów. Szkdoa kasy moim zdaniem. Taka gazetę kupują najczęściej osoby już mające psa i osobiście nie dałabym ogłoszenia drugi raz. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Jakoś ja nie lubię jak pies ma imię kojarzące się z wyglądem, stawiam na charakter. Blacky, Murzyn, Kropka itd. kompletnie mnie odrzucają. Nie lubię też Lucky, Hope i tym podobnych. Jak ja mam wołać na spacerach "Ryjcu wróć?" :lol: To takie prawie jak "Mordo Ty moja"....:megagrin: -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Roy hahaha Roy to gruby ospały bulldog :D w mojej głowie :D[/QUOTE] Znałam dobka o takim imieniu, wspaniały pies! -
[quote name='wilczy zew']Twoje zwierza nie tęsknią za Aleskami?[/QUOTE] Pewnie mają zaciesz, że w końcu spokój ;)
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
zerduszko replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Sie broniłaś, broniłaś i żyć bez niej nie umiesz :) -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']bo jemu pasuje Ryjek i już :lol: [/QUOTE] Ja do niego mówię Ryjcu albo Ryjuch ;) Może do ogłoszeń Roy, a po domowemu Ryj-ek :lol: [quote name='malawaszka']hahha wychodzenie z TZ - tak ma też Drops i Dzordż - cycusie mamusine :errrr:[/QUOTE] Ale już po dwóch dniach się tak uczepił spódnicy? Nie wspomnę, że mnie wówczas nie było w domu... Pęknę chyba, bo ja bym go ukochała na amen, rozpieszczała, a wiem, ze nie mogę, bo będzie wyjcem mamusinym ;) -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ty to umiesz budować napięcie! Super, tyle się bidula wyczekała. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nat - Mare']Cóż, u Kapselka jest to wycie, drapanie, obdzieranie kurtek ze skóry i odrywanie ogonków My Little Pony. :D[/QUOTE] U mnie na takie ekscesy nie ma szans. Dziś chcąc nie chcąc tez musiałam wybyć z domu, żeby się przyzwyczajał. Trochę popiszczał, ale bez wycia. Pracujemy intensywnie. Jak wyszedł z TŻtem na spacer, to po sekundzie chciał wracać :D Bardzo mądry psiak, jak gania za bardzo kotę, to go odsyłam na posłanie i siedzi. Za pierwszym razem zrozumiał o co mi chodzi. Uczymy się tez powoli siad i podawać łapki do wycierania. No i oczywiście przywołanie. Miałam mu zmienić imię, bo to mi się wydaje mało chwytliwe. Ale mam straszną pustkę i nic mi nie pasuje. -
Kot? :lol: Dziecko może :P