Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Nie znasz się, wszystko co zdrowe nie jest smaczne :D
  2. Wszystko na miejscu, najważniejszy klapek :loveu: [url]http://img823.imageshack.us/img823/8683/dsc00304tc.jpg[/url] Ciut Panci musi być przy zwierzakach ;)
  3. Na zdjęcia czekam, a wycieczki zazdraszczam i liczę na kolejną ciekawą relację :)
  4. Poczytałam, pooglądałam co to za wyspa i brzmi fajnie :) Kredka jest niesamowita! Zdrówka TŻtowi :)
  5. A co wet mówi na nużeńca? Nie z takich stanów psy wychodziły. Stres nie jest sprzymierzeńcem.
  6. [quote name='WATACHA']Smakowałaś ;)?[/QUOTE] Nie dobre smaczne, tylko zdrowe :P
  7. Może uciekła z domu, z podwórka?
  8. To jest okropne. Sadie na szczęście w domu czuje się ok, trochę z nią pracowałam i nie musimy siedzieć w wannie. Tylko najgorzej z tym załatwianiem. Ale jutro mamy wspólną niezaplanowaną imprezę :lol:
  9. Co Ty, jej uszami pójdzie i nie zrobi :( Koszmar :( Dałabym wsio żeby się zlała w domu.
  10. Cudnie tam, można wiedzieć gdzie to byliście?
  11. Choć jedna pozytywna wiadomość!
  12. Moja Sadie niestety załatwia się przed południem i dopiero w nowy rok. Nie wychodzi.
  13. A na kogo trzeba głosować, bo mi się Wojtuś bardziej widzi ;)
  14. No jestem i pęka mi serducho :( To dziadziuś czy taki zaniedbany?
  15. A co ona ma z oczami? Co mu w ogóle jest? [url]http://img27.imageshack.us/img27/7276/schron041.jpg[/url] A swoją droga piękny.
  16. [quote name='wilczy zew']nasikała mi na chodnik w przedpokoju..........[/QUOTE] Jeszcze trochę i będzie sikała do łazienki :lol:
  17. [quote name='ma-ja']Moja kochana :) dziękuję! :) Borówka dostała dziś Biocan M (mój pierwszy własnoręczny zastrzyk domięśniowy, znaczy mam nadzieję że to był mięsień :D) miejmy nadzieję, że przynajmniej tego jednego paskudztwa się pozbędzie :)[/QUOTE] O kurde, szacun :D
  18. [quote name='ataK']Tak na wszelki wypadek przypomnę o głosowaniu na Paskudki ;) Ramzes przegrywa z Wojtusiem...[/QUOTE] Na co??? ...
  19. To jak z kupą czekają, to i z sikulcem w domu pewnie też. Domku mu trzeba.
  20. A te rodzynki królicze? Powinny mu dobrze zrobić ;)
  21. [quote name='inga.mm']Przyszło do mnie zapytanie o małe koty. Czy ktoś z Was ma w tej chwili jakieś kociaki do wydania?[/QUOTE] Missiek ma [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/[/url] Tylko nie wiem jakie one małe, bo już trochę siedzą.
×
×
  • Create New...