-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']plotkary :turn-l:[/QUOTE] Ktoś Cię przebił, być nie może :lol: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
No znalazłaś :lol: Ze sto lat temu to było ;) -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
zerduszko replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Pozostaje wierzyć, że jej się w końcu znudzi :evil_lol:[/QUOTE] Trzeba jej w tym pomóc, wytrzepać futerko, bo się widać zakurzyło ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Nie pamiętamy tych staruszków, zapodaj linka :) -
Też kciukam za szybki powrót do formy. Na spacery to mu kołnierz zdejmuj.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
No i psu wyjdzie na lepsze! -
Ale się gratisem zabezpieczyłas :lol: Aaaaa kocham :D [URL]http://img80.imageshack.us/img80/7940/ab18.jpg[/URL]
-
[quote name='Lili8522']Cioteczki jest DS w bloku dla szczeniaka w typie: Macie może jakieś takie cudo u siebie? Najlepiej w okolicach Śląska[/QUOTE] A jak dużego szczonka szukają? Może podeślij im stronkę missieek [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?cat=13[/url] tam masa szczeniaków :( Ps. Nie chcesz któregoś na tymczas?
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Trza ich przycisnąć, bo pies im potrzebny jak psu koszula. Oby jej nie wzięli. Ps. Ty jej im nie odwoź, może im się nie będzie chciało podjechać ;) -
Ja biere tą [url]http://img210.imageshack.us/img210/6294/abb3b.jpg[/url] Ładnemu to nawet w kudłach ładnie :D
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='farmerka63']I ja nie mam najlepszych wieści...Co prawda znaleźli się właściciele Zosi - jest to bez wątpienia ich pies. Po dłuuugich przemyśleniach postanowili go łaskawie od nas odebrać....yyy...ale dopiero we wtorek :angryy::angryy::angryy: Marta powiedziała pani, że pies czeka DZISIAJ. Przekazała mój numer telefonu . Telefon uparcie milczy. Taka to miłość do Zosi....[/QUOTE] Obciąż kobitę za hotel :P -
U nas wieje, ale dalej nie ma zimy - jupi :lol:
-
Kociaki i wszystkie dorosłe są stale ogłaszane na: allegro alegratka olx gumtree e-zwierzak cafeanimal tablica morusek (czyli + doadopcji i jeszcze jeden serwis) jeszcze jeden, którego nazwy nie pamiętam. Nie wiem czemu nie mają domów, do mnie ludzie dzwonią ciągle o kociaki ogłaszane miesiąc temu, pomimo iż usunęłam ogłoszenia :roll: Przekazuję namiary na missieek i cisza.
-
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Padło pytanie jak Ina do innych psów(tam jest minik) to powiedziałam,że w domu chciała rządzić Kocykiem i warkoliła na niego,nawet nie wspomniałam,że mnie dwa razy udziabała. Przecież nie mogłam powiedzieć,że z radością rzuca mu się na szyję. Tak to chwaliłam zgodnie z prawdą,bo dużo się nauczyła przez ten miesiąc.[/QUOTE] Dobrze powiedziałaś, nie ma co ją narażać na zwrot. Ale mam nadzieję, że mówiłaś normalnie, a nie tak jak tu nam o niej opowiadałaś :lol: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
zerduszko replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Znowu Boguszki policzone 334 psiaki w tym z gminy 35 ( tegoroczne ) Gdyby nie ten tegoroczny wysyp, to starej gwardii byłoby 299 a może nawet mniej bo z tych gminnych 21 jest już w nowych domkach. [/QUOTE] Piękny wynik, gratulacje :) -
[quote name='Cleopatrax']Hej Aga, zarażenie nosówką i innymi psimi chorobami odbywa się drogą kropelkową i pokarmową, przez bezpśredni kontakt pieska z chorym, dla 100 % pewności umyj mocno ręce, nic się nie poinno stać, chociaż ja pytalam Romana parę dni temu o tą nosówkę i powiedział, że jego zdaniem na pewno Prezesik nie ma nosówki.[/QUOTE] Na pewno nie jest konieczny kontakt bezpośredni, przenoszenie wirusa też jest możliwe. To tak teoretycznie. Trzymam kciuki żeby to nie była nosówka!
-
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oooooooooo...... zaciskam. -
[quote name='Lili8522']Racja, wstawie same zdjęcia i kontakt.[/QUOTE] Ty się śmiej, ja rok temu miałam czternastoletniego psa, agresywnego. W ogłoszeniu jak wół stało, że nie może zamieszkać z dziećmi i miałam tel. z pytaniem ile ma miesięcy i czy nada się do 2 i 4 klatka. Ale pies był piękny rasowiec. Od tej pory piszę normalne teksty z podstawowym info bez zbędnego pitupitu. A już szczególnie wystrzegam się zagłębiania w przeszłość psa.