Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Właśnie tak mi się zdawało, że one średnie. Ale to Laila, a Leila jest duża chyba? A może warto byłoby w podstawowych info na stronie pisać czy mini, średnia czy duża? Też jestem za Nową, jak będzie wówczas jeszcze do adopcji, to ma spore szanse :)
  2. [quote name='malawaszka']ja to jestem przerażona bo skoro "jaki pan taki kram" to.... boshe jakim potworem ja jestem???!!! :eek2:[/QUOTE] No nie powiem, niedaleko pada... znaczy tez lubisz znaczyć swój "teren" :lol:
  3. Duża Pola, ja przyznam szczerze, ze nie kojarzę... nie przeglądam już strony codziennie. Znalazłam teraz. Dziś padły imiona Nowa, Bajka <mamusia> i chyba Laila lub Leila. Byle nie mała i czarna :) Ooooo ta za Falko trzymam kciuki :)
  4. [quote name='malawaszka']chyba będziemy mieć niedosyt informacji bo pojechali na działkę :lol: Leoś i Wega muszą się zaprzyjaźnić bo póki co to między nimi iskrzy niezdrowo :D[/QUOTE] A to łobuzy... ale żeby tak z suczką? ;)
  5. Nasz księciunio ma stan zapalny w uchu. Teraz już jest lepiej, ale jak go bolało, to okazywał swoje niezadowolenie dość jasno ;) Ma też jakąś zmianę na wątrobie, ale nie rośnie, więc ok. Musi jednak być na diecie, więc drobik i rybki ma gotowane, bo przecież pies nie może jeść tego samego co dzień... tylko karma i karma? To farciarz jeden :D Starzeje się chłopina... A co do farciarzy, to Państwu podobała się Pola. Ale Pola ma dom. Szykują się powoli na połowę czerwca na nową sunie.... podoba im się kilka dziewuszek. Szkoda, ze nie psa, bo wpadł im w oko Falko ;) Ale gamoń Swiss by tego nie ścierpiał. I wszystkie sznupowe ciotki mają pozdrowienia :)
  6. [quote name='brazowa1']Pies po faktycznych przejsciach zawsze jest słabszy w pracy,od psa,który jest prowadzony od szczeniaka; kwestia socjalizacji,lęków. Ten ma ich dosyć dużo.Lepiej, aby ktoś kto popatrzy na Maxa, nie szykował sie na borderowe wygibasy i nie wiazał z nim w tym kierunku zadnych nadziei. Zreszta ci,którzy te laury zdobywaja,nie zdecyduja sie nigdy na psa o nieznanym pochodzeniu i ze schroniska. Trudniej jest na pewno, ale te wygibasy potrafią z psa dużo więcej wyciągnąć i resocjalizacja jest efektywniejsza. Moja suka zaczynała od paraliżu kiedy musiała wejść na jeden schodek czy zawiązałam jej tasiemkę na szyi. A teraz... startuje w prawdziwych zawodach i pokonuje przeszkody jak szalona :) Wprawdzie nie reprezentujemy poziomu na MŚ, ale! to wyłącznie wina marnego przewodnika, a nie psa. Trenujemy równolegle z psami rodowodowymi, prowadzonymi od szczeniaka i śmiem twierdzić, że moje suka nadrobiła już ten stracony rok i jest równie dobra :P mimo tego, że jest psem lękliwym i mięciutkim. A widziałaś tą sukę i jej osiągnięcia? http://www.dogomania.pl/forum/threads/123408-BIANCA-córka-Border-Collie-szuka-domu!-MA-DOM?p=17942650#post17942650
  7. Schrupałabym go :D
  8. Nadrobiłam :)
  9. Dobra dusza sama wywlekła zdjęcie :lol: Ale ten mój pies jest sirot. Ostatnio ciut się gasi na treningach, ale tylko na "naszym" terenie gdzie jest sztuczna trawa. Szukam przyczyny i wychodzi mi, że jedynie może chodzić, ze mnie boli kolano jak biegam po tym podłożu... To ciapa jedna wydelikacona, ja muszę być zawsze 100% w dobrym nastroju, bo inaczej i jej siada :/
  10. Też jestem za tym, ale serio nie mam czasu... chciałam Was uraczyć fotkami szybko, to jakość prezentacji obniżyłam ;) Ponad 500 zdjęć przejrzeć i ciut obrobić zajmuje sporo czasu.
  11. Taki los fotografa ;) Ale dodałam drugie tyle fot i jest nas więcej. Liz niestety jako czarny kundel nie jest łatwym obiektem do focenia i nieczęstwo wpada w oko innym :(
  12. [quote name='brazowa1']Nie to nie jest juz pies do pracy,można ćwiczyć, ale tylko amatorsko,bez oczekiwania laurow, bo pies po przejsciach. [/QUOTE] Zdziwiłabyś się jak daleko pies po przejściach może zajść ;)
  13. Pływać lubi czy tylko się moczyć? Foty boskie :)
  14. Pierwsza porcja fotów... [url]http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Rzeszow%202012/[/url] Możecie szukać Liz ;)
  15. [quote name='Saththa'] Niet ;) nie mam zadnych ramek w domku:P[/QUOTE] Tak się mówi... ło kiedyś ;)
  16. Fota do ramki [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/OSP/_DSC0107.jpg[/url] :D
  17. Widzę, że wszędzie porządki w psim futrze, super wygląda :)
  18. [quote name='Nikaragua']Mam pytanie od mojej sąsiadki do doświadczonych cioteczek: Sąsiadka ma starszego , średniej wielkości psa (ok 15 lat, jest u niej od szczeniaka). Pies raczej grzeczny, nigdy nic nie niszczył, nie szczekał w domu, ładnie dogaduje się z innymi psami, niekastrowany (ale i niedopuszczany do suk). Nigdy nie chorował. Na spacerach żywotny, biega, nikt by nie powiedział, ze to nie młody już pies. Ale ostatnio zmienił się bardzo i zaczął niszczyć, gryźć w domu rożne rzeczy. Sąsiadka się martwi i nie wie co robić. Miałyście kiedyś do czynienia z podobna sytuacją? Jak im pomóc? Dodam, ze sytuacja domowa się nie zmieniła (nikt np się nie wyprowadził) Najlepiej zacząć od przebadania psa, może jest chory.
  19. Ale macie pięknie na działce :) Czekam na fotki wiosennej Figi :)
  20. Nie wiem, ma być niespodziewajka ;)
  21. No wywiało - w czwartek byłam na weselichu, po południu w piątek wstałam, zmyłam lakier z paznokci, szpilki zamieniłam na korki i dawaj do Rzeszowa :lol: Serio... padam ;) Sukces mamy jeden - pierwsza "łapka" :) <minimum 3 i możemy przejść do wyższej klasy> A poza tym, to nowe wnioski i masę rzeczy do przepracowania. Dla mnie lanie, bo przeszkadzam genialnemu psu ;)
×
×
  • Create New...