-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Właśnie tak mi się zdawało, że one średnie. Ale to Laila, a Leila jest duża chyba? A może warto byłoby w podstawowych info na stronie pisać czy mini, średnia czy duża? Też jestem za Nową, jak będzie wówczas jeszcze do adopcji, to ma spore szanse :)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ja to jestem przerażona bo skoro "jaki pan taki kram" to.... boshe jakim potworem ja jestem???!!! :eek2:[/QUOTE] No nie powiem, niedaleko pada... znaczy tez lubisz znaczyć swój "teren" :lol: -
Duża Pola, ja przyznam szczerze, ze nie kojarzę... nie przeglądam już strony codziennie. Znalazłam teraz. Dziś padły imiona Nowa, Bajka <mamusia> i chyba Laila lub Leila. Byle nie mała i czarna :) Ooooo ta za Falko trzymam kciuki :)
-
[quote name='malawaszka']chyba będziemy mieć niedosyt informacji bo pojechali na działkę :lol: Leoś i Wega muszą się zaprzyjaźnić bo póki co to między nimi iskrzy niezdrowo :D[/QUOTE] A to łobuzy... ale żeby tak z suczką? ;)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fałszywe babon są :lol: -
Nasz księciunio ma stan zapalny w uchu. Teraz już jest lepiej, ale jak go bolało, to okazywał swoje niezadowolenie dość jasno ;) Ma też jakąś zmianę na wątrobie, ale nie rośnie, więc ok. Musi jednak być na diecie, więc drobik i rybki ma gotowane, bo przecież pies nie może jeść tego samego co dzień... tylko karma i karma? To farciarz jeden :D Starzeje się chłopina... A co do farciarzy, to Państwu podobała się Pola. Ale Pola ma dom. Szykują się powoli na połowę czerwca na nową sunie.... podoba im się kilka dziewuszek. Szkoda, ze nie psa, bo wpadł im w oko Falko ;) Ale gamoń Swiss by tego nie ścierpiał. I wszystkie sznupowe ciotki mają pozdrowienia :)
-
[quote name='brazowa1']Pies po faktycznych przejsciach zawsze jest słabszy w pracy,od psa,który jest prowadzony od szczeniaka; kwestia socjalizacji,lęków. Ten ma ich dosyć dużo.Lepiej, aby ktoś kto popatrzy na Maxa, nie szykował sie na borderowe wygibasy i nie wiazał z nim w tym kierunku zadnych nadziei. Zreszta ci,którzy te laury zdobywaja,nie zdecyduja sie nigdy na psa o nieznanym pochodzeniu i ze schroniska. Trudniej jest na pewno, ale te wygibasy potrafią z psa dużo więcej wyciągnąć i resocjalizacja jest efektywniejsza. Moja suka zaczynała od paraliżu kiedy musiała wejść na jeden schodek czy zawiązałam jej tasiemkę na szyi. A teraz... startuje w prawdziwych zawodach i pokonuje przeszkody jak szalona :) Wprawdzie nie reprezentujemy poziomu na MŚ, ale! to wyłącznie wina marnego przewodnika, a nie psa. Trenujemy równolegle z psami rodowodowymi, prowadzonymi od szczeniaka i śmiem twierdzić, że moje suka nadrobiła już ten stracony rok i jest równie dobra :P mimo tego, że jest psem lękliwym i mięciutkim. A widziałaś tą sukę i jej osiągnięcia? http://www.dogomania.pl/forum/threads/123408-BIANCA-córka-Border-Collie-szuka-domu!-MA-DOM?p=17942650#post17942650
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A ma jakiś wątek? Gratuluje :) -
Schrupałabym go :D
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dobra dusza sama wywlekła zdjęcie :lol: Ale ten mój pies jest sirot. Ostatnio ciut się gasi na treningach, ale tylko na "naszym" terenie gdzie jest sztuczna trawa. Szukam przyczyny i wychodzi mi, że jedynie może chodzić, ze mnie boli kolano jak biegam po tym podłożu... To ciapa jedna wydelikacona, ja muszę być zawsze 100% w dobrym nastroju, bo inaczej i jej siada :/ -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Też jestem za tym, ale serio nie mam czasu... chciałam Was uraczyć fotkami szybko, to jakość prezentacji obniżyłam ;) Ponad 500 zdjęć przejrzeć i ciut obrobić zajmuje sporo czasu. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Taki los fotografa ;) Ale dodałam drugie tyle fot i jest nas więcej. Liz niestety jako czarny kundel nie jest łatwym obiektem do focenia i nieczęstwo wpada w oko innym :( -
Pływać lubi czy tylko się moczyć? Foty boskie :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pierwsza porcja fotów... [url]http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Rzeszow%202012/[/url] Możecie szukać Liz ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'] Niet ;) nie mam zadnych ramek w domku:P[/QUOTE] Tak się mówi... ło kiedyś ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fota do ramki [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/OSP/_DSC0107.jpg[/url] :D -
Widzę, że wszędzie porządki w psim futrze, super wygląda :)
-
[quote name='Nikaragua']Mam pytanie od mojej sąsiadki do doświadczonych cioteczek: Sąsiadka ma starszego , średniej wielkości psa (ok 15 lat, jest u niej od szczeniaka). Pies raczej grzeczny, nigdy nic nie niszczył, nie szczekał w domu, ładnie dogaduje się z innymi psami, niekastrowany (ale i niedopuszczany do suk). Nigdy nie chorował. Na spacerach żywotny, biega, nikt by nie powiedział, ze to nie młody już pies. Ale ostatnio zmienił się bardzo i zaczął niszczyć, gryźć w domu rożne rzeczy. Sąsiadka się martwi i nie wie co robić. Miałyście kiedyś do czynienia z podobna sytuacją? Jak im pomóc? Dodam, ze sytuacja domowa się nie zmieniła (nikt np się nie wyprowadził) Najlepiej zacząć od przebadania psa, może jest chory.
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ale macie pięknie na działce :) Czekam na fotki wiosennej Figi :) -
Nie wiem, ma być niespodziewajka ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No wywiało - w czwartek byłam na weselichu, po południu w piątek wstałam, zmyłam lakier z paznokci, szpilki zamieniłam na korki i dawaj do Rzeszowa :lol: Serio... padam ;) Sukces mamy jeden - pierwsza "łapka" :) <minimum 3 i możemy przejść do wyższej klasy> A poza tym, to nowe wnioski i masę rzeczy do przepracowania. Dla mnie lanie, bo przeszkadzam genialnemu psu ;)