Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Hej Sarciowa, Tobie też jestem winna przeprosiny bo dawno u Cie nie byłam:loveu:, ale teraz jestem i podziwiam Sarcię. Cos mało u Was śniegu...to tylko nas zaśnieżylo?:cool3:
  2. Do pyska im w tym sniegu:loveu: Szczegónie Krosiek zabawnie wyglada z białą brodką:cool3:
  3. Świnie latają: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/404/4e07cbe96ae5de22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/33/3ac9421465f5b851.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/298/d0df287748e06153.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/410/00b5fce5fbd7381a.jpg[/IMG][/URL] Fragment Kory, która skacze łapiąc śnieżkę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/33/a7881e167e476a39.jpg[/IMG][/URL] Zdjecia takie se, bo zimno mi było w łapki:evil_lol:
  4. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :multi::loveu: u Was też widzę że dużo śniegu, tylko w Gdańsku jakoś się oszczędza czy co :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Bierz łopatę i weź sobie troszkę tego śniegu do Gdańska, my sie nie obrazimy...no chyba, że Kora, ale ja na pewno nie:diabloti:
  5. Cześć Ala. Nie dziwię się, że śpisz:diabloti: Mroźno, biało i wietrznie:shake:... Biziaki!;)
  6. Żancia jakie masz zajebiaszcze tatuażyki, no no no!!!:loveu: A wszystkim obchodzacym urodzinki- najlepszego!!:beerchug::laola:
  7. Cześć Asiaczki!:loveu: Życzymy Wam cieplutkich wieczorków..u nas wszędzie biało...i ciągle pada śnieg:shake:
  8. Byłam wczoraj u weta osłuchać serduszko...czeka nas RTG..na pocieszenie dam fotki z ulubionej pory roku Korkinsonki: Buszuję w śniegu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/410/d595c5ba5b707487.jpg[/IMG][/URL] Z wyczekiwaniem, aż pańcia rzuci śnieżkę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/404/c8d375a7952e1448.jpg[/IMG][/URL] bubulek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/298/d87f7a2152d08ba1.jpg[/IMG][/URL] Gupeckowi zmarzła łapecka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/33/3e1bce94500a2761.jpg[/IMG][/URL] Pańcia prosze rzuć śnieżkę! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/33/7ae659d68993778b.jpg[/IMG][/URL] CDN
  9. Selkeciku zaniedbałam Ciebie i Gonzika, dawno nie byłam, ale wiesz jak to zasem jest, teraz jestem i wielki buziaczek dla WAS!!!!:loveu:
  10. Vectra tyle, że Twoja kupa składa się z psów i kota tak? A moja Kupka:evil_lol: składa się z bokserki autystycznie chorej, kundlicy mającej kompleks wielkości, psa, którego całe życie pochłania niewielka piłka, królika do którego bez kija i nozyczek nie podchodź, ptaków, które potrafia otworzyć klatke i wyladowac w Twojej zupie, świnki morskiej która jest chyba najbardziej drapieżna i dwóch myszy- jedna jest wyspecjalizowana, ma zegarek w dupie i punktuanie o 3 nad ranem, nie wiem jak i czemu, znajduje ja na moim łożku:crazyeye:, druga mysz jest tak nieruchawa, że nie wiem czy ona śpi, żyje..czy w ogole funkcjonuje...koło zamyka Margolcia- muchołówka uznawana za gadzinę nie roślinę:loveu:
  11. [quote name='Saphira']No to trza sie leczyć ! :knajpa:[/quote] To nie my powinniśmy się leczyć....:shake:<psychicznie:diabloti:> tylko Ci co zgotowali taki los Diance...
  12. Może by zrobić bazarek na buciki dla Batmanka?:evil_lol:
  13. Wyróżnienie ma i to duże,a mimo to nie ma domu- ludzie są ślepi!!!:angryy:
  14. Czytając historie majqi i Vectry pocieszam się, że nie tylko ja mam rypnietą gadzinę.:diabloti:
  15. Ale ona idzie do Reksio na DT? Super:loveu::loveu::loveu:
  16. Saint, może źle dobrałam słowa, chodzi mi głównie o to (jestem za aborcją gwoli wyjaśnienia), że oczywiście zmniejszymy populację bezdomnych psów- to już jest coś- ale ludzie dalej będą je rozmnażać, więc to jest syzyfowa praca, ciąg- rodzi się szczeniak- usypiamy go, gdzie indziej rodzi się następny. Co do zacofania...są kraje których mniej lub bardziej zwraca się uwagę na bezdomność zwierząt, gdyby porównać Polskę np. z Niemcami- jesteśmy zacofani. Ludzie przywłaszczyli sobie zwierzęta, traktują je jako swoją własność- dlatego więc jak mowisz nie mozna na siłę im zabierać psów i sterylizować, ale schroniska- państwowe instytucje, tam powinno sie sterylizować każdą sukę- to już y był ogromny krok do przodu, można by zrobić kampanie i dokształcać ludzi na wsi lub robić darmowe sterylki. Ale, że nie jestem idealista tylko realistą.....chwilowo załamuję ręce, bo ie dysponuję taką siłą przebicia, by zmienic prawo, ani taką finansową by zmienić cokolwiek na wieksza skalę.:shake:
  17. Dowód?..........
  18. Vectra, bo my teraz dokonując sterylki aborcyjne i usypiając ślepe mioty naprawiamy to co zrobili nieodpowiedzialni ludzie, ale oni dalej beda rozmnażać szczeniaki, dalej bedą to robić, bo zawsze będa Ci nieodpowiedzialni, a my dalej będziemy naprawiać ich błędy i dokonywac aborcji- koło się zamyka. By nie trzeba było zabijać szczylków niczemu niewinnych trzeba by uderzyć w centrum problemu, czyli w sterylizacje wszystkich suk bez uprawnień hodowlanych. Ale zyjemy w zacofanym kraju, gdzie problemy psow sa ignorowane, gdyby wprowadzono darmowe sterylki suk, może coś by ruszyło, ale na to potrzeba kasy, chęci i normalnego kraju=rządu.:shake:
  19. Sterylka aborcyjna tak usypianie szczeniaków -własciwe nie zajmuje stanowiska. Tez kiedyś byłam przeciw, ale wciągnęlam się w adopcje, czynnie zaczełam działać, na rzecz bezdomnych psiakow, widze co się dzieje w schroniskach. Teraz widzę, że wszyscy Ci którzy sa przeciw, chyba nie do końca znają sytuacje w Polsce, do sterylki aborcyjnej trzeba dojrzeć- to nie jest łatwe...
  20. dałam go na adopcja.pl adopcje.org pies.pl zaraz ponowię alegratkę i poprosze cioteczkę tomcug o pomoc w ogłoszonkach;)
  21. Miałam ogłosić, ale widzę, że Kajtuś już ma ogłoszonka;), więc tylko podniosę!:multi:
  22. Moje marzenie, to żeby kiedyś ksiądz katolicki nie był postrzegany jako autorytatywny, nie znosząc sprzeciwu klecha, a jako człowiek szerzący wiarę i szanujacy poglądy innych, nienarzucający się.:shake: Kori w takim razie poproś moda o przeniesienie na Off topic, tam nic nie jest o psach....
  23. Buciki potrzebne i domek!!!
  24. gagato, a kto normalny siedzi na dogo po tye godzin i czyta o psach, kto normalny poświęca zycie dla pasji- psów?:diabloti: Saphirko nie ty jedna...:shake:je też chora:angryy:
×
×
  • Create New...