-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
Hej Sarciowa, Tobie też jestem winna przeprosiny bo dawno u Cie nie byłam:loveu:, ale teraz jestem i podziwiam Sarcię. Cos mało u Was śniegu...to tylko nas zaśnieżylo?:cool3:
-
Do pyska im w tym sniegu:loveu: Szczegónie Krosiek zabawnie wyglada z białą brodką:cool3:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Świnie latają: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/404/4e07cbe96ae5de22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/33/3ac9421465f5b851.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/298/d0df287748e06153.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/410/00b5fce5fbd7381a.jpg[/IMG][/URL] Fragment Kory, która skacze łapiąc śnieżkę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/33/a7881e167e476a39.jpg[/IMG][/URL] Zdjecia takie se, bo zimno mi było w łapki:evil_lol: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :multi::loveu: u Was też widzę że dużo śniegu, tylko w Gdańsku jakoś się oszczędza czy co :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Bierz łopatę i weź sobie troszkę tego śniegu do Gdańska, my sie nie obrazimy...no chyba, że Kora, ale ja na pewno nie:diabloti: -
Cześć Ala. Nie dziwię się, że śpisz:diabloti: Mroźno, biało i wietrznie:shake:... Biziaki!;)
- 78403 replies
-
Cześć Asiaczki!:loveu: Życzymy Wam cieplutkich wieczorków..u nas wszędzie biało...i ciągle pada śnieg:shake:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Byłam wczoraj u weta osłuchać serduszko...czeka nas RTG..na pocieszenie dam fotki z ulubionej pory roku Korkinsonki: Buszuję w śniegu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/410/d595c5ba5b707487.jpg[/IMG][/URL] Z wyczekiwaniem, aż pańcia rzuci śnieżkę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/404/c8d375a7952e1448.jpg[/IMG][/URL] bubulek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/298/d87f7a2152d08ba1.jpg[/IMG][/URL] Gupeckowi zmarzła łapecka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/33/3e1bce94500a2761.jpg[/IMG][/URL] Pańcia prosze rzuć śnieżkę! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/33/7ae659d68993778b.jpg[/IMG][/URL] CDN -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Rybka_39 replied to Selket's topic in Foto Blogi
Selkeciku zaniedbałam Ciebie i Gonzika, dawno nie byłam, ale wiesz jak to zasem jest, teraz jestem i wielki buziaczek dla WAS!!!!:loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Rybka_39 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Vectra tyle, że Twoja kupa składa się z psów i kota tak? A moja Kupka:evil_lol: składa się z bokserki autystycznie chorej, kundlicy mającej kompleks wielkości, psa, którego całe życie pochłania niewielka piłka, królika do którego bez kija i nozyczek nie podchodź, ptaków, które potrafia otworzyć klatke i wyladowac w Twojej zupie, świnki morskiej która jest chyba najbardziej drapieżna i dwóch myszy- jedna jest wyspecjalizowana, ma zegarek w dupie i punktuanie o 3 nad ranem, nie wiem jak i czemu, znajduje ja na moim łożku:crazyeye:, druga mysz jest tak nieruchawa, że nie wiem czy ona śpi, żyje..czy w ogole funkcjonuje...koło zamyka Margolcia- muchołówka uznawana za gadzinę nie roślinę:loveu: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']No to trza sie leczyć ! :knajpa:[/quote] To nie my powinniśmy się leczyć....:shake:<psychicznie:diabloti:> tylko Ci co zgotowali taki los Diance... -
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Może by zrobić bazarek na buciki dla Batmanka?:evil_lol: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wyróżnienie ma i to duże,a mimo to nie ma domu- ludzie są ślepi!!!:angryy: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Rybka_39 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Czytając historie majqi i Vectry pocieszam się, że nie tylko ja mam rypnietą gadzinę.:diabloti: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Ale ona idzie do Reksio na DT? Super:loveu::loveu::loveu: -
Saint, może źle dobrałam słowa, chodzi mi głównie o to (jestem za aborcją gwoli wyjaśnienia), że oczywiście zmniejszymy populację bezdomnych psów- to już jest coś- ale ludzie dalej będą je rozmnażać, więc to jest syzyfowa praca, ciąg- rodzi się szczeniak- usypiamy go, gdzie indziej rodzi się następny. Co do zacofania...są kraje których mniej lub bardziej zwraca się uwagę na bezdomność zwierząt, gdyby porównać Polskę np. z Niemcami- jesteśmy zacofani. Ludzie przywłaszczyli sobie zwierzęta, traktują je jako swoją własność- dlatego więc jak mowisz nie mozna na siłę im zabierać psów i sterylizować, ale schroniska- państwowe instytucje, tam powinno sie sterylizować każdą sukę- to już y był ogromny krok do przodu, można by zrobić kampanie i dokształcać ludzi na wsi lub robić darmowe sterylki. Ale, że nie jestem idealista tylko realistą.....chwilowo załamuję ręce, bo ie dysponuję taką siłą przebicia, by zmienic prawo, ani taką finansową by zmienić cokolwiek na wieksza skalę.:shake:
-
Dowód?..........
-
Vectra, bo my teraz dokonując sterylki aborcyjne i usypiając ślepe mioty naprawiamy to co zrobili nieodpowiedzialni ludzie, ale oni dalej beda rozmnażać szczeniaki, dalej bedą to robić, bo zawsze będa Ci nieodpowiedzialni, a my dalej będziemy naprawiać ich błędy i dokonywac aborcji- koło się zamyka. By nie trzeba było zabijać szczylków niczemu niewinnych trzeba by uderzyć w centrum problemu, czyli w sterylizacje wszystkich suk bez uprawnień hodowlanych. Ale zyjemy w zacofanym kraju, gdzie problemy psow sa ignorowane, gdyby wprowadzono darmowe sterylki suk, może coś by ruszyło, ale na to potrzeba kasy, chęci i normalnego kraju=rządu.:shake:
-
Sterylka aborcyjna tak usypianie szczeniaków -własciwe nie zajmuje stanowiska. Tez kiedyś byłam przeciw, ale wciągnęlam się w adopcje, czynnie zaczełam działać, na rzecz bezdomnych psiakow, widze co się dzieje w schroniskach. Teraz widzę, że wszyscy Ci którzy sa przeciw, chyba nie do końca znają sytuacje w Polsce, do sterylki aborcyjnej trzeba dojrzeć- to nie jest łatwe...
-
Nietypowo umaszczony Kajtuś w końcu ma swój szczęśliwy dom :)
Rybka_39 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Miałam ogłosić, ale widzę, że Kajtuś już ma ogłoszonka;), więc tylko podniosę!:multi: -
Moje marzenie, to żeby kiedyś ksiądz katolicki nie był postrzegany jako autorytatywny, nie znosząc sprzeciwu klecha, a jako człowiek szerzący wiarę i szanujacy poglądy innych, nienarzucający się.:shake: Kori w takim razie poproś moda o przeniesienie na Off topic, tam nic nie jest o psach....
-
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Buciki potrzebne i domek!!! -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
gagato, a kto normalny siedzi na dogo po tye godzin i czyta o psach, kto normalny poświęca zycie dla pasji- psów?:diabloti: Saphirko nie ty jedna...:shake:je też chora:angryy: