Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84479
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. maaaatusz,poproś w tytule o allegr!!
  2. cuda się dzieją.Znowu pojawiły się dwa wątki o Frytce.
  3. Koniecznie trzeba je wrzucić na allegro i gdzie tylko się da.Niestety, ja nie mam takiej mozliwośći.:placz:Psy wyrwane z domowych pieleszy do schronu chyba cierpią najbardziej.:placz::placz:Serce pęka.
  4. słodka lisiczka,może te uszka chociaż wodą utlenioną jej przesmarować.
  5. mogłą z emocji sioornąć,a poza tym psy schroniskowe zapominają,że na sioo się gdzies wychodzi,moje przypominały sobie tak do tygodnia,a potem było ok.Mój 1 tez jest zatuczony, co jest spowodowane tym,ze w schronach często karmią śrutą jak świniaki,i nie mogę go odchudzić.Czyli bianka ma nowe wyzwanie,na szczęście Ona to lubi :lol: .
  6. ja widzę kilka zdjęć,ale mój post zniknął
  7. zdjęć jest dużo,może Ty ich nie widzisz w związku z wariactwem na dogo
  8. żeby tylko znalazł domek.ja mam już 2 podobne ze schronu i są cudowne.Maurycy niech domek Ciebie znajdzie!!
  9. serce pęka,gdy człowiek nie może nic zrobić.Na tych durnych ludzi nie ma żadnych metod.
  10. zagląda i myśli ichce coś wymyśleć,ale na razie sza...jak będzie cos pewnego to dam znać.Ile jest km do Częstochowy ze schroniska?
  11. zagląda i myśli ichce coś wymyśleć,ale na razie sza...jak będzie cos pewnego to dam znać.Ile jest km do Częstochowy ze schroniska?
  12. cudownie,żeby jeszcze dobry domek znalazł
  13. biedna sunia!!Licho wie w jakich warunkach ją trzymali skoro jest tak wychudzona.Moze ona nie jest autystyczna tylko się zamknęła w związku z sytaucją.Serce pęka.Trzymam kciuki za nią.
  14. a od kiedy go ma?bo bardzo mi przypomina tego,którego miałam na przechowaniu przez Swięta,zresztą dzięki Negri.
  15. a skąd Visenna ma tego szczeniorka? z naszego schronu? Mam pytanie,czy znacie jakąś hurtownię,żeby mozna było kupowa ctaniej karmę dla zwierzaków?Bianka będzie miała 4 psy,w tym 2 przygarnięte,ja mam 2 ze scronu, a córka ślepą Berę oraz są cztery koty do wykarmienia + 2 Bianki,czyli uzbierało się tej zwierzyny sporo.Mozna by trochę grosza zaoszczędzić kupując w hurtowni.
  16. a jednak,długo Bianka nie wytrzymała,przecież dywany już wyschły po praniu na przywitanie nowego domownika
  17. Prześledziłam cały wątek zamiast iść spać u boku męża.Cieszę się niezmiernie.:huh::huh::smilecol::n00b::cunao::bigcool::bigcool::bigcool::laola::laola:
  18. to wspaniale,trzymanie kciuków pomogło!! a co z imieniem?
  19. biedna piesia :placz: ,DURNI ludzie :mad::mad:
  20. niepoważni ludzi,nie szanuje się tego,co się dostaje za darmo :cool3:Współczuję Wandul, chociaż wiem że to jej nie pomoże.
  21. dziękujemy,ale cos ta nasza Bera nie wzbudza większego zainteresowania,albo ma za małą siłe przebicia albo jest więcej gorszych zdarzeń.Ona na szczęście już nie jest na ulicy,ma co jeść i głaski.Ale na leczenie trzeba zbierac,szczególnie operację oczek.
  22. biedulka,oby przeżyłą.A może po prostu Farta?
  23. trzeba by było zrobic zdjęcia łapki Synusia z opisem jego cierpień i powiesić na trasie do KOścioła oraz "podarować"tym ochroniarzom,żeby im się po nocach śniło,dranie ,s...yny itd :mad::mad::mad:
  24. jak patrzę na niego to łzy mi same lecą,ale nie moge go zabrać. :placz:Mam w domu 2 psy,kota i pomagam niewidomej,chorej Berze.
×
×
  • Create New...