mogłą z emocji sioornąć,a poza tym psy schroniskowe zapominają,że na sioo się gdzies wychodzi,moje przypominały sobie tak do tygodnia,a potem było ok.Mój 1 tez jest zatuczony, co jest spowodowane tym,ze w schronach często karmią śrutą jak świniaki,i nie mogę go odchudzić.Czyli bianka ma nowe wyzwanie,na szczęście Ona to lubi :lol: .