Poker
Members-
Posts
84479 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
jestem szczęśliwa ,że Wiórek ma domek,dzięki Biance,mojej skromnej pomocy,dzięki Sabinie za Allegro.To jednak wielka potęga to Allegro.Oby było Wiórkowi dobrze. -
nie dziw się,że ludzie czytają i oglądają,nie chcą brać "kota w worku" i to jest normalne.Sama szukałam pieska zbliżonego do takiego jak lubie,chociaż kocham wszystkie psy.Przecież adopcja często następuje bez wcześniejszego kontaktu z pieskiem,prawie w ciemno.A jest to decyzja,która pociaga za sobą ileś lat wspólnego życia.TZ też chcemy poznać:evil_lol:,aby sie nie rozczarować.
-
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
Poker replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Agatko,szczęścia dla Ciebie w nowej ojczyźnie,wielkie podziękowania dla Bumerang!! -
zwariować mozna jaki jest słodki.Zacałować mozna na śmierć.:evil_lol:
-
GRATULACJE!!!!jesteście cudowne.Aż serce pęka z radości,że są jeszcze tacy ludzie ,ze pies ma szanse na dobre życie.:multi::multi::cool2:
-
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
Wiórek przeistoczył się w Casanovę i nawet płeć dla niego niewazna,tak się dobierał do kolegi:roll:!!Biega i to nawet szybko ,w koncu usłyszałam też jego nieco starszawy baryton.Parówke wciągnał jak odkurzacz o mocy 2000 wat,chociaż ciocia Bianka nie żałuje mu papu.Byłam sie pożegnać z nim,bo mam WIELKĄ NADZIEJĘ,że w poniedziałek pojedzie do nowego,stałego domku.:evil_lol:Ciocia Bianka wykonała naprawdę dobrą robotę,tym bardziej,że ma 2 glutki na stanie oprócz stałych zwierzaków.Tymczas ma wielki sens. -
Rybciu,przepraszam,że wchodze nie na własciwy watek,ale chciałam powiedzieć ,że piesek,którego adoptowaliśmy w styczniu ze schroniska w Jeleniej Górze miewa się dobrze.Wybrał sobie mnie na pańcię,bo drugi schroniskowy wybrał sobie TZ na pancia.Zdjęcia wkleję na osobnym wątku w już w domu,bo w końcu nauczyłam się.Cieszę się razem z sunią Basi.
-
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
Jeżeli Wiórek pójdzie do nowego domlu w poniedziałek,to może zaproponować inną bidę tej pani ?Tyle ich jest . -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
coś przesłodkiego,mozna by zjeść w całości -
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
śliczny chłopak !!a jaką ma twarzową,o przepraszam,pyszczkową apaszkę!:multi: to ciocia Bianka dba o niego:lol: -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
cudowne kluchy - maluchy, miały więcej szczęścia niż rozumku:evil_lol: -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
widziałam je dzisiaj,są słodziaki,mają bardzo dobrą opiekę u Bianki 1 -
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
Śpi ,bo miał trochę przeżyć.Dość długa jazda samochodem na przednim fotelu wbrew wszelkim przepisom,rtg,pobieranie krwi,a własciwie wycisaknie,bo miał tak gęstą krew,i jeszcze dziewczyny spotkał po drodz ,na które miał wyraźną ochotę:evil_lol: -
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
krew pobrana,wyniki jutro,serducho nie jest złe.Wieku nikt nie potrafi określić,bo on jest wynędzniały.Jest bardzo grzeczny,ma śliczne bardzo ciemnobrązowe oczki.Wydaje się,że dużo rozumie.Ja jestem ta be ciocia:placz:,bo go kąpałam,wycinałam kołtuny,obcinałam pazury, skubałam sierść jak z gęsi pióra,a ciocia Bianka jest cacy,bo spacerki,papu i głasku,głasku.No cóż ,czego sie nie robi dla dobra idei.:evil_lol:Oby znalazł domek.Zapłaciłam prawie 60 zł. z własnej, kieszeni a Bianka go odkarmia z własnej kieszeni. O przepraszam z michy.:evil_lol: -
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
Dziś Wiórek pojedzie na badanie krwi,rtg płuc i może kardiologa.Oby wyniki były w miarę przyzwoite,to ma szanse na domek. -
Perełka - ma domek dzięki Pajuni :)))))))))))
Poker replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
bądź pierwsza !! -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
a może by tak Demi dała radę opisać mamę maluchów,to ułatwi szukanie im domków. -
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
trzeba będzie sprawić mu delikatne szelki,żeby obroża nie naciskała na gardło,bo prowokuje go to do kaszlu.Ma śliczne oczka,dłuuugie i białe:crazyeye:rzęsy.Biegnij po domek maluchu,a właściwie to idź pomału,żebyś się nie zasapał -
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
Witam!jak się wiórek czuje?jadł coś?zaraz ma być Dziuba u mnie i pomoże mi w końcu z bazarkiem.Przeznaczę część pieniędzy na Wiórka.Demi milczy,pewnie ma duzo zajęć.A jak tam glutki?Już są? -
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
Do guza nie będzie potrzebna narkoza,bo wystarczy odessać krew z niej.Zresztą to nie jest najgorsze.Zaniki mięśni ma, bo po pierwsze jest wyniszczony i chudy jak wiór:evil_lol:,a po drugie nie używał tej połamanej łapki.Kaszel ustapi jak się podleczy serduszko i gardło.Nie wolno mu chodzić na długie spacery ze względu na serce i biodra.A dobek Bianki może go zjeść,bo jest ostry,a poza tym mogą zadziałać prawa natury i może potraktować Wiórka jak ofiarę do upolowania z powodu jego ułomności.Trzeba pomóc Biance:Help_2: -
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
Wiórek jest bardzo spokojnym,miłym starszym panem.Ma chore serduszko,z płynem w płuckach i kaszle tez z tego powodu.tyln a.lewa łapka była kiedyś złamana i nieleczona.Dlatego ledwie podpiera się nią.Oba stawy biodrowe są chore,nie ma chyba połowy ząbków.Chyba widzi dobrze.U nasady ogona ma cystę wielkości węgierki.Po kapieli,moim czesaniu i wyciąganiu sierści jak u sznaucera jest śliczny.Rzęsy ma dłuuugie i BIAŁE.Potrzebne są pieniądze na leczenie.I mam obawy co do domku stałego.....Ale może?Oby. -
STARUSZEK znalazł dom, ale ZAGINĄŁ -POMOCY -> Głuchołazy
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
Demi ma nie właczone gg