Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84479
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. jestem szczęśliwa ,że Wiórek ma domek,dzięki Biance,mojej skromnej pomocy,dzięki Sabinie za Allegro.To jednak wielka potęga to Allegro.Oby było Wiórkowi dobrze.
  2. nie dziw się,że ludzie czytają i oglądają,nie chcą brać "kota w worku" i to jest normalne.Sama szukałam pieska zbliżonego do takiego jak lubie,chociaż kocham wszystkie psy.Przecież adopcja często następuje bez wcześniejszego kontaktu z pieskiem,prawie w ciemno.A jest to decyzja,która pociaga za sobą ileś lat wspólnego życia.TZ też chcemy poznać:evil_lol:,aby sie nie rozczarować.
  3. Agatko,szczęścia dla Ciebie w nowej ojczyźnie,wielkie podziękowania dla Bumerang!!
  4. całuję Cię w Twój czarny nochalek i biegnij szukać domku!!
  5. zwariować mozna jaki jest słodki.Zacałować mozna na śmierć.:evil_lol:
  6. GRATULACJE!!!!jesteście cudowne.Aż serce pęka z radości,że są jeszcze tacy ludzie ,ze pies ma szanse na dobre życie.:multi::multi::cool2:
  7. Gratulacje za Lisię,Malagosiu,a ja dołoże się do pomnika dla Ry!ci:evil_lol:
  8. nie,nie pomagałas.Pomagały Karcia i Wandul66, a Ty towarzyszyłaś życzlliwie.A obie sunie są super,ale szczególnie Tunia mi sie podoba ,bo kocham kudłacze.
  9. Wiórek przeistoczył się w Casanovę i nawet płeć dla niego niewazna,tak się dobierał do kolegi:roll:!!Biega i to nawet szybko ,w koncu usłyszałam też jego nieco starszawy baryton.Parówke wciągnał jak odkurzacz o mocy 2000 wat,chociaż ciocia Bianka nie żałuje mu papu.Byłam sie pożegnać z nim,bo mam WIELKĄ NADZIEJĘ,że w poniedziałek pojedzie do nowego,stałego domku.:evil_lol:Ciocia Bianka wykonała naprawdę dobrą robotę,tym bardziej,że ma 2 glutki na stanie oprócz stałych zwierzaków.Tymczas ma wielki sens.
  10. Rybciu,przepraszam,że wchodze nie na własciwy watek,ale chciałam powiedzieć ,że piesek,którego adoptowaliśmy w styczniu ze schroniska w Jeleniej Górze miewa się dobrze.Wybrał sobie mnie na pańcię,bo drugi schroniskowy wybrał sobie TZ na pancia.Zdjęcia wkleję na osobnym wątku w już w domu,bo w końcu nauczyłam się.Cieszę się razem z sunią Basi.
  11. Jeżeli Wiórek pójdzie do nowego domlu w poniedziałek,to może zaproponować inną bidę tej pani ?Tyle ich jest .
  12. coś przesłodkiego,mozna by zjeść w całości
  13. śliczny chłopak !!a jaką ma twarzową,o przepraszam,pyszczkową apaszkę!:multi: to ciocia Bianka dba o niego:lol:
  14. cudowne kluchy - maluchy, miały więcej szczęścia niż rozumku:evil_lol:
  15. widziałam je dzisiaj,są słodziaki,mają bardzo dobrą opiekę u Bianki 1
  16. Śpi ,bo miał trochę przeżyć.Dość długa jazda samochodem na przednim fotelu wbrew wszelkim przepisom,rtg,pobieranie krwi,a własciwie wycisaknie,bo miał tak gęstą krew,i jeszcze dziewczyny spotkał po drodz ,na które miał wyraźną ochotę:evil_lol:
  17. krew pobrana,wyniki jutro,serducho nie jest złe.Wieku nikt nie potrafi określić,bo on jest wynędzniały.Jest bardzo grzeczny,ma śliczne bardzo ciemnobrązowe oczki.Wydaje się,że dużo rozumie.Ja jestem ta be ciocia:placz:,bo go kąpałam,wycinałam kołtuny,obcinałam pazury, skubałam sierść jak z gęsi pióra,a ciocia Bianka jest cacy,bo spacerki,papu i głasku,głasku.No cóż ,czego sie nie robi dla dobra idei.:evil_lol:Oby znalazł domek.Zapłaciłam prawie 60 zł. z własnej, kieszeni a Bianka go odkarmia z własnej kieszeni. O przepraszam z michy.:evil_lol:
  18. Dziś Wiórek pojedzie na badanie krwi,rtg płuc i może kardiologa.Oby wyniki były w miarę przyzwoite,to ma szanse na domek.
  19. a może by tak Demi dała radę opisać mamę maluchów,to ułatwi szukanie im domków.
  20. trzeba będzie sprawić mu delikatne szelki,żeby obroża nie naciskała na gardło,bo prowokuje go to do kaszlu.Ma śliczne oczka,dłuuugie i białe:crazyeye:rzęsy.Biegnij po domek maluchu,a właściwie to idź pomału,żebyś się nie zasapał
  21. Witam!jak się wiórek czuje?jadł coś?zaraz ma być Dziuba u mnie i pomoże mi w końcu z bazarkiem.Przeznaczę część pieniędzy na Wiórka.Demi milczy,pewnie ma duzo zajęć.A jak tam glutki?Już są?
  22. Do guza nie będzie potrzebna narkoza,bo wystarczy odessać krew z niej.Zresztą to nie jest najgorsze.Zaniki mięśni ma, bo po pierwsze jest wyniszczony i chudy jak wiór:evil_lol:,a po drugie nie używał tej połamanej łapki.Kaszel ustapi jak się podleczy serduszko i gardło.Nie wolno mu chodzić na długie spacery ze względu na serce i biodra.A dobek Bianki może go zjeść,bo jest ostry,a poza tym mogą zadziałać prawa natury i może potraktować Wiórka jak ofiarę do upolowania z powodu jego ułomności.Trzeba pomóc Biance:Help_2:
  23. Wiórek jest bardzo spokojnym,miłym starszym panem.Ma chore serduszko,z płynem w płuckach i kaszle tez z tego powodu.tyln a.lewa łapka była kiedyś złamana i nieleczona.Dlatego ledwie podpiera się nią.Oba stawy biodrowe są chore,nie ma chyba połowy ząbków.Chyba widzi dobrze.U nasady ogona ma cystę wielkości węgierki.Po kapieli,moim czesaniu i wyciąganiu sierści jak u sznaucera jest śliczny.Rzęsy ma dłuuugie i BIAŁE.Potrzebne są pieniądze na leczenie.I mam obawy co do domku stałego.....Ale może?Oby.
×
×
  • Create New...