Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84490
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. niesamowite!!jutro zadzwonimy,a skąd jest ta pani?
  2. Bera po insulinie trochę mniej pije i siusia,czyli leczenie zaczęło działać :multi::multi:
  3. Kropa podróżniczka - Poznań - Wrocław - Zgorzelec,Polskę zwiedza :lol:
  4. mi sie tez podoba,ale co z tego ?musi sie spodobac domkowi:cool3::cool3: i oby tak sie stało
  5. serce mi pęknie,ale ja jestem za daleko,żeby jej pomóc
  6. wartościowa Młodzież,oby takiej więcej
  7. trzeba panie uprzedzić,że ktoś się zjawi na odwiedzinach u kropencji,może nie używać słowa kontrola,bo to może zrazić.Ludzie nie lubią być kontrolowani.
  8. może trzeba sprawdzić na dogomapie kto jest stamtąd i poprosić o sprawdzenie nawet potem,bo szkoda tracić szansy na dom dla Kropencji.
  9. w takim razie czekamy na dalsze informacje
  10. ja też gotuję psom ,czasem z braku czasu coś im sypnę Bosha czy Purinę,ale kot niestety dostaje Royala lighta,bo kastrat z tendencją do tycia.
  11. no,jasne,co matka żywicielka to matka,a syn młodziak ,to do rozrabiania się nadaje :evil_lol:
  12. oj,to będzie przeżycie ,2 w 1,radość i smutek,dla Bianki,bo szczylkom to chyba na razie obojętne kto im papu daje i siuśki sprzata i mizia po brzuszku.:multi::multi::placz::placz:
  13. w Swięta był piesek wyrzucony z samochodu ma szosę, a Berunia znaleziona w centrum Wrocławia,ktoś ją musiał dostzrczyć w to miejsce,bo oinaczej 100 razy wpadłaby pod samochód po drodze w zwiazku ze ślepotą.Zbieramy na operację oczu, a teraz leczymy cukrzycę.
  14. podskórnie i córka też się nauczyła robic zastrzyki, a Berunia jest grzeczna i się nie buntuje.
  15. tak,zgadza się.Insulina dożywotnio jak u ludzi.Do zabiego musi być poziom cukru w miarę prawidłowy.Zobaczymy jak z tym pójdzie,ale po2 podaniach już sie ciut poprawiło,bo trochę mniej pije i suisia,za to je jak koń więc może przytyje,bo chuda jak szkapinka.
  16. myślę,że ślepota jest gorsza o głuchoty.A że reaguje na głosne dźwieki to juz jest nieźle.,a może ona mz rzeczywiście słuch wybiórczy?:cool3::evil_lol:
  17. raczej po kolei
  18. my jesteśmy z Wrocławia i jest u nas miejscowy operator.1 oko kosztuje od 300 do 500 zł.I oceni po wizycie u niego.Na razie musimy wyrównac cukrzycę,bo bez tego nie ma mowy o operacji.Bera dostaje insulinę od 2 dni,w poniedziałek bad.kontrolne poziomu cukru i zobaczymy co dalej .Dobrze,że wątroba i nerki są ok.Dzięki za zainteresowanie.
  19. ok,zrobimy i wstawimy, a teraz zbieramy fundusz na operacje oczek i ew.karmę dla cukrzyków.Dzięki za zainteresowanie.
  20. ale spadłaś nisko,mam nadzieję,że nie bolało :placz:
  21. to przejedź się do Wrocławia,zapraszamy,to w końcu nie tak daleko,a widok niezapomniany:evil_lol::evil_lol:
  22. Mało osób o Tobie pamięta,Beruniu,ale nie martw się,zrobimy wszystko,żeby Ci pomóc.
  23. dziękujemy za WIELKIE SERDUCHO,za nieutracenie wrażliwości,za fachowość i ratowanie Synka i pomoc innym zwierzakom.:modla::modla::modla::modla::iloveyou::iloveyou:.
  24. nie przeceniajcie znaczenia OB,ono naprawdę nie ma większego znaczenia, a już w sytuacji Skorka szczególnie.Szkoda go tylko po to skłuwać.
  25. Cola po prostu chce zmienić obrus,ten jej się znudził :evil_lol:
×
×
  • Create New...