Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84482
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Może poproszę KAM,bo ona już Berę wystawiła na Allegro,ale ślepej nikt nie zechce.Po operacji,nawet z cukrzycą ,może będzie miała większe szanse na dom stały.
  2. wpłaty idą bezpośrednio na nasze konto.Jak na razie dziewczyny ufają,że nie przeputamy pieniędzy.Myślę też czy nie zrobić aukcji cegielek na Allegro.Może któraś będzie tak dobra i zrobi.
  3. mam nadzieję,juz zaczęłyśmy zbierać z Bazarku.najpierw jednak trzeba wyrównać poziom cukru,ale jesteśmy optymistkami.W schronie od razu by poszła do uśpienia.
  4. w łeb sobie można palnąć:flaming:od tego morza potrzeb
  5. operacja kosztuje w wersji optymistycznej od 300 do 500 zł,mam nadzieję,że za oba oczka,bo niestety nie dopytałam.Najpierw należy wyrównać poziom cukru.
  6. badanie nerek i wątróbki dobre,więc trzeba leczyć cukrzycę i zoperować oczka, no i szukać domku stałego
  7. już nie wiadomo na którego psa wpłacać,koszmar ,beczka potzrebujących bez dna.
  8. kózka ma cukrzycę,ale poza tym narządy w brzuszku w porządku w usg.Dziś będą wyniki z krwi.Je dobrze,merda ogonkiem.Oczka można zoperować!
  9. dobre i kciuki jak się nie da więcej
  10. a może dać tej pani znać,że psy są w schronisku,jakimś podstępem?nie wiem co prawda co pan wymyśli następnym razem,żeby się ich pozbyć.Durny facet i tyle.Nie rozumie,że tęsknota może ją szybciej zabić.Pewnie nie radził sobie z obowiązkami,to sie pozbył psów.
  11. strasznie mi żal malucha i wiem co to znaczy jak się nie ma co z psiakiem zrobić ć,a serce pęka.Podnoszę więc ,bo nic innego nie mogę.
  12. Kózka je,jest bardzo karna i delikatna psychicznie.Jutro idziemy na USG,trzymajcie kciuki i pomagajcie szukać domku.
  13. Azorek,jego nowe Pańciostwo będą zadowoleni, a Wandul to dopiero się ciszy :multi::multi:
  14. odwiedziłam wczoraj "szczylki".Są słodkie,śliczne i zdrowe jak rydze.Są bardzo proporcjonalne.Cola jest żywioł i trzeba było widzieć co wyrabiała z ogonem kocicy,jak skakała,wczepiała się w nią ząbkami,a te ma ostre jak nie wiem co :evil_lol:.Fanta jest spokojniejsza, ale też nie da sobie w kaszę nadmuchać.Bianka ma rzeczywiście co chwilę potop.MOP cały czas w pełnej gotowośći.Kropka jest słodka,daje sobie na tyle radę,że stałe psy Bianki ustępują jej. Bianka to całą gębą "mamusia dla zwierzaków."
  15. "Kózka " Bera ma się dobrze,je ,chodzi na spacerki , śpi i merda ogonkiem z zadowolenia.Podaję kontakt w jej sprawie tel . 0502242738 i ulka.ulka@interia .pl .Jej opiekunka nie ma przez weekend dostępu do komputera.
  16. Kam! wielkie ,wielkie dzięki za Allegro.Dopiero teraz zauważyłam.Jutro napiszemy telefon,który będzie można podawać ewentualnym zainteresowanym.
  17. cieszę się bardzo i liczymy na Twoje dalsze zainteresowanie,jeden Bazarek dla niej już jest,wkrótce następny,zapraszamy
  18. też mamy taka nadzieję po podaniu leku przeciw robalom, brzuszek jakby trochę zmalał.Tyle jest tych bid,że nie wiadomo której pomagać.
  19. niestety to jest zmętnienie soczewki,ale się spytamy czy cos da się zrobic.Tylko takie operacje są kosztowne.Może w razie potrzeby będzie mozna liczyć na Dogomanię?:lol::lol:
  20. pomagałm przy suni,jest bardzo spokojona,nabrała zaufania,że nie spotka ją nic złego.Oczka to na % zaćma.Z tego co wiem,to odchody pcheł sa czarne i czuć pod palcami jak sadzę,a ten ceglasty kolor wyglądał jakby ktoś ją posypał farbą w proszku.W ciąży nie jest,bo sutki malutkie,czuć ,że płyn w nim jest.W poniedziałek po USG będzie coś wiadomo.Ma apetyt,nie brudzi w domu,jest posłuszna.Widać,ża długo sie wałęsała albo ktoś ja podrzucił w takim stanie do centrum miasta.
  21. oo,pomyłka,Bianka zajmuje się nie tylko ciemnymi,gładkimi.Miała przecież na przechowaniu WIÓRKA, a on jest owszem z czarnym ,ale przewaga białego i KUDŁATY:lol::lol::lol:.Fakt,że biedna nie wiedziałą co z tą ilościa kudłów robić,bo nie przyzwyczajona.
  22. To bardzo prosze Biankę,by w moim imieniu dała 20 zł, a ja oddam jutro albo w sobotę.Szczęsliwej podróży:lol::lol:
  23. Monika gadaj,bo jak nie ,to :mad::mad:
  24. pisałam,że dołoże 20 zł na paliwo już we Wrocławiu jak dojedziecie,na 100%.
  25. oby gap był skuteczny i zabrał sunię,bo słodka jest
×
×
  • Create New...