tak,tak i znowu ciocia Poker bedzie bee:cool3:,a ciocia Bianka cacy:evil_lol:,no,nie ma tak :angryy: ,mogę sunię podwieźć,wymiziać,a dalej ciocia Bianka będzie działać.:evil_lol:
zawsze byłam dobra z matematyki,a szczególnie w liczeniu do 10,a u cioci bianki jeszcze nie ma potrzeby liczenia co 10,ale wszystko przed nią.No chyba,że rybki i ptaszki policzymy
Rokuś dobek jak szef stada idzie na czele :cool3:,za nim Frytka :evil_lol:, a potem 2 ryże ogonki :evil_lol: :evil_lol: i widać cień cioci Bianki jak cyka zdjęcie,a gdzie koty?:crazyeye:
Koniecznie trzeba je wrzucić na allegro i gdzie tylko się da.Niestety, ja nie mam takiej mozliwośći.:placz:Psy wyrwane z domowych pieleszy do schronu chyba cierpią najbardziej.:placz::placz:Serce pęka.
Koniecznie trzeba je wrzucić na allegro i gdzie tylko się da.Niestety, ja nie mam takiej mozliwośći.:placz:Psy wyrwane z domowych pieleszy do schronu chyba cierpią najbardziej.:placz::placz:Serce pęka.