Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84483
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. a może jednak komuś zginał,skoro ma tyle "WAD"??
  2. Bera i Dolar wleźli do łóżka Pokera :evil_lol:,dlatego pisałam o cudzołóżkowstwie:cool3::cool3:.Bera czuła się dobrze,co chwilę spacerek,mizianko,zaloty kumpli,ma szczęście niegroźne.Jest bardzo sprawna,mimo ślepoty,reaguje na wołanie,polecenia i co najwazniejsze szybko orientuje się w terenie.Widać,że ta ślepota nie od miesiąca tylko dłużej.Dzielnie znosi podawanie insuliny.
  3. śliczny,czemu się znalazł w schronisku?co planujecie dalej z nim robić?
  4. już wpłacone 20 zł,chociaż tyle
  5. chętnie wpłace na konto Chrupka tylko go nie mam !!Podajcie !!
  6. coś niesamowitego czego dokonaliście z łysolinką,az trudno uwierzyć!!Jestem pełan dal Was podziwu i uznania.
  7. podajcie jak się nazywa skarpeta dla Polo,to w poniedziałek wpłacę 20 zł dla niego,bo rano wyjeżdżam na 3 dni.
  8. Bianka jest przyzwyczajona do psów z krótką sierścią i może nie jest zorientowana,że tym kudłatym jest goracą i po prostu wolą plytki, a nie miękkie spanko.Moje też tak się zachowują.
  9. nikt do Beruni nie zagląda :placz::placz:
  10. czytają,zaglądają tylko nie maja czasu pisać,ale cały czas śledzę losy podopiecznych Bianki i podziwiam.
  11. Bera tak się dobrze poczuła,że wlazła dziś wieczorem do łóżka Dolarowi:crazyeye: i miała wyraźną ochotę na amory:evil_lol:.On biedak nie wiedział czego dziewczyna chce od niego,bo jest wykastrowany:cool3:,a ona zaczęła sprawdzać czy on ma klejnoty rodzinne:roll:.Na potwierdzenie faktów zrobiłam zdjęcia pary w łóżku,na dodatek Pokera :evil_lol:,a to zakrawa już na cudzołóżkowstwo:oops::evil_lol:
  12. nie mam czasu,ani chwili,nie wiem jak się nazywam ,jak dam radę ,to wrzucę,a jak nie ,to poproszę Iryska o to.
  13. no,ja się nie dziwię,że sunia tak śpi,skoro ciocia Bianka zrywa je o 5 rano :lol::lol: i każe :evil_lol: maszerować na spacerek:cool3:,a po spacerku piesy są głodne,to opędzlowują michy do dna :evil_lol::evil_lol:
  14. przelałam na rzecz Barta chociaż 20 zł,ale mam nadzieję,że ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka.Te bidy to beczka bez dna i nie wiadomo na którą wpłacać :placz:
  15. Piesie! i cała Twoja rodzino!jesteścieWIELCY :lol:i,oby więcej takich ludzi było jak Wy.Tym bardziej jestem dumna,bo jak zrozumiałam jesteście, tak jak ja,z Wrocławia.,chylę czoła i gorąco pozdrawiam, a pieski miziam.
  16. nie miej wyrzutów sumieniaNeris.Tyle zrobiłas dla Synka i najważniejsze,że zyje.Da sobie radę z 3.łapami,tylko Domek trzeba mu znaleźć.Wielkie ukłony również dla pani doktor,wspaniała kobieta.A co zdyplomem dla niej?
  17. no gdzie ten domek :crazyeye:,no gdzie?:crazyeye:
  18. jutro wrzucę nowe fotki Bery
  19. serce sciska jak się czyta ogłoszenie na Allegro,żeby się znalazł ktoś,komu to serce się ściśnie pozytywnie dla psiaków.
  20. no,to najwyżej Frytka będzie psem jednej pani -pani Bianki :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...