biedna suńka,oby jak najszybciej się znalazła.
Moje oba kudłacze mają po spacerze myte łapy i podwozie,a potem siedzą w pralni aż obeschną.Czyli 3x dziennie 8 kół i 3xdziennie po 2 podwozia.:roll:
Dopiero trafiłam na ten wątek dzięki Zdrojce:lol:
Jak sie cieszę niesamowicie :multi:,Panie Rysiu i pana rodzina,jesteście wspaniali.Zyczę Wam conajmniej 21 lat z Bandoskiem :loveu:
Sonia śliczna :loveu:
A może Cortez się wściekł na nia za tą piłkę? :angryy:
Nawet nie dzdzą Ci się nią nacieszyć tylko w te pędy ogłaszac każą :diabloti:,och te ciotki :eviltong:
pusto,,Romcia czuje,że cos się stało,na szczęście czas robi swoje i pomalutku wrócicie do normalnego życia,a Dianka zawsze będzie gościć w Twoim sercu.