Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. żeby tak ktoś Brutuska zechciał :placz:
  2. kooooszmar :placz:,jak on musiał być zmęczony,jeżeli tak padł :angryy:.Jak dojdzie do siebie ,to bedzie z niego superpsiuniek.
  3. brak mi słów z radości :multi::multi:.Rubisiu bądź szczęśliwy z Twoim pańciostwem do końca swoich dni.
  4. przecież Rotek jeździ do Wrocławia na studia,to może mogłaby go dowieźć do Wrocławia?
  5. biedna suńka,oby jak najszybciej się znalazła. Moje oba kudłacze mają po spacerze myte łapy i podwozie,a potem siedzą w pralni aż obeschną.Czyli 3x dziennie 8 kół i 3xdziennie po 2 podwozia.:roll:
  6. ciszaaaa,ULV nie może mówić ,bo pewnie oddała głos na wyborach :razz:
  7. Kubuniu,co z Tobą będzie? :placz:
  8. no nie :mad:,co to ? cisza wyborcza tutaj też obowiązuje???:angryy:
  9. Dopiero trafiłam na ten wątek dzięki Zdrojce:lol: Jak sie cieszę niesamowicie :multi:,Panie Rysiu i pana rodzina,jesteście wspaniali.Zyczę Wam conajmniej 21 lat z Bandoskiem :loveu:
  10. to załóż czapkę-niewidkę,żebyś nie widziała siebie :eviltong:
  11. co za radość,żeby tylko ten nowy domek był super dla niego. Nie pamiętam co było postanowione w sprawie wizyty przedadopcyjnej?
  12. Sonia śliczna :loveu: A może Cortez się wściekł na nia za tą piłkę? :angryy: Nawet nie dzdzą Ci się nią nacieszyć tylko w te pędy ogłaszac każą :diabloti:,och te ciotki :eviltong:
  13. pusto,,Romcia czuje,że cos się stało,na szczęście czas robi swoje i pomalutku wrócicie do normalnego życia,a Dianka zawsze będzie gościć w Twoim sercu.
  14. DELMA is the BEST :lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. Romenko,jestes bardzo dzielna,Dianka juz nie cierpi niepotrzebnie i Tobie będzie lżej żyć z świadomością,że juz sie nie męczy.
  16. to ja czegoś tu nie rozumiem :crazyeye:
  17. Romenko,jestem z Wami,wiem co przeżywasz.
  18. jak się cieszę :multi::multi::multi::multi::multi:
  19. trzymam mocno kciuki,żeby wszystko dobrze poszło
  20. jeżeli nie ma przerzutów,to rokowanie nie jest złe.Może by jednak nadac mu imię?Wpadł mi do głowy Cyryl.
  21. szukaj domku,nie leniu****,mały a czy on ma allegro,bo jakoś mi uciekło :-(
×
×
  • Create New...