Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. jak cudownie :multi::multi::multi:,a u kogo jest?
  2. wiem,że zrobiłyście wszystko dobrze,niczego Wam absolutnie nia zarzucam,bo wiem jak porąbani sa ludzie. Tylko wyrażam swoje myśli,bo czasem mozna przedobrzyc i wylac dziecko z kąpielą. A macie kontakt z tymi ludźmi czy może cisze należy traktowac jako dobry znak?
  3. iwop,bo każdy pies jest wyjątkowy :lol: dla swoich włascicieli :eviltong:
  4. jutro kończy się bazarek,więc chociaż te 30 zł będzie.Chyba wpłacać je na Emir?od razu.
  5. nie potępiajcie tak w czambuł tego chłopaka.Część ludzi widzi w schronisku ratunek dla zwierząt.On ma dobre intencje i oferuje pomoc,a to już coś.Mozna mu wytłumaczyc o co chodzi i być może pozyskac do dobrej współpracy.
  6. dokładnie jak ja muszę naszego kota odplątywać ,gdy łazi po ogródku na smyczy :evil_lol:,bo jak nie,to tak drze dziób na całe osiedle,że hej
  7. rotku,co to,znaczy dla doświadczonych? tak to można by połowę chętnych odwalić.Zanim sie zdobędzie doświadczenie,zawsze musi być ten pierwszy raz.:evil_lol:.Najwyżej można udzielić porad,opowiedzieć jakie problemy mogą kryć się za obecnością foksia w domu,żeby domek podjął decyzję świadomie.:lol:
  8. ogólnie dobre pytania,nie pytałabym o sierśc,bo jeżeli nie miał foksteriera,to na razie nie wie,ale tego można się nauczyć.Może by się spytać czy miałby środki finansowe w razie choroby.
  9. biedna malutka, :-(jedyne pocieszenie ,że nie męczyła się długo, niech się śni po nocach tym s...nom.:mad:
  10. jak sie czuje Pixi,mam nadzieję,że dobrze już.Obie pannny przeurocze.,a małą to bym zjadła w całości.:lol:
  11. niestety nie znalazłam na dogoliście nikogo z Grudziądza tylko z Bydgoszczy i Torunia. Może udałoby sie etapami.
  12. Agato56 jesteś wielka, z pewnością ktoś jest w Grudziądzu.Teraz ludzie jadą na groby,więc jest szansa,że się udsa.Dajcie na wątek transportowy !!
  13. śliczny jest ten aniołek :loveu:,wyjątkowo
  14. Fajnie,a gdzie ona mieszka podczas roku akademickiego? na stancji ,ma mieszkanie? Czy ma finanse na utrzymanie sporego psa?
  15. a niech to licho porwie :placz: może poczuł sie pewnie i próbuje ustawiać sobie stado,:roll: a swoją drogą to chyba jest powszechnie wiadome,że foksie są żywiołowie :cool3:
  16. zrobiłam bazarek na rzecz Brutusa z mojego podpisu i na Emira :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94526[/url]
  17. zrobiłam bazarek na Brutusa i Emira http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94526
  18. to Foksio już jest w Warszawie? :crazyeye: chyba samolotem poleciał chłopak :evil_lol:.Uxmal gratulacje za tak szybką adopcję :loveu:
  19. to cudownie,tylko czemu to takie tajemnicze?
  20. to fantastycznie,że Maja pomogła,dobra z niej kobieta.
×
×
  • Create New...