Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Wspaniale :multi::multi:. Takie widoki motywują do działania :lol:
  2. I gdzie to oko się podziało?:crazyeye: co z małym?
  3. Jak sie ma tyle i takie psy obronne,to mozna iść na spacer do ciemnego lasu :lol:,tylko czy dasz radę tyle psów naraz obronić?:eviltong:;)
  4. Po prostu musi przekręcać klucz w furtce.Ma przecież przykrą nauczkę.:-( Podtrzymuję deklarację o wpłacie 30 zł na jego transport. Kto da conajmniej tyla samo?no kto?:crazyeye:
  5. Zdrojka ,dzięki :multi::multi::multi:.Niesamowite jesteście !!!!
  6. Śliczny Emirek :lol: i kochani Pańciostwo :loveu:,aż serca pęka tym razem z radości :multi::multi::multi:.
  7. Piątek już od poniedziałku szuka domku w kazdym dniu tygodnia :cool3:
  8. Melduję,że 20 zł przelane.Grace to bardzo ładne imię.Jak Grace Kelly. Jutro zadzwonię do kogoś w sprawie konia,ale niczego nie obiecuję.
  9. To myślę ,że należy juz zbierać pieniądze na transport Gumisia i ogłaszać na wątku transportowym. Gumisiu, pędź do nowego domku i bądź tam szczęśliwy.
  10. Ta Bianka to spryciula niebywała :evil_lol:
  11. może przestraszyła się wymaganiom jakie słusznie stawiają cioteczki dla bezpieczeństwa Gumisia. Jeżeli będzie jej zależało,aby pomóc psince ,to zrobi wszystko w tym celu. Poczekajmy,może się przygotowuje do jego przyjęcia i nie ma czasu.
  12. ja deklarowałam 20 zł ,ale nie wiem gdzie je przesłać,może przeoczyła, info
  13. kto mógłby zrobić banerek dla Brutuska? :lol: bo ja nie umiem :placz:
  14. kiddy,pytałam się Ciebie jakie dziewczyny znasz ze schroniska,chodzi mi o wolontariuszki?
  15. no,własnie trzeba wyrobić jej legitymację inwalidzką ;),wtedy bedzie miała różne zniżki.
  16. oczywiście,że może być ULV,tylko żeby jej nie zawalic zbyt dużą ilością spraw.Zapytać zawsze mozna.:lol:
  17. kiddy,czy znasz jakieś wolontariuszki z wrocławskiego schroniska? Pewnie,że chodzi o czas,ale życie psa nie jest zagrożone ,więc można ustalić wszystko na spokojnie. A jaki inny hotelik masz na myśli?
  18. Też jestem zdania,ze pieniądze w tym przypadku powinny iść przez AFN. Sytaucja dla wszystkich będzie bardziej klarowna. A Kiddy będzie miała z głowy rozliczanie się,wiec będzie mogła więcej czasu poświęcić psu.
  19. może by go wrzucić na podforum owczarków nizinnych? Szukaj ślicznoto domku. A dlaczego powinien być w domu z ogrodem?
  20. oo ludzie ,aż mnie ciarki przechodzą z emocji.Żeby to była ta sunia .
  21. pieniądze potrzebne na hotelik i trzeba szukać DS dla Brustuska. Zadeklarowałam 40 zł na razie i dam je bezpośrednio ULV.
  22. ale coś anna1102 nie odzywa się:crazyeye:,mam nadzieję,że to tylko chwilowa nieobecność.
  23. cały czas śledzę wątek i bardzo się cieszę,że Emirek w domku :multi:
×
×
  • Create New...