Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84490
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Też tak sądzę,widocznie zabrakło jej sił ,by biec po niego do Olsztyna,bo chciała to zrobić. Mozna by wrzucić na wątek transportowy prosbę o transport z Wrocławia do Bielska. A gdyby się znalazł domek we Wrocławiu,to co robić? Musi się wypowiedzieć Dorothy,bo ona go chce. Doszedł mój pm z telefonem do koleżanki,która ma wieźć?
  2. Kluseczko4, ja cały czas krążę po dogo tylko się nie spotkałyśmy.Ja teraz będę szukać transportu do Dorothy pod Bielsko dla psiaka z tego wątku //www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8886201#post8886201.Przepraszam za wtręty,:lol: ale chyba się nie pogniewacie.
  3. Dobry wieczor. Przepraszam ze tak pozno odpowiadam ale nie mialam neta od rana... Bylam przed chwila na dogo i widzialam ze Dorothy chce wziac psiaka do domu tymczasowego a nawet na stałe więc ja się wycofuje w takim razie. Pisalam ze w razie czego zaopiekuje sie Bossem ale skoro znalazl dom... :) I tak dziekuje bardzo za pomoc.. :) Tymczasem uciekam Pozdrawiam serdecznie, milego wieczoru. Taką wypowiedź dostałam od Patricii na GG.Chyba był słomiany zapał. W takim razie Bossik będzie czekał u mnie na transport do Dorothy,chyba że po drodze znajdzie sie domek we Wrocławiu.:roll: Ale pewnie Dorothy by się zapłakała :placz: Czyli odbieram go z pociągu w poniedziałek i przywożę do siebie.Może u mnie zostać nie dłużej niż do 29 listopada,bo wyjeżdżam na szkolenie.Mam nadzieję,że do tego czasu znajdzie się transport do Dorothy.
  4. skąd ją trzeba by odebrać i kto po nią przyjedzie we wtorek i dokąd trzeba ją wtedy dostarczyć? Niczego nie obiecuję,ale popytam.
  5. co za radość :multi::multi::multi::multi:
  6. ślicznie wyglądają razem,cieszę się,że w poniedziałek zobaczę malucha na żywo. To fajny bank,że się zaangażował w taką akcję. Patricia nadal milczy. Dorothy,to gdyby Bossik trafił do Ciebie,to ile psów bedziesz miała?:crazyeye: Czyżbyś miała dobre układy z jakimś sponsorem?:roll:
  7. może trzeba by allegro mu zrobić,będzie miał wieksze szanse.
  8. KOchany psiak i jego Panstwo :loveu: Może on ma podpiłowane zęby ,żeby nie mógł ugryźć,ale żeby mógł jeść,tylko po co? A oczy ??żeby nie widział co z nim chcą robić?trudno coś wymyśleć sensownego ,ale ludzkie możliwości w złych sprawach okazują się być nieograniczone :mad: Szkoda,że nie ma sztucznych gałek dla psów :-(
  9. Patricia na razie milczy,mimo że zostawiłam jej wiadomość na gg.I tak Bossik może do mnie przyjechać,bo zawsze bliżej z Wrocławia do Dorothy niż z Olsztyna. Dorothy ,a on miałby DS u Ciebie?
  10. dawno nie zaglądałam na wątek Morganki.Ale jak można się było spodziewać ,nadal jest cudowna :loveu:.Dorothy jest wielka. Ja nie mam wątków moich schroniskowych sforóff ,ale jeden po 2 latach w schronie też przeszedł taką metamorfozę.
  11. Mam transport na poniedziałek na 100% na ok.13.30.Jedzie moja koleżanka,stara psiara i chętnie go weźmie.Zgramy wszystko dokładnie po wizycie.Żeby tylko Patricia nie rozmyśliła się.Czy byłoby możlwe,żeby go zabrać np.jutro i ewentualnie wykąpać przed podróżą?
  12. Patricia jest nadal chętna na Bossa,rozmawiałam z nia wieczorem na gg. Jeżeli Wy nie macie nic przeciwko,to jest szansa,że mogłabym załatwić jego transport z Olsztyna do Wrocławia już jutro albo w niedzielę.Musze mieć pewność,że Wy sie zgadzacie i Patricia musi Wam potwierdzic swoją gotowość do wzięcia go na stałe.Wtedy podejmę stosowne ,szybkie działania co do trasnportu. Niestety,na tym etapie nie moge zapewnić go na 100%,ale warto zawalczyć.
  13. Wyposzek i Tusia są podobne do siebie ,oboje sma słodycz. Może ciocia Bianka zacznie pobierać opłaty od różnych osób za potrzymanie maluchów na kolankach? Jak byłąm małym dzieckiem i nie miałam jeszcze roweru,to stosowałam handel wymienny; za 1. kółko na rowerze po parku ,jedno kółko z moją cudowną sunią w wózku dla lalek,a ona leżała kołami do góry pod kocykiem.Handel szedł jak nie wiem co.
  14. ja też się bardzo cieszę :multi::multi::multi:
  15. poczekam z wizytą do czasu odpoiwedzi przez panią z Olsztyna.Psiak nie musiałby tak daleko jechać,ą może Patricia wypatrzy dla siebie innego.Tyle czeka na domek. Patricio,wizyta to nic strasznego,miła pogawędka, w czasie której dowiem się co potrzeba ;).Masz moje GG,więc będziemy w kontakcie.
  16. w koncu dogo działa i możemy sie dogadać.Mieszkasz nie tak daleko ode mnie. Akurat na westach sie nie znam,ale jest podforum na dogo,więc możesz poczytać. Sąsiedzi mają takiego białaska :loveu: i jeżdzi z nimi w koszyku na rowerze.Moje GG 6902155,jak się zdecydujesz ,to napisz i się umówimy na randkę :lol:
  17. słodycz,ale nie moge pomóc ,mam2 psiaki i kota, a tych bid jest tyle,że można zwariować :placz:
  18. jak można w ogóle wywalić jakiekolwiek zwierzę? :mad::angryy:
  19. mogę pójść na wizytę przedadopcyjną, w jakiej dzielnicy mieszkasz,patricia ?
  20. w końcu wiadomośći o Gumisiu i to takie cudowne,aż ciarki po mnie chodzą z radości :multi::multi::loveu::loveu:
  21. ja tez jestem cała HAPPY :multi::loveu::multi::loveu: gratulacje dla Was i nowych rodzinek :lol: i psinek oczywiście
  22. czy on był wrzucony na podforum ponów w potrzebie?,bo nie pamietam
  23. traumeel jest też w kroplach na alkoholu,a te pół tabl.trzeba rozpuścić np.w pólówie łyżeczki wody wlać do pysia.Ma dobre działanie ,również na dziąsła.
×
×
  • Create New...