Poker
Members-
Posts
84490 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Też tak sądzę,widocznie zabrakło jej sił ,by biec po niego do Olsztyna,bo chciała to zrobić. Mozna by wrzucić na wątek transportowy prosbę o transport z Wrocławia do Bielska. A gdyby się znalazł domek we Wrocławiu,to co robić? Musi się wypowiedzieć Dorothy,bo ona go chce. Doszedł mój pm z telefonem do koleżanki,która ma wieźć?
-
Kluseczko4, ja cały czas krążę po dogo tylko się nie spotkałyśmy.Ja teraz będę szukać transportu do Dorothy pod Bielsko dla psiaka z tego wątku //www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8886201#post8886201.Przepraszam za wtręty,:lol: ale chyba się nie pogniewacie.
-
Dobry wieczor. Przepraszam ze tak pozno odpowiadam ale nie mialam neta od rana... Bylam przed chwila na dogo i widzialam ze Dorothy chce wziac psiaka do domu tymczasowego a nawet na stałe więc ja się wycofuje w takim razie. Pisalam ze w razie czego zaopiekuje sie Bossem ale skoro znalazl dom... :) I tak dziekuje bardzo za pomoc.. :) Tymczasem uciekam Pozdrawiam serdecznie, milego wieczoru. Taką wypowiedź dostałam od Patricii na GG.Chyba był słomiany zapał. W takim razie Bossik będzie czekał u mnie na transport do Dorothy,chyba że po drodze znajdzie sie domek we Wrocławiu.:roll: Ale pewnie Dorothy by się zapłakała :placz: Czyli odbieram go z pociągu w poniedziałek i przywożę do siebie.Może u mnie zostać nie dłużej niż do 29 listopada,bo wyjeżdżam na szkolenie.Mam nadzieję,że do tego czasu znajdzie się transport do Dorothy.
-
skąd ją trzeba by odebrać i kto po nią przyjedzie we wtorek i dokąd trzeba ją wtedy dostarczyć? Niczego nie obiecuję,ale popytam.
-
12 letni Tobi w typie pudelka, PONa- TOBI MA DOM!!!!
Poker replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
co za radość :multi::multi::multi::multi: -
Udało się i dla Grysika los się wreszczie odmienił!!!
Poker replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
może trzeba by allegro mu zrobić,będzie miał wieksze szanse. -
KOchany psiak i jego Panstwo :loveu: Może on ma podpiłowane zęby ,żeby nie mógł ugryźć,ale żeby mógł jeść,tylko po co? A oczy ??żeby nie widział co z nim chcą robić?trudno coś wymyśleć sensownego ,ale ludzkie możliwości w złych sprawach okazują się być nieograniczone :mad: Szkoda,że nie ma sztucznych gałek dla psów :-(
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dawno nie zaglądałam na wątek Morganki.Ale jak można się było spodziewać ,nadal jest cudowna :loveu:.Dorothy jest wielka. Ja nie mam wątków moich schroniskowych sforóff ,ale jeden po 2 latach w schronie też przeszedł taką metamorfozę. -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
Poker replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
co słychac u psiaczka? -
Patricia jest nadal chętna na Bossa,rozmawiałam z nia wieczorem na gg. Jeżeli Wy nie macie nic przeciwko,to jest szansa,że mogłabym załatwić jego transport z Olsztyna do Wrocławia już jutro albo w niedzielę.Musze mieć pewność,że Wy sie zgadzacie i Patricia musi Wam potwierdzic swoją gotowość do wzięcia go na stałe.Wtedy podejmę stosowne ,szybkie działania co do trasnportu. Niestety,na tym etapie nie moge zapewnić go na 100%,ale warto zawalczyć.
-
Wyposzek i Tusia są podobne do siebie ,oboje sma słodycz. Może ciocia Bianka zacznie pobierać opłaty od różnych osób za potrzymanie maluchów na kolankach? Jak byłąm małym dzieckiem i nie miałam jeszcze roweru,to stosowałam handel wymienny; za 1. kółko na rowerze po parku ,jedno kółko z moją cudowną sunią w wózku dla lalek,a ona leżała kołami do góry pod kocykiem.Handel szedł jak nie wiem co.
-
[P-ń] TRICOLOR I ALBINOS-co bedzie z ich miloscia?juz w nowym domku!
Poker replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
ja też się bardzo cieszę :multi::multi::multi: -
w koncu dogo działa i możemy sie dogadać.Mieszkasz nie tak daleko ode mnie. Akurat na westach sie nie znam,ale jest podforum na dogo,więc możesz poczytać. Sąsiedzi mają takiego białaska :loveu: i jeżdzi z nimi w koszyku na rowerze.Moje GG 6902155,jak się zdecydujesz ,to napisz i się umówimy na randkę :lol:
-
Pimpuś - okruszek znalazł swój dom na zawsze - zostaje z nami !
Poker replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
słodycz,ale nie moge pomóc ,mam2 psiaki i kota, a tych bid jest tyle,że można zwariować :placz: -
jak można w ogóle wywalić jakiekolwiek zwierzę? :mad::angryy:
-
[CK]Gumiś bez żuchwy, juz we swoim, wspaniałym DOMU!! :) dziekujemy!! :)
Poker replied to Macho's topic in Już w nowym domu
w końcu wiadomośći o Gumisiu i to takie cudowne,aż ciarki po mnie chodzą z radości :multi::multi::loveu::loveu: -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
Poker replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
czy on był wrzucony na podforum ponów w potrzebie?,bo nie pamietam