Poker
Members-
Posts
84489 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
mój kochany :loveu: ,słodki,malusi Maksiuniek :loveu::loveu:,jak sie cieszę,że go widzę.:multi: -
[P-ń] TRICOLOR I ALBINOS-co bedzie z ich miloscia?juz w nowym domku!
Poker replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
co z kiciami?mają dom? -
myślę,że nikt tu nie udziela nagany ULV tylko życzliwie nawołujemy ją do zadbania o siebie i nie brania kolejnych bid na głowę. Zabrać do siebie to nie sztuka , tylko co dalej? Ulv ma ,jak sama pisze, problemy zdrowotne,brakuje jej kasy.Sama musi rozstrzygnąć co jest dla niej większym stresem- wzięcie kolejnej bidy i brak kasy na życie,czy nie wzięcie tej bidy. Bianka jest taką drugą osobą z dogomanii we Wrocławiu,która tak pomaga zwierzakom,ale ma trochę inną sytuację życiową, na szczęście. ULV trzeba pomóc konstuktywnie,nie tylko współczuć i głaskać,ubolewac jak jej ciężko,posyłać pieniądze.Co będzie jak zabraknie kiedyś tej pomocy? Czasem jest potrzebne otrzeźwienie i kilka z nas próbuje to ,dla jej dobra,zrobić.
-
Jett z fundacj Emir szczęśliwie dotarł do swojego domu.
Poker replied to graszka's topic in Już w nowym domu
jak pisałam,zrobiłam bazarek po części na Emira,powinny wpłynąć 64 zł. -
albiemu,rozumiem Ciebie w obecnej sytuacji... Ale tu chodzi o coś większego.Udaje się Wam uratować ,jak na taką sytuację sporo psów,ale to nie likwiduje procederu. Nadal sytuacja w schronie jest jaka jest i trzeba się zastanowic co zrobić,aby to zmienić.Przymykanie oka na to ,by ratować to co się da,jest cichym przyzwoleniem na taką sytuację. Jestem jak najbardziej z Wami i podziwiam za determinację z jaką ratujecie psy .Pewnie nie wiecie jak zlikwidować to piekło. Może po zabraniu tego psa rozpocząć akcję w mediach po pewnym czasie,tak aby nie wiązali faktów. Czekam z nadzieją na domek dla psiny.
-
tym razem nie do konca się zgadzam z VitisVini. Ządanie od ULV życia bez pomocy zwierzakom jest mało realne i uczyni ja nieszczęśliwą.Mozna jej zostawić tylko KrAksę i koniec.Musi wyjść z długów,podleczyć się i kontynuować studia,bo inaczej przegra swoje życie. Zgadzam się,że pomaganie jej finansowe może powodować, że to wsparcie działa przeciw niej. Mam nadzieję,ze ULV dobrze rozumie nasze życzliwe,konstruktywne wypowiedzi. I kota mozna zagłaskac na śmierć. :cool3: Czasem jest potrzebny kubełek zimnej wody na rozgrzaną łepetynkę.