Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. t_kasiek GRATULACJE :lol:, to co Ty teraz jesteś? mgr , inż. czy licencjat masz? PeterBeny pisał,że bierze laptop,by przekazywać inormacje ,ale coś cisza.... może nie może :crazyeye:
  2. Ulv,wliczyłas 200 zł które użyczyłam na hotelik? ciocię tez trzeba wesprzeć finansowo. MOże by mu nowe zdjęcia porobić i wystawić na Allegro? bo tak to się nic nie ryszy :-(
  3. TRzymajcie się wszyscy zdrowo i dobrze :lol:, Brajlu ,niech Cię kochani LUDZIE dowiozą szczęśliwie do dobrego CZŁOWIEKA Asiorku,pilnuj siebie i dzidziusia,to teraz dla Ciebie najważniejsze :lol: t_Kasiek,pójdzie dobrze,zobaczysz :lol:,potem będziesz się śmiała,że tak przeżywałaś niepotrzebnie
  4. głupie " oferty":angryy:,wcale się nie dziwię,że nie chcesz jej wydać w takie rączki:diabloti:
  5. trzymam za Was wszystkich mocno kciuki :lol:, pewnie Brajl będzie zdezorientowany,ale jak poczuje życzliwe ręce,to się uspokoi i będzie podstawiał łepek do miziania. Zabierzecie dla niego jakieś miękkie smakołyki?Kochany psiulek :loveu:,a Wy nie mniej kochani jesteście :loveu::loveu::loveu::loveu:.
  6. biedna Rudzia,nie widzi i myślała,że klawisze to chrupki :lol:, a swoją droga podziwiam refleks ULV,że zdązyła zrobić zdjęcie :crazyeye:
  7. andziu,nie posadzi nikogo na wózek,ręczę Ci.On jest osteopatą ,a nie kręgarzem.
  8. mój kochany :loveu: ,słodki,malusi Maksiuniek :loveu::loveu:,jak sie cieszę,że go widzę.:multi:
  9. mam lekarza osteopatę,rewelacyjnego i sprawdzonego na wielu osobach.Neurolog da tylko leki przeciwbólowe i przeciwzapalne,ale nie zlikwiduje przyczyny bólu. Wybór należy do ULV.
  10. myślę,że nikt tu nie udziela nagany ULV tylko życzliwie nawołujemy ją do zadbania o siebie i nie brania kolejnych bid na głowę. Zabrać do siebie to nie sztuka , tylko co dalej? Ulv ma ,jak sama pisze, problemy zdrowotne,brakuje jej kasy.Sama musi rozstrzygnąć co jest dla niej większym stresem- wzięcie kolejnej bidy i brak kasy na życie,czy nie wzięcie tej bidy. Bianka jest taką drugą osobą z dogomanii we Wrocławiu,która tak pomaga zwierzakom,ale ma trochę inną sytuację życiową, na szczęście. ULV trzeba pomóc konstuktywnie,nie tylko współczuć i głaskać,ubolewac jak jej ciężko,posyłać pieniądze.Co będzie jak zabraknie kiedyś tej pomocy? Czasem jest potrzebne otrzeźwienie i kilka z nas próbuje to ,dla jej dobra,zrobić.
  11. czy domek wymaga pomocy finansowej,przynajmniej na początek?
  12. czyżby Edytka tez miała problem z widzeniem? to nie jest istotne,najważniejsze ,że ma SERCE
  13. PETER,ALBIEMU brak słów, by wyrazić Wam wdzięczność za pomoc temu biednemu psu . Jesteście cudowni,:iloveyou: tym bardziej,że to co robicie,nie robicie dla splendoru. WIELKIE DZIĘKI .:Rose::Rose::Rose: Tak się może zdarzyć tylko na Dogomanii :loveu:
  14. ULV,to zawieś to wiadro pod sufitem ,do jasnej ciasnej przecież pies nie może być sprytniejszy od Ciebie :angryy:,to wcale nie jest już śmieszne :mad:
  15. z emotionków wynika,że sytuacja jest pozytywna ? za to co sie tu dzieje :placz:http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28656&page=884, przepraszam ,ale nie mogłam wytrzymać,co za paskudny dzień. Może dla Maro skończy się pomyślnie ,oby ....
  16. jak pisałam,zrobiłam bazarek po części na Emira,powinny wpłynąć 64 zł.
  17. albiemu,rozumiem Ciebie w obecnej sytuacji... Ale tu chodzi o coś większego.Udaje się Wam uratować ,jak na taką sytuację sporo psów,ale to nie likwiduje procederu. Nadal sytuacja w schronie jest jaka jest i trzeba się zastanowic co zrobić,aby to zmienić.Przymykanie oka na to ,by ratować to co się da,jest cichym przyzwoleniem na taką sytuację. Jestem jak najbardziej z Wami i podziwiam za determinację z jaką ratujecie psy .Pewnie nie wiecie jak zlikwidować to piekło. Może po zabraniu tego psa rozpocząć akcję w mediach po pewnym czasie,tak aby nie wiązali faktów. Czekam z nadzieją na domek dla psiny.
  18. czekamy.....oby na pozytywne wieści. PeterBeny,ludzie na dogo ,jeżeli nawet się kłócą to i tak kochaja zwierzaki,a charaktery jak charaktery:roll:,nie ma ideałow :shake:, a szkoda :-(
  19. tym razem nie do konca się zgadzam z VitisVini. Ządanie od ULV życia bez pomocy zwierzakom jest mało realne i uczyni ja nieszczęśliwą.Mozna jej zostawić tylko KrAksę i koniec.Musi wyjść z długów,podleczyć się i kontynuować studia,bo inaczej przegra swoje życie. Zgadzam się,że pomaganie jej finansowe może powodować, że to wsparcie działa przeciw niej. Mam nadzieję,ze ULV dobrze rozumie nasze życzliwe,konstruktywne wypowiedzi. I kota mozna zagłaskac na śmierć. :cool3: Czasem jest potrzebny kubełek zimnej wody na rozgrzaną łepetynkę.
  20. Witaj Peter Beny, :lol: pojawiłes się w odpowiednim momencie.Dziewczyny ,jak ten człowiek mówi ,że załatwił to załatwił :cool3: , a nie tylko mówi.Nie walcie :shake: go po głowie na dzień dobry ,proszę.
×
×
  • Create New...