Myślę,że to duża przesada z tą sterylką u starszych suniek.To nie jest obojętny zabieg i można przedobrzyć.Jeżeli sunia trafi w odpowiedzialne ręce ,to nie zaciązy się.
Tez tak myslę,że u Alpiny coś poważnego :-(,z jej poprzednich postów na innych wątkach wynikało,że miała bardzo dużo i to baaardzo poważnych problemów.