Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. zgadzam się z ViniVitis w 100%. Serce ULV ma wielkie i dobre, ale wykończy siebie. Podtrzymuję propozycję pomocy ULV w sprawach zdrowotnych i czekam teraz na jej ruch.
  2. moze ten domek zamiast dla Dyzi da się wykorzystać dla tej suni? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8634021[/URL]
  3. dopiero wróciłam do domu po wyjeździe i przeczytałam wątek. Nie mogę ochłonąć :-(:-(:-(. Czy pies był znaleziony,czy mozna dotrzeć do jego oprawcy? To sprawa prokuratorska :mad::mad:.
  4. Straż ma pogrubiające szkła po prostu :-(
  5. czemu te głowy domów sa często zakute? ciiii,bo się wyda. Trzymam kciuki
  6. Ada jest ładnie,ale ja nie jestem zwolenniczką nadawania zwierzakom imion ludzkich :lol: myslałam,że ona jest dość mała
  7. co za szczęśćie ,że w tym miejscu postanowiłyście ulżyć sobie i oddać co nieco naturze :multi: Bądź szczęśliwa maleńka i Twoja nowa rodzina :loveu:
  8. zaglądnęłam i bardzo mi szkoda zarówno kotów jak i ich właścicieli Niestety,koty są bardzo silnymi alergenami i jeżeli testy z krwi u tak małego dziecka są dodatnie,to należy brać je pod uwagę.Pani nie jest w stanie ocenic doswiadczalnie czy to jest alergia na koty ,dopóki dziecko nie przestanie mieć z nimi kontaktów ,a ich sierść nie osiągnie tak niskiego stężenia w mieszkaniu ,by nie wywoływać duszności. Życie nie jest łatwe i nie ma prostych recept. A może ktoś by dał kotom dom tymczasowy,by rodzina mogła zrobić próbę?np.na 2 miesiące.
  9. może Duszka? Biedna sunia,a tego drania to jednak trzeba ukarać.Nie chcę obrażać bydląt ...
  10. juz koniec bazarku.Powinno wpłynąć do EMIRA 54 zł, nie jest to moze wiele,ale zawsze coś :lol:
  11. o co tu chodzi? :crazyeye:napiszcie na priva,bo się martwię o psiunia :placz:
  12. Fantastycznie :multi:,jak się cieszę :loveu::loveu::loveu:,że dzi eki Wam malutka uratowana,a tamci niech się w piekle smażą :angryy::angryy::diabloti::diabloti::diabloti:
  13. ma smycz z 5 m. ,więc łazi po ogródku,a uwiązany jest na przykład do uchwytu na skrzynki z kwiatami.Upodobał sobie chodzenie dookoła krzaka róży,uwielbia w upały spać kołami do góry w hortensji albo pod cisem.Uwielbiamy go.
  14. to czekam na kontakt,byle szybko,bo w niedzielę wyjeżdżam do środy.
  15. a kto jest pierwszą głową?:lol::crazyeye:
  16. Dolara po 10 miesiącach nie puszczę jeszcze,bo wielu rzeczy boi się i wpada w panikę,a wtedy o tragedię nie trudno. Ciociu Bianko,ja nie jestem z kotem na smyczy :shake:,on jest uwiązany i łazi sam:evil_lol:
  17. podczas jazdy z nami był bardzo grzeczny :cool3:,widocznie czuł ,że jedzie do swojego domku :evil_lol:
  18. Synek po nocy jest po prostu stęskniony za Neris :lol: i chce sie poprzytulac do zbawicielki :lol:
  19. też jestem chętna na wizytę,może w 2.raźniej będzie
  20. co u suni? Całe szczęście że w Polsce jest mało przydrożnych toalet,bo niektóre psy nigdy by nie były znalezione :angryy:
  21. jak cudownie :multi::multi::multi:,a u kogo jest?
  22. wiem,że zrobiłyście wszystko dobrze,niczego Wam absolutnie nia zarzucam,bo wiem jak porąbani sa ludzie. Tylko wyrażam swoje myśli,bo czasem mozna przedobrzyc i wylac dziecko z kąpielą. A macie kontakt z tymi ludźmi czy może cisze należy traktowac jako dobry znak?
×
×
  • Create New...