Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. okropnie przykre,ale mało kto chce wziąć chorego psa ,szczególnie ze schorzeniem skóry.Może jednak lecznica i zrobić zrzutkę na Kongę? Rudzia tez może podłapać nużycę,bo w cukrzycy zawsze odporność jest obniżona.
  2. cudowny,dziób sam mi sie śmieje na jego widok.A to zdjęciae całej trójki na łóżku jest zabójcze :evil_lol:. Kto go bierze do domku?
  3. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  4. biedne te psiaki,tak potrzebuja dobrego człowieka,tylko gdzie go szukać?
  5. ULV pisała,że dobrze sobie radzi,przybiera i zarasta sierścią i że jest bardzo przytulasty.Nie byłam u niego od czasu zawiezienia do hoteliku,bo to jest ok.40 km i nie bardzo mam czas.Zbieram na niego pieniądze.Kupiłam na jego bazarku rzeczy za 30 zł i dodaję od siebie 40 zł= 70 zł.
  6. Jeeest, huuurrrraaaaa:multi::multi::multi:.Dzięki Zdrojka.Mowiłam,że nie jestem całkiem do kitu tylko dziwne rzeczy się działy.:crazyeye:
  7. kiedy u mnie nie pojawia się kopiuj tylko kopiujj obrazek.Udało mi sie go wkleić,ale nie mozna otworzyć wątku.Naprawdę nie jestem aż taka kiepska na kompie,nie wiem co jest.A jak klikam prawym klawiszem to w ogóle nie ma opcji wklej.
  8. makulka jak wpisałaś banerek Brutuska?bo źle wpisałam.
  9. Huraaaaa,oby tylko doszło do skutku to małżeństwo :lol:
  10. przygadał kocioł garnkowi :evil_lol:,po czym obydwoje poszli spać :lol:
  11. Huuuuraaaaa :multi::multi::multi:,udało sie ,ale trochę inaczej niż radziłyście.Może mój komp jest sprawny inaczej;). Super ,że Brutusek lepiej.Jak on nie był 1,5 roku na dworze,to teraz musi sie nauczyć do czego służą spacery.Ale to pojętny piesio. ULV,mam dla niego 70 zł w sumie.
  12. robie dokładnie jak piszecie,ale banerek nie zamazuje się na niebiesko,zamiast klepsydry pojawia sie kółeczko i klapa.Jak prawy klawisz naciskam to pojawia się cała tabelka możliwości typu zapisz obrazek,zapisz adres obrazka itd.Juz raz kiedyś wprowadziłam banerek ,ale jakąś dłuższą metoda,zapisywałam adres banerka i coś tam jeszcze. Będę ćwiczyć.:lol:
  13. zrobiłam jak poradziłyście i mam banerek na białym polu ,ale klikam na zapisz,to pokazuje się invalid URL :placz:
  14. dzięęęęki,piekne te banerki.Dopiero skończyłam pracę. Juz sie biorę za pobieranie,ale nie wiem czy mi sie uda,bo ostatnio wklejał mi się poprzedni,który wykasowałam i nie wiem dlaczego :crazyeye: Dziewczyny jesteście wspaniałe,jak to dobrze,że mozna tak zgodnie współpracować. :multi:
  15. jak Wam pusto bez Charliego ,to psów do wzięcia do wyboru do koloru :eviltong: A swoją drogą ,nie powiem akcja jak na filmie sensacyjnym.Czasem trzeba trochę mieć fantazji.:evil_lol:
  16. Piękny pies :loveu:i szczęśliwy.
  17. [SIZE=6][COLOR=Cyan]GRATULACJE !!!![/COLOR][/SIZE]
  18. Wspaniale :multi::multi:. Takie widoki motywują do działania :lol:
  19. I gdzie to oko się podziało?:crazyeye: co z małym?
  20. Jak sie ma tyle i takie psy obronne,to mozna iść na spacer do ciemnego lasu :lol:,tylko czy dasz radę tyle psów naraz obronić?:eviltong:;)
×
×
  • Create New...