dzięęęęki,piekne te banerki.Dopiero skończyłam pracę.
Juz sie biorę za pobieranie,ale nie wiem czy mi sie uda,bo ostatnio wklejał mi się poprzedni,który wykasowałam i nie wiem dlaczego :crazyeye:
Dziewczyny jesteście wspaniałe,jak to dobrze,że mozna tak zgodnie współpracować. :multi: