Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. piękne te metamorfozy,zawsze beczę jak je oglądam.Mam w domu takie 2 sztuki po metamorfozie.
  2. mnie tez się wydaje ,że ten drugi domek może być korzystniejszy dla Rubisia.Panstwu z pierwszego domku może uda się zaproponowac innego piesia?
  3. na Dianke przyszedł czas rozstania,może w tej chwili własnie odchodzi za TM,tam bedzie jej lepiej. Pies nie może cierpieć dlatego ,że człowiek nie ma odwagi. Romenko płacz,to Ci ulży.Zrób co trzeba w imię mądrej miłości do Dianki.
  4. śliczna ta Dusia uciekinierka,a z Metra fajny kumpel
  5. fajnie miec taką kuzynkę,ja nie mam żadnej :placz:
  6. Huuurrraaaa,Dredzik grzeje doopkę w domku :multi::multi::multi:
  7. cudownie,cudownie,psinka ma po prostu super talię,jak osa :eviltong:
  8. wielkie ukłony dla Danki-kuzynki, mizianka dla Soni , a dla Ciebie i Tzta pozdrowienia
  9. a to małe rajdowczynie :lol::loveu:
  10. no,własnie,dlaczego nikt się nim nie interesuje? :crazyeye:
  11. cudowni LUDZIE, :loveu:miał szczęście chłopak. :lol:Wszystkiego nie da się naprawić,ale chociaż komfort życia mu sie poprawi.
  12. ojej,oby się tylko małemu udało :roll:
  13. Pajuniu,jak to dobrze,że to co Ciebie nie zabiło ,to wzmocniło. Kate,sliczna suńka i mądra,tyle wycierpiała przez tych "ludzi":mad:,może znajdzie dobry domek.
  14. słabo mi sie robi jak to czytam.Może trzeba przypuścić mejlowy szturm na lekarza wet .wojewódzkiego?tylko jai to załtwić,żeby ten bandzior jeszcze wiekszej krzywdy psom nie wyrządził?:placz:
  15. A może by tak ją w olejku różanym wykąpać? :eviltong:Od razu miałaby pełno wielbicieli :evil_lol:,a Hala piekne zapachy w domu. A jak Cortez do niej teraz? po kapieli?
  16. a może jednak się zgubił i trzeba by było poogłaszać go albo poczekać na ogłoszenia właścicieli? Czasami psiaki potrafią w dziwny sposób sie zawieruszyć,chociaż nam sie to nigdy nie zdarzyło.
  17. podziwiam Was dziewczyny :crazyeye: :loveu:
  18. nie wiecie co się z ULV dzieje? :crazyeye: od 2 dni nie ma jej chyba na żadnym wątku. Mam nadzie ję,że psy nie zaczadziły jej :eviltong:, ani nie pozarły na deserek :evil_lol:
  19. ojej,żeby sie tylko udało .Wpłacam 30 zł,bo musiałam jeszcze na inne psiaki wpłacić.
  20. niestety to wszystko prawda,przydałby sie jednak bardziej DT , nawet płatny,bo wtedy nie będzie takiej presji czasu w razie kłopotów z ułożeniem go.
  21. i co Kubusiu u Ciebie:crazyeye: jakoś nikt nie bije się o ciebie :placz:
  22. przeczytałam wątek od dechy do dechy.Wspaniale się czyta. Mam nadzieję,że Dusia -uciekinierka dobrze sie czuje,bo tu taka cisza nastała.
  23. to dobrze,że ma troche czasu,może cud się stanie :roll:
×
×
  • Create New...