Poker
Members-
Posts
84490 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Froliczek JUŻ NIE SZUKA DOMU, BO WŁAŚNIE ZNALAZŁ- Olsztyn
Poker replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
śliczny jest,oby szybko znalazł domek -
Rozpacz w ciapki-Pająk, Pajączek odszedł.....
Poker replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo przykre,ale zaznał miłości na koniec i to jest najważniejsze. -
Złota Aza wyrwana od pseudohodowcy szuka schronienia. / ma dom!
Poker replied to Cisex's topic in Już w nowym domu
DT, hotelik ,ale on ma chyba niewielkie szanse na adopcje.Coraz więcej takich bidek :placz: -
8 mies. suczka mix pekińczyka podrzucona na wycieraczkę. Jest w domu
Poker replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
spośród tylu psów ,które są na dogo i w schronach naprawdę można wybrać psiaka 2 w 1 .Tzn. takiego ,który potrzebuje pomocy i takiego, który zarazem się podoba.Ale trzeba chcieć ,a nie ciągle udawać ,że się chce.Czemu to ma służyć ,naprawdę nie rozumiem. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Poker replied to Inez's topic in Już w nowym domu
do licha co się stało?bo serce staje ze strachu? -
MALEŃKI, MŁODZIUTKI RUDOLF - juz nie szuka - ma DOM
Poker replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
to hrabia Rudolf nie jest taki malutki.:crazyeye:Jak przytyje to będzie z niego kawał psa :lol:. A Figulec czuje się bezpiecznie w pewnej odległości od konkurenta jak widać. -
A oto Wasza podopieczna,którą odwiedziłam dzisiaj w ramach wizyty poadopcyjnej na prośbę Bubu. Nie wiem czy ją poznacie. :crazyeye: Daję Wam zagadkę,a Ty bubu cicho siedź. Mała ma sie świetnie,zadbana,z lśniącą sierścią,wesoła i zywiołowa.Mieszka u młodego ,miłego małżeństwa w bloku.Jest wyszczepiona,odrobaczona,a robale ponoć miała straaaszne.Karmiona jest kurczakiem z ryżem i marchewką. Ma zabawki,czyste miseczki. Niestety,mimo wychodzenia na spacer 5 x dziennie,zdarza się jej jeszcze podlać podłogę.Ale państwo wyglądają na cierpliwych.Acha,mała wykonuje juz niektóre polecenia ,np.siad,chodź tu.Mądralińska jest.Ponoć dużo ludzi zaczepia właścicieli z wyrazami zachwytu :multi:. A oto bohaterka w swojej psiej osobie :lol: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6765/bossik021oy2.jpg[/IMG] Mała jest bardzo ruchliwa i trudno jest złapać w bezruchu [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1157/bossik023uk2.jpg[/IMG] tutaj po wykonaniu polecenia siad,wpatruje się w swojego pana jak w obrazek [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2862/bossik024xu2.jpg[/IMG] a tu wielkokłapoucha dama pozuje do zdjęcia [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/190/bossik022qz0.jpg[/IMG] a tu się bawimy. Prawda,że jest słodka?:loveu: A teraz zgauj-zgadula :eviltong: :crazyeye:
-
wyobrażam sobie jak ten prosiaczek kombinuje,żeby wskoczyć :evil_lol:,ale dzielny chłopak dał sobie radę.:cool3: Na brzuszku myślę,że niedomyte.Nie szorowałam tam zanadto,bo ta blizna po kastrowaniu jest jeszcze dość świeża.Uszy to bardzo stara sprawa.No i ząbki trzeba bedzie uporzadkować. Jula wreszcie chyba szczęśliwa,że ma swoją żywą przytulankę,bo Bossik wybitnie się nadaje do pieszczenia :loveu:Napra wdę wyjątkowo słodki psiak.:lol:
-
Byłam dziś u Brutusa i jego opiekunki.Ciocia ULV powiedziała,że go oczywiście nie wyrzuci,ale woli,żeby znalazł domek,bo ona ma teraz na stanie jeszcze 2 koty i piesię.Więc trzeba szukac domku.A na razie wspomóc obecna panią finansowo. Brutus jest miły ,ale nieufny.Ktoś musiałby miec podejście do niego na początku i nie zrażać się jego dystansem.Trochę poszczekał jak dzwoniłam do drzwi.ale krótko.W sumie to dobrze. Co do stanu jego zdrowia to ULV najlepiej może go ocenić.
-
Znaleziono sznaucera mini pod Warszawą - psiak ma już swoich ludzi :-)
Poker replied to APSA's topic in Już w nowym domu
widzialam ze jakas dziewczyna na stronie przygarne psa, szukala sznaucerka mini... -
KOMU ZAGINĘŁY!!! ONka i ONek błąkają się …… JUŻ W NOWYCH DOMKACH!!
Poker replied to paros's topic in Już w nowym domu
w takim razie trzeba zmienic tytul, na bardziej optymistyczny :) -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
Poker replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nic mnie nie chwyta za serce :angryy:,bo nie widzę fotek :placz: -
Potrącony, ok. 3 m-czny szczeniaczek... Znalazł domek w lecznicy!!!!
Poker replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
choroba jasna,trudna sytuacja. Jednak rozwiesiłabym ogłoszenia.Taki maluch potrafi czasem umknąć niepostrzeżenie.Może go szukają? Śliczny jest ,będzie sporawy,bo łapinki ma massywne. -
to prawda, w jego oczach jest wielki smutek i pytanie czy będzie dobrze. Jak byłam u cioci ULV ,to w rozmowie powiedziała,że gdyby nie względy finansowe,to mógłby u niej zostać.KOszt jego utrzymania oceniła na.ok 100 miesięcznie. To może lepiej się składać na tą 100 .i niech juz bedzie u cioci.W kilka osób to nie jest dużo.Ja dam 20 zł.co miesiąc,kto da jeszcze? Ostatecznie musi wypowiedzieć się ta miła pani. I co ULV na to?
-
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
Poker replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jak w tym wszystkim odnajduje się Twoja Alunia? czuję ,że jej pierwszym wyrazem będzie albo ihaha albo HAUHAU :eviltong: czy odnalazłaś kolorwą torebkę w torbie z Mokołajem?