Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84490
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Asiorku! a co Ty robisz o 2,30 przy kompie :crazyeye: zamiast malucha w łóżku,w brzuszku hodować?? :mad:
  2. Bossik zapraszał do zabawy Dolara,robił prysiudy i poszczekiwał ,ale Dolek nie umie się bawić z innymi psami :shake:,w schronisku go nie nauczyli :-(
  3. druk myślę,że do schronu,a z drukiem,to nie mam pojęcia co,ale myślę,że ma być u właściciela. Jak nie masz czasu,to pójdziesz za 2 dni :lol:
  4. Zrobiłam bazarek dla Brutusa http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101146
  5. śliczny jest,oby szybko znalazł domek
  6. znielubi,jak znielubi,ale żeby nie zjadł :shake:. Mi chciał rękę odgryźć :angryy: przy próbach dotknięcia go w okolicy ogona.
  7. Fajnie się czyta takie miłe wieści.Ja myślę,że on gorzej słyszy z powodu chorych uszek.Na początku w ogóle nie reagował na dźwięki i myslałam,że jest mocno przygłuchy.Dopiero po usunięciu tony smoły z uszu zaczął reagować na Bossa. Byłaś z nim u weta z uszkami? Cały czas wspominamy go :loveu:.
  8. bardzo przykre,ale zaznał miłości na koniec i to jest najważniejsze.
  9. Dobra met ma zły dzień :angryy: met, złość piękności szkodzi,a śmiech to zdrowie,chociaz wiem,że nie zawsze Ci do śmiechu
  10. DT, hotelik ,ale on ma chyba niewielkie szanse na adopcje.Coraz więcej takich bidek :placz:
  11. spośród tylu psów ,które są na dogo i w schronach naprawdę można wybrać psiaka 2 w 1 .Tzn. takiego ,który potrzebuje pomocy i takiego, który zarazem się podoba.Ale trzeba chcieć ,a nie ciągle udawać ,że się chce.Czemu to ma służyć ,naprawdę nie rozumiem.
  12. do licha co się stało?bo serce staje ze strachu?
  13. tp juz jest zadeklarowane 50 zł miesięcznie.Jeszcze trochę i będzie miał a ciocia ULV za co Brutuska utrzymywac do czasu znalezienia domku.
  14. Wróciłam... Cieszę się,że Dorothy i Jula sa zadowolone z BOssa.Mówiłam ,że to cudowny psiak. Taki charakter jak jego naprawdę rzadko się zdarza.A jak tam jego uszki?lepiej?reaguje na imię?
  15. to hrabia Rudolf nie jest taki malutki.:crazyeye:Jak przytyje to będzie z niego kawał psa :lol:. A Figulec czuje się bezpiecznie w pewnej odległości od konkurenta jak widać.
  16. A oto Wasza podopieczna,którą odwiedziłam dzisiaj w ramach wizyty poadopcyjnej na prośbę Bubu. Nie wiem czy ją poznacie. :crazyeye: Daję Wam zagadkę,a Ty bubu cicho siedź. Mała ma sie świetnie,zadbana,z lśniącą sierścią,wesoła i zywiołowa.Mieszka u młodego ,miłego małżeństwa w bloku.Jest wyszczepiona,odrobaczona,a robale ponoć miała straaaszne.Karmiona jest kurczakiem z ryżem i marchewką. Ma zabawki,czyste miseczki. Niestety,mimo wychodzenia na spacer 5 x dziennie,zdarza się jej jeszcze podlać podłogę.Ale państwo wyglądają na cierpliwych.Acha,mała wykonuje juz niektóre polecenia ,np.siad,chodź tu.Mądralińska jest.Ponoć dużo ludzi zaczepia właścicieli z wyrazami zachwytu :multi:. A oto bohaterka w swojej psiej osobie :lol: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6765/bossik021oy2.jpg[/IMG] Mała jest bardzo ruchliwa i trudno jest złapać w bezruchu [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1157/bossik023uk2.jpg[/IMG] tutaj po wykonaniu polecenia siad,wpatruje się w swojego pana jak w obrazek [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2862/bossik024xu2.jpg[/IMG] a tu wielkokłapoucha dama pozuje do zdjęcia [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/190/bossik022qz0.jpg[/IMG] a tu się bawimy. Prawda,że jest słodka?:loveu: A teraz zgauj-zgadula :eviltong: :crazyeye:
  17. wyobrażam sobie jak ten prosiaczek kombinuje,żeby wskoczyć :evil_lol:,ale dzielny chłopak dał sobie radę.:cool3: Na brzuszku myślę,że niedomyte.Nie szorowałam tam zanadto,bo ta blizna po kastrowaniu jest jeszcze dość świeża.Uszy to bardzo stara sprawa.No i ząbki trzeba bedzie uporzadkować. Jula wreszcie chyba szczęśliwa,że ma swoją żywą przytulankę,bo Bossik wybitnie się nadaje do pieszczenia :loveu:Napra wdę wyjątkowo słodki psiak.:lol:
  18. Byłam dziś u Brutusa i jego opiekunki.Ciocia ULV powiedziała,że go oczywiście nie wyrzuci,ale woli,żeby znalazł domek,bo ona ma teraz na stanie jeszcze 2 koty i piesię.Więc trzeba szukac domku.A na razie wspomóc obecna panią finansowo. Brutus jest miły ,ale nieufny.Ktoś musiałby miec podejście do niego na początku i nie zrażać się jego dystansem.Trochę poszczekał jak dzwoniłam do drzwi.ale krótko.W sumie to dobrze. Co do stanu jego zdrowia to ULV najlepiej może go ocenić.
  19. widzialam ze jakas dziewczyna na stronie przygarne psa, szukala sznaucerka mini...
  20. w takim razie trzeba zmienic tytul, na bardziej optymistyczny :)
  21. nic mnie nie chwyta za serce :angryy:,bo nie widzę fotek :placz:
  22. choroba jasna,trudna sytuacja. Jednak rozwiesiłabym ogłoszenia.Taki maluch potrafi czasem umknąć niepostrzeżenie.Może go szukają? Śliczny jest ,będzie sporawy,bo łapinki ma massywne.
  23. to prawda, w jego oczach jest wielki smutek i pytanie czy będzie dobrze. Jak byłam u cioci ULV ,to w rozmowie powiedziała,że gdyby nie względy finansowe,to mógłby u niej zostać.KOszt jego utrzymania oceniła na.ok 100 miesięcznie. To może lepiej się składać na tą 100 .i niech juz bedzie u cioci.W kilka osób to nie jest dużo.Ja dam 20 zł.co miesiąc,kto da jeszcze? Ostatecznie musi wypowiedzieć się ta miła pani. I co ULV na to?
  24. a jak w tym wszystkim odnajduje się Twoja Alunia? czuję ,że jej pierwszym wyrazem będzie albo ihaha albo HAUHAU :eviltong: czy odnalazłaś kolorwą torebkę w torbie z Mokołajem?
×
×
  • Create New...