Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Ten wyraz oczu mówi sam za siebie :-(
  2. pewnie,że wielka radość :multi::multi::loveu::loveu: .Pani była dzisiaj i pogadalyśmy o Morisku.Jest kochany,kradnie całusy.Jedyny problem to głosny szczek spod łóżka w nocy i nie wiadomo dlaczego.
  3. [quote name='_bubu_']na dzień dzisiejszy , koszty leczenia Puszka wynoszą 951zł.[/quote] czy są jakieś długi? i gdzie wpłacić,jak coś zarobię na bazarku?
  4. co za szczęście spotkało Kiwika :multi::multi::multi:.jestem pewna,że będzie dobrze,przecież ludzie nie jechaliby tyle kilometrów po psa ,gdyby im na nim nie zależało.Musieli bardzo chcieć Kiwika.:loveu: Lubin jest niestety za Wrocławiem jadąc od Krakowa,ale dla chcącego ,jak widac ,nie ma nic trudnego :lol:
  5. Lusia jest szczęśliwa dzięki Lovefigaro :loveu::loveu::loveu:
  6. rzeczywiście ,księżniczka w krynolinie porasta pięknym włosem :loveu: jeszcze chwila i warkocze będzie mozna zaplatać :evil_lol:
  7. Czy mogę wówczas podrzucić szelki i smycz Moriska-obżarciucha? Tak, tak - je na okrągło i w dodatku wszystko. Rano było buzi z koteczką (stojącą na szafce). Mam jeszcze zdjęcia, ale jutro duże zaliczenie i zabieram siędo pracy. Moris, to wulkan energii. Szczególnie wychodzi mu kradzenie buziaków z podskoku oraz biegi na czas. Pozdrawiam serdecznie To kolejna budująca informacja o Morisku.Jeszcze go zatuczą :roll:
  8. biedna psiunia,tak mi przykro :-(
  9. jedzie sobie ,jedzie malutka i nawet nie wie ,ze będzie już tylko lepiej :loveu:
  10. zgadza się, tak,żeby Agasek był u nas tak ok.16. Mysia ,podaj mi swój telefon w razie awarii dogo.
  11. Popieram każdą inicjatywę,szczególnie walczącą o dobro zwierząt, egzekwowanie kar za złe traktowanie ich. Może niektórym się narażę,ale ja tak kocham kundelki,co nie oznacza,że jest za ich niekontrolowanym rozmanżaniem.
  12. dorzucę 30 zł na początek,jakie ma szanse pies,czy macie czas poszukać właściciela?
  13. trzymam kciukasy :bigcool::bigcool::thumbs::thumbs::thumbs:
  14. ale dramatyczna sytuacja,nie zazdroszczę.:shake: Trzymam kciuki :lol:
  15. Dorothy,uważaj.Jak faceci są do d...,to może znasz jakąś herodbabę?
  16. Ulaa,nie dawaj sie im,nich się w łokieć pocałują, :mad: dziady jakieś :angryy:,teraz to mogą nakukać.Tym bardziej trzeba sprawę skierować wiadomo dokąd,może wtedy zrozumieją :diabloti: A nad staruszką,jak widać ,szkoda było się użalać.:angryy:
  17. wietrze nie wiej :mad:,deszczu nie lej :shake: trzymam kciuki za Was :lol:
  18. cholera :angryy: , a niech to :mad: Beka,współczuję Ci :-(
  19. zapowiadali,że może być niebezpiecznie.Mam nadzieję,że to tylko przesunie jego wyjazd do domku o jeden dzień.
  20. ale znalazłyście metodę, Jeronimo1 odstraszyć :eviltong: ciekawe czy Wam to wyjdzie :crazyeye:
  21. [quote name='emilia2280']Jesli mozna, odbierzcie sunié juz jutro jak najwczesniej. Te dwa dni mogá byc decydujáce - nie ryzykowalabym ani godziny dluzej niz to absolutnie konieczne.[/quote] też jestem tego zdania,żeby sie nie okazało,że już jej nie ma :-(
  22. BRAWO BUGAR77 ,jesteś superowy mężczyzna, :loveu:
  23. ja też się cieszę,że mała ma odpowiedzialnych właścicieli :loveu::multi:
  24. rozmawiałam z panem.Zabierze Agaska i przekaże tej pani w Raststatte Ohrenbach.W środę będę wiedziała czy pojedzie w piątek czy w niedzielę.Wyjeżdża zwykle po południu.Dziewczyny muszą się przygotować na oba warianty. IZIS, odetkaj skrzynkę :cool3: :roll:
×
×
  • Create New...