Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. biedny Pałek :-(,może zaprzyjaźni się z inną dziewczyną. Podziwiam panią ,która wzieła Ru :-o,jest z Wrocławia?masz z nią kontakt? Teraz zamiast Ru masz Pikulinkę do ratowania...
  2. pan nie dzwonił :-(,jest mi tak źle :placz:.Wierzcie mi ,naprawdę nie mogę dzwonić do niego :shake:.Czekam jeszcze ,może jutro...,co prawda nadzieja matką głupich,ale jak sie na dogo okazuje,jednak nie zawsze tak jest :lol:
  3. niebo spadło nam , a przede wszystkim Dzielnej :loveu:
  4. bugar77jesteś [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=Red]WIELKI[/COLOR][/SIZE][/FONT] ,a Ty Emilko[FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=Red] WIELKA[/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu::loveu::loveu:
  5. Huuurrraraa :multi::multi::multi:,łapka zostaje, cały czas miałam taką nadzieję :lol: Uściski dla całej ferajny psio-ludzkiej u Basi . Z bazarku ,dzięki Aisiak będzie 20 zł.
  6. na razie nie dzwonił.Niestety mam taki układ,że nie moge go molestować.Czekam więc i mam nadzieję :roll:
  7. pan niestety nie dzwonił, :-( a ja jestem w takiej sytaucji,że mi nie wypada :shake::shake: dzwonić.Ale dziewczyny i tak nie mają transportu.Mysia ma mój telefon i nie dzwoniła. Biedny Agasek :-(
  8. Pan ma dziś dzwonić,czekam co powie :roll:,ale u dziewczyn też kiepsko z transportem Agaska do Wrocławia.
  9. załozyłam skromny bazarek dla Elzuni [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9634256#post9634256[/url]
  10. Kolchida,oby więce takich osób. A we Wrocławiu od tego roku podatek od psa został zniesiony, w sumie nie wiem czy to dobrze czy źle. Ale 50 zł w Wałbrzychu to już lekka przesada.
  11. sąsiadów na ogól się nie wybiera i zawsze można trafić na chorą osobę. Może powiedz jej ,że kot jest taki ładny i chciałabyś miec jego zdjęcie.Potem daj go tu na forum i na miau , a jak ktoś będzie chętny,to się go wykupi,jak kobieta się zgodzi. Gorzej jak weźmie za chwilę następne zwierzę.:angryy:
  12. też tak myslę.W ogóle to myslę,ze przewóz dużych psów prosto ze schroniska nie jest łatwym zadaniem. Czekam na telefon od pana,przyznam ,że z pewną dozą niepokoju :roll: Co będzie jak pan stwierdzi,że dalej nie pojedzie z Agaskiem i będę go musiała do siebie zabierać :shake:,a potem co ?BRRR,lepiej nie myśleć, .
  13. [quote name='Charly']:evil_lol: czekasz pewnie z twarza pokera:cool3::evil_lol::evil_lol: [/quote] jak byś zgadła :evil_lol:
  14. super akcja :multi::multi:,może w końcu te łby zrozumieją,że zwierzęta też czują
  15. super akcja :multi::multi:,może w końcu te łby zrozumieją,że zwierzęta też czują
  16. śliczna myszeńka :loveu: , może ponowić jej ogłoszenie w Wyborczej ?
  17. [quote name='gallegro']Całe to nieporozumienie osobiście mnie nie dotyczy i zapewne nie poznam wszystkich jego meandrów, ale mimo to, proszę abyście nie kontynuowały tej, nikomu nie potrzebnej, utarczki słownej. Zróbcie to przez wzgląd na te wszystkie cierpiące zwierzęta. Jak mniemam, obie strony sporu są bardzo zaangażowane w szeroko pojęty wolontariat, dlatego szkoda czasu i nerwów, na udowadnianie, że żadna z Was nie jest wielbłądem...[/quote] 100% racji Gdzie jest sunia???
  18. basiu,dostałaś wiadomość na pv ode mnie?
  19. jak to dobrze,że mąż zapomniał geografię :eviltong:
  20. :mad::mad::mad::mad::mad:,niech to :angryy::angryy::angryy: cy maluchy dadza rade same jeść?czy one w ogóle sa jeszcze?kontaktuj się szybko z osobami z Twoich okolic,bo ja np.z daleka nie mogę ci pomóc.
  21. zgadzam sie z Kobix,szczepionki nie są obojętne dla zdrowia
×
×
  • Create New...