Koszmar :angryy: :angryy: :mad::mad::mad:,powinna zwrócić za te 120 km.Całe szczęście,że lusia nie trafiła do niej,bo by się potem okazało np.,że nie lubi jeździć w koszyku i co ??:mad: Całe szczęście ,że niunia nie rozumie :-(
Dobrze,że jest jeszcze ten zapasowy domek :cool3: