Poker
Members-
Posts
84494 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
czy można już się cieszyć :crazyeye::crazyeye: :multi::multi:
-
FIOOOOOONAAAA!!!! nie trzymaj w niepewności :shake::crazyeye:
-
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
Poker replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
POnieważ Wrocław jest w rozkopach, z węzła bielańskiego trzeba jechać na Poznań, a po drodze będzie Trzebnica .szkoda,że mnie nie będzie,bo też chętnie bym pomogła.Myślę,że pomysł arfafred jest dobry. -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
Poker replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Myślę,że wiezienie suni na drugi dzień po sterylce nie jest dobrym pomysłem.Ona może się źle czuć + wstrząsy świeżej rany.Sterylka to jest głęboka ingerencja w jamę brzuszną.Nie chciałabym na drugi dzień po takiej operacji trząść się w samochodzie. Poieważ nie wypalił transport dla Agaska,który usiłowałam mu załatwić,dołożę do transportu wszystkich psów lub samego Agaska 50 zł. Ponieważ wyjeżdzam we wtorek na tydzień i nie wiem czy rozwiążecie problem jazdy do tego dnia ,proszę by w razie potrzeby któraś założyła za mnie te 50,a ja przeleję jak wrócę ,dobrze? -
oo ,Dorotka ma dość i trzeba to uszanować. Ale z drugiej strony ani się obejrzysz jak Julcia wyrośnie,pójdzie swoją drogą ,a TY zostaniesz ze zwierzakami. Zyczę Ci abyś trafiła na takiego,który będzie Ciebie zdobywał,ale obawiam się,że to już wymarły gatunek mężczyzn. A dlaczego on ma przestać leczyć Twoje zwierzaki:crazyeye::crazyeye:,wchodzi na dogo?
-
i co? :crazyeye::crazyeye:Już zabrali Żabkę?
-
Faceci na ogół nie za bardzo lubią zbyt samodzielnych, niezależnych kobiet,bo wtedy nie czują się potrzebni.A Dorothy przez te lata pewnie pokazała się od tej strony. A może on po prostu nie wie ,że Ty jesteś singielkiem? :eviltong: Poproś go kiedyś o wizytę u konia,( bopsy można dowieźć) zaproś na kawkę:evil_lol: ,poopowiadaj przy okazji jak to kobiecie nie lekko żyć samej :roll: Może złapie o co chodzi :evil_lol:
-
[quote name='Fiona.22'] Poker, mysle ze wiazyta poadopcyjna u Żabki z Twojej strony aktuana ??[/quote] Postaram się.
-
Czarny pudel miniaturka - ma już dom-prośba o sprawdzenie(ok.Opola)
Poker replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
teraz rozmawiałam z przyszła właścicielką Żabki,jada jutro po nia.Będzie dawać zdjęcia i informacje z domku na wątku :multi::multi:
-
jestem po rozmowie z Fioną i zgadza się na adopcję , a przyszli własciciele Żabki jada po nia jutro do Kielc:multi::multi:
-
Mam DS dla Zabci w Kłodzku,Dolny Śląsk.Dziewczyna gotowa zapłacić za transport 200 zł.Oto mejl od niej. Witam bardzo dziękuję za oferty, proszę więcej nie szukać, bo najchętniej to wzięłabym je wszystkie. Chyba zdecydowałabym się na tego ostatniego pieska Żabke, bo jest najsmutniejsza. Kiedy najszybciej mogłabym przyjechać??? Proszę o telefon, oddzwoniłabym ale nie zapisałam sobie Pani numeru telefonu, a jak Pani zadzwoniła to był zastrzeżony. Tak więc proszę dzisiaj o telefon. Pozdrawiam serdecznie Ania Jak widać ,dziewczynie zalezy na psiaku.A domek chciał wziąć mojego byłego tymczasowicza Moriska,który juz jest od miesiąca w DS.Spytałam się więc czy może moge pomóc w znalezieniu psa.Zgodziła się ,ale chciała tylko psa ze względu na ciąże urojone.Wytłumaczyłam,że po sterylce nie będzie ciązy urojonej i dziewczyna zgodziła sie na sunię.Mam nadzieję,że Żabka trafi do niej. Jest tylko problem z wizytą przedadopcyjną w Kłodzku,bo tam nie ma żadnej dogomanki.Ale za 10 dni mogłabym zrobić wizyte poadopcyjną.Co WY na to? Zgodziła się podpisać umowe adopcyjną.
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Poker replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
podpisane i wysłane mejle do kilku osób Gratulacje Bianko za udane adopcej odchowanych słodziaków. Pewnie serducho :placz: -
[quote name='Ulaa'] Chyba, że znowu się go uśpi głupim jasiem w kojcu i na nieprzytomniaka zabierze. W lecznicy tylko dołoży się narkozę. Co o tym myślicie? Nie zaszkodzi mu? Trzeba pobrać także krew do badań, czy podanie głupiego jasia zmieniłoby wynik?[/quote] Dobry pomysł i "jaś" nie ma wpływu na wyniki ,założenie szelek wtym czasie to bardzo dobry pomysł :lol:
-
Ja też posiadam prawie idealny egzemplarz od 41 lat !!! Kocha zwierzęta i dał się namówić na DT,nawet chodzi z wszystkimi psami na spacery,kota nosi na rękach i całuje.A dzieci i wnuki mamy,wiec nie jest to zastępcze.2 dni temu dostałam bukiet z 41 frezji z okazji kolejnej rocznicy i oczywiście załaczniki. Jest takie powiedzenie,że kobieta ma tyle ile żąda. I to jest prawda w 100%,ale trzeba żądać umiejętnie i dawać z siebie też dużo. POczytajcie sobie książkę "Kobiety są z Venus,mężczyźni są z Marsa", naprawdę dużo pomaga zrozumieniu facetów. Dorothy,nie rezygnuj tylko się upewnij czy on jest singlem.