jestem zadowolona z szansy na dom dla psa ,nawet bardzo,ale jeżeli on ma być w Twoim domu ,to ty powinnaś zadbać o jego byt.Chyba,że on ma miec u Ciebie DT.Pieniądze mozna by przeznaczyć na bide,którą nikt sie nie interesuje albo trzeba ratować.
Moze nie doczytałam wątku,ale czy Ty teraz gdzieś mieszkasz?