Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Reksiu,jeździłam wielokrotnie do Karlsruhe i z Wrocławia było 800 km.Ty mieszkasz dalejAle z Poznania przez Wrocław to faktycznie 1000 km w jedną stronę.
  2. dołoże 50 zł do transportu,kto da jeszcze? MOżna bazarki zrobić.Ja teraz nie mogę ,bo wyjeżdżam.Po powrocie ,jeżeli temat będzie aktualny,to zrobię.
  3. małpiszony jakieś :mad:,trzymają w niepewności biedne ciotki :angryy:
  4. Dorothy,dowiedz sie czy wolny. Jeżeli tak , to bierz się do roboty.Miałabyś 2 w 1,chłop w dom i wet dla zwierzów :evil_lol:
  5. Napisałam w " ",mam na myśli mleko w proszku dla niemowląt.
  6. pisz,pisz o Rudzi. Pieski niewidome doskonale sobie radzą i sa kochane.
  7. Czy potrzebne jest "ludzkie"mleczko?Jak tak,to podrzucę.
  8. KarOla ,nie miałam na myśli ,że to Ty masz wieźć psa do Strykowa tylko podałam możliwości.
  9. Ulv płaciła po 20 zł we wrześniu,może to jest okres świąteczny,więc drożej.
  10. już był dostarczany tą drogą kot z Wrocławia do łodzi i ludzie przyjechali po niego z łodzi.Nie wiem dokładnie ile to jest km,ale chyba ok.15 - 20.Jest autobus do Strykowa.
  11. pod Kątami wrocławskimi ,w Szymanowie jest hotelik,ULVHEDINN ma namiary.Tym chyba sie zajmie ecci.Teraz może być ciężko,bo okres świąteczny.
  12. Malec jest do adopcji.Jego historia jest opisana w pierwszych postach wątku.
  13. jak weźmiecie ,to dajcie ogłoszenie do Wyborczej.Mozna mejlowo,jest bezpłatne. Durny,rąbnięty facet :angryy:
  14. jeżeli piesio jest grzeczny i da radę pojechać samochodem,to jest szansa,że mogę załatwić mu transport ze Strykowa do Wrocławia w ten piątek ok.15.Muszę wiedzieć do środy.Potem będzie to możliwe za 2 tyg.Transport jest bezpłatny.Ile waży psiak?
  15. jestem zadowolona z szansy na dom dla psa ,nawet bardzo,ale jeżeli on ma być w Twoim domu ,to ty powinnaś zadbać o jego byt.Chyba,że on ma miec u Ciebie DT.Pieniądze mozna by przeznaczyć na bide,którą nikt sie nie interesuje albo trzeba ratować. Moze nie doczytałam wątku,ale czy Ty teraz gdzieś mieszkasz?
  16. fajna sunia,wcale nie jest taka ogromna.Może po Dzielnej zostały jakies adresy? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105356&page=3[/url]
  17. pewnie okres przedświąteczny nie jest dobry do adopcji tylko do wyrzucania psów w ramach porządków :angryy:
  18. Też zmartwienie,jedno więcej ,jedno mniej :eviltong:
  19. Możecie mnie nawet zlinczować,ale ja tu czegoś nie rozumiem.Jeżeli ecci zdecydowała sie na stały domek dla małego,to na niej spoczywać powinna odpowiedzialność za jego losy od tego momentu. To tak, jakby któras z nas prosiła o pomoc na hotelik dla własnego psa.Od którego momentu ecci uzna ,ze to JEJ pies i w pełni odpowiada za niego? To nie Bafuś prosi tylko ecci
  20. ja też lubię nochale,ale UWIEBIAM ogony ,w nich są całe psie emocje.
  21. a ja mam problemy,do pewnego momentu idą ,a potem stop i nic nie mogę zrobić :placz: A psiaki wspaniałe.Czy ten Bartek to naprawdę psiopżerca? :crazyeye: bo na jednym zdjęciu widać jak Bajce głowę pożera :roll:
  22. ślicznotek :loveu:,noooo przy takiej wadze to sie mozna nadźwigać :eviltong:
  23. cudownie :multi::multi::multi:,jeszcze jedna bida znajdzie domek :loveu:
×
×
  • Create New...