Poker
Members-
Posts
84493 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Poker replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
to świetne wieści :lol:,oby ten maluszek też znalazł domek :lol: A czemu ta pani cały czas płakała? :-( ze wzruszenia? -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Poker replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
ja też dorzucę 30 zł na suńki -
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
Poker replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
to świetnie,że mała zdrowa,można ją oddać z czystym sumieniem :lol:,a to zdarzenie nastąpi wkrótce:cool3:,więc trzymajcie się obie. Pani Ania z pewnością będzie zadowolona z małej :evil_lol: -
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
Poker replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
i co taka cisza? -
[Skierniewice] Maleńka znajdka po wypadku - ma dom!!!
Poker replied to zasadzkas's topic in Już w nowym domu
dopiero trafiłam na ten wątek i mało się nie poryczałam z radości :multi::multi::multi: lepiej się zdarzyć nie mogło :lol: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Poker replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
ja też się dołożę do transportu -
wygląda na to ,że Brajla trzeba będzie ustawić w szeregu,bo sie za pewnie poczuł.Czytałam,że w takich przypadkach pies nie może decydować kiedy mają być pieszczoty tylko pan.Należy więc psa odganiać jak nieproszony przychodzi do miziania,powienien ostatni wychodzić z domu i wchodzić do niego.Na końcu dostawać jeść,itd,itp.Na początku serce mi pękało,ale metoda jest skuteczna. A ścierka to czasem dobre narzędzie tortur :evil_lol:
-
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
Poker replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
ale śliczne towarzystwo psio - ludzkie :lol: czekamy na wyniki Kamulca :evil_lol: -
Nowi państwo Moriska znowu przysłali informacje o nim :loveu: Dzień dobry. Pozdrowienia od Moriska, który jest, jak widać na zdjęciu wszędzie. Chodzi za mną czarny diabełek. Uwielbia biegać, sam prowokuje i może tak bez końca. Sam boi się zostawać na dworze. Z apetytem raczej nie ma problemów. Problem ma kot, bo Morisek piszczy z radości na jego widok. Radość jego jest tak wielka, że koteczka ratuje się ucieczką, gdyż nie rozumie tej zaskakującej miłości. W nocy pies znalazł sposób, aby być bliżej mnie. Po prostu wciska się pod (niskie) łóżko. W dzień ciągnie mnie do komputera i leży przy moich nogach. Tak się składa, że pracy mam dużo i czuję się ciągle przez niego ponaglana :). Myślę, że był pieskiem wychowanym z małym kotkiem i dzieckiem grającym w gry komuterowe. Pod biurkiem miał spokój. Potem zaczął szczekać, a szczek ma głośny. Przy tym przestał być milutką kuleczką. Czasami chyba obrywał kijem, bo bardzo się boi mopa. W schronisku panowie też stosowali to narzędzie. Boi się psów z ulicy i raczej nie wchodzi z nimi w dyskusję. Mam na myśli polemikę głosową, gdyż nie ma możliwości, aby się spotkały. Morisek jest bardzo cierpliwy. Pozwala na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne. Zachowuje się tak, jakby był naszym psem przez wiele lat. A minął dopiero tydzień. Pozdrawiamy Państwa serdecznie [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4418/wariacjeze0.jpg[/IMG] I JAK TU SIĘ NIE CIESZYĆ:multi::multi::multi:
-
przed chwila rozmawiałam z żoną tego pana.Niestety przesunął mu się termij przyjazdu do domu.Miał być jutro i jechać za tydzień.Będzie dopiero za tydzień i będzie jechał przez Niemcy między 7 a 9 marca.:-( Przykro mi ,ale to nie zależy od niego tylko od pracodawcy.Czy nadal reflektujecie na ten transport?
-
już nie ślepa, szkielecik Kiki dochodzi do siebie w nowym domku!!!!
Poker replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Dopbrze,że sunia jest we wlaściwym domku i tak odżyła. A czy starsi państwo jakoś to przeżyli?proponowałyście im może inną bidę? -
Bez szans, bez nadziei. Chora DOBERMANKA we Wrocławiu.zostaje w DT!
Poker replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
czy Anię trzeba wspomóc finansowo? -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Poker replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Popieram w całej rozciągłości jak zwykle wyważoną wypowiedź Han&Dom :evil_lol: Zdjęcia fantastyczne i widac ,że Lisia jest najszczęsliwszym psem pod słońcem :lol: Pozdrawiam wszystkie Rzepki z przychówkiem :lol: -
Kama - śliczna i wesoła mix jamniczka - już w nowym domu, w Krakowie.
Poker replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
i jak wyniki badań? wiadomo już coś?