http://olx.pl/oferta/pies-jak-pies-oddam-inaczej-uspie-CID103-IDa1Q3P.html#d7fd9ad635
Sytuacja tragiczna, POMOC NATYCHMIAST potrzebna, chcą uśpić psa. Okolice Nowego Sącza
Sytuacja tragiczna, POMOC NATYCHMIAST potrzebna, chcą uśpić psa. Okolice Nowego Sącza
http://olx.pl/oferta/pies-jak-pies-oddam-inaczej-uspie-CID103-IDa1Q3P.html#d7fd9ad635
http://olx.pl/oferta/pies-jak-pies-oddam-inaczej-uspie-CID103-IDa1Q3P.html#d7fd9ad635 Sytuacja tragiczna, POMOC NATYCHMIAST potrzebna, chcą uśpić psa. Okolice Nowego Sącza
Sytuacja tragiczna, POMOC NATYCHMIAST potrzebna, chcą uśpić psa. Okolice Nowego Sącza. http://olx.pl/oferta/pies-jak-pies-oddam-inaczej-uspie-CID103-IDa1Q3P.html#d7fd9ad635
Sytuacja tragiczna, POMOC NATYCHMIAST potrzebna, chcą uśpić psa. Okolice Nowego Sącza: http://olx.pl/oferta/pies-jak-pies-oddam-inaczej-uspie-CID103-IDa1Q3P.html#d7fd9ad635
Ooo! Żyrawie mnie zachwyciły. U mnie nie ma żurawiiiii, ani pliszeeeeeek buuuuu
U mnie tylko kwiczoły, wróble, mazurki, sikorki, sroki, wrony siwe, kawki, kaczki i sójka.
Całe szczęście Pioła, że tam jesteś i trzymasz wszystkich pod swym bacznym okiem. Aż nie chcę myśleć, co by się tam działo bez ciebie! '
A numer z luźną kupą był świetny!
U mnie także kwitną przebiśniegi, a krokusy choć w dużej ilości wyszły z ziemi, to kwiatów bardzo niewiele (na razie pąki). Ale irysów się o tej porze roku nie spodziewałam :o
A! Nie mam wątku Homercia-Sknercia nie mam zapisanego i nie wiem jak się tam dostać, to i njusy mnie ominęły.
Bidunia Lalunia, ale się nacierpiała. Mam nadzieję, że chociać ludzka córeczka już pieluch nie potrzebuje, bo zmieniać pieluchy na trzech pupach, to można zwariować ;)
A temu staruniowi ze schronu udało się znaleźć dom?