-
Posts
20227 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gosiapk
-
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Gosiapk replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Taki, lekko ciężkawy ten 'latlerek' :D -
Taki dyniowaty. Widzę, że wszysty to zauważyli. Ale chudzinka!
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Gosiapk replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czyli teraz Nutusia ma 2 tymczaski? Nocke i Sonię? Zaaaaaraz, jeszcze ta sunia strachliwa biała w czarne łaty. Oj Lesio się cieszy, że ma tak liczny harem. Gorzej z Nutusią i Sławkiem -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
Gosiapk replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dobrze, że pieluchy nie zdejmuje :) -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
Gosiapk replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tzn. będzie można przekazać dla Was pieniądze z 1% PIT na konto innej fundacji z dopiskiem waszej fundacji jako cel szczegółowy? -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Gosiapk replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Kto i dlaczego nazwał psa Rozkosz? :D -
A jest może jedno zdjęcie przy nogach ludzkich? :) Takie zdjecie bardzo pomaga w ogłoszeniach, bo daje możliwość wyobrażenia sobie jakiej wielkości jest psiak.
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Gosiapk replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Może trzeba się cieszyć, że brat babki nie wywiózł suni do lasu i nie przywiązał do drzewa, tylko oddali psiaka. A na babie się to zemści, teraz już nikt nie będzie się cieszył na jej widok. -
Nutusiu współczuję, ale myśle, że nie przebijesz mojego 'szczęścia' na przełomie października i listopada. Zaczęło się od urwania drzwi od lodówki (spadły na podłogę!), zepsuły się także: zmywarka (zamek), pralka (połamane łopatki mieszacza),zawieszenie w samochodzie, ekspres do kawy, remontujący balkon zbili szybę. Były jeszcze gorsze rzeczy.
-
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Gosiapk replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Kawał baby :D -
Dziękuję Ciociu b-b.
-
Doprawdy nie mogę uwierzyć, że w 21 wieku coś takiego chcą zrobić w kraju ponoć nowoczesnym, ponoć w Unii Europejskiej, w kraju ponoć ceniącym anjwyżej przykazania dekalogu itp. Można przekopiować całą listę adresów do swojego e-maila (wszystkie razem jak leci), treść przekopiuj lub wpisz własną, podpisz się i wysyłasz. Mam większą listę adresatów: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected] Mam jeszcze inny tekst, krótki gdyż obawiam się, że ten dłuższy może przejść bez czytania: "Szanowna Pani Senator/Szanowny Panie Senatorze, Jako wyborca, składam niniejszym sprzeciw próbom wprowadzenia zmian w ustawie o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych! Zwracam się do z prośbą o odrzucenie poprawek do ustawy, które obniżą ochronę zwierząt doświadczalnych w Polsce. Wprowadzenie ich jest nie tylko sprzeczne z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/63/UE, sprzeczne z wolą narodu, którą wielokrotnie wyrazili Polacy podpisując petycje w tej sprawie, manifestując swą wolę na ulicach i wypowiadając się w internecie, ale i sprzeczne z obowiązującymi w naszym kraju od wieków zasadami miłosierdzia, zakazu zabijania i zadawania cierpienia. Jestem przeciwna wprowadzaniu tylnymi drzwiami, po cichu, za plecami społeczeństwa, zmian narażających nas Polaków na kpinę (i słuszną) na arenie międzynarodowej i tworzących z Polski kraju zaściankowego z przestarzałymi prawami. Dokonano już tylu eksperymentów, że czas najwyższy, aby w dobie internetu naukowcy, zamiast zadawać znowu nieuzasadniony ból, usiedli przed komputerem i poszukali prac naukowych, w których identyczne eksperymenty są już opisane. W dobie internetu jest to zabawnie proste, wystarczy tylko chcieć. Z poważaniem,"
-
Dobrze, że pani się zastanowiła i odpiwała, że rezygnuje, skoro nie czuje się na siłach jej przyjąć. Lepiej tak, niż gdyby miała wrócić z adopcji lub przepaść.
-
Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH
Gosiapk replied to mshume's topic in Już w nowym domu
No i Słonko trochę urosło :) -
Każda księżniczka musi mieć przecież diadem... na szyi :D
-
Tęcza w zoo - takie smutnie ludzkie. :/
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Gosiapk replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mogę ją przetrzymać u siebie przez kilka dni dla Marysi. Jeśli tylko można ją dowieźć do Warszawy.