Jump to content
Dogomania

Gosiapk

Members
  • Posts

    20227
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosiapk

  1. Taki, lekko ciężkawy ten 'latlerek' :D
  2. Taki dyniowaty. Widzę, że wszysty to zauważyli. Ale chudzinka!
  3. Czyli teraz Nutusia ma 2 tymczaski? Nocke i Sonię? Zaaaaaraz, jeszcze ta sunia strachliwa biała w czarne łaty. Oj Lesio się cieszy, że ma tak liczny harem. Gorzej z Nutusią i Sławkiem
  4. dobrze, że pieluchy nie zdejmuje :)
  5. Tzn. będzie można przekazać dla Was pieniądze z 1% PIT na konto innej fundacji z dopiskiem waszej fundacji jako cel szczegółowy?
  6. Kto i dlaczego nazwał psa Rozkosz? :D
  7. A jest może jedno zdjęcie przy nogach ludzkich? :) Takie zdjecie bardzo pomaga w ogłoszeniach, bo daje możliwość wyobrażenia sobie jakiej wielkości jest psiak.
  8. Może trzeba się cieszyć, że brat babki nie wywiózł suni do lasu i nie przywiązał do drzewa, tylko oddali psiaka. A na babie się to zemści, teraz już nikt nie będzie się cieszył na jej widok.
  9. Nutusiu współczuję, ale myśle, że nie przebijesz mojego 'szczęścia' na przełomie października i listopada. Zaczęło się od urwania drzwi od lodówki (spadły na podłogę!), zepsuły się także: zmywarka (zamek), pralka (połamane łopatki mieszacza),zawieszenie w samochodzie, ekspres do kawy, remontujący balkon zbili szybę. Były jeszcze gorsze rzeczy.
  10. Dziękuję Ciociu b-b.
  11. Doprawdy nie mogę uwierzyć, że w 21 wieku coś takiego chcą zrobić w kraju ponoć nowoczesnym, ponoć w Unii Europejskiej, w kraju ponoć ceniącym anjwyżej przykazania dekalogu itp. Można przekopiować całą listę adresów do swojego e-maila (wszystkie razem jak leci), treść przekopiuj lub wpisz własną, podpisz się i wysyłasz. Mam większą listę adresatów: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected] Mam jeszcze inny tekst, krótki gdyż obawiam się, że ten dłuższy może przejść bez czytania: "Szanowna Pani Senator/Szanowny Panie Senatorze, Jako wyborca, składam niniejszym sprzeciw próbom wprowadzenia zmian w ustawie o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych! Zwracam się do z prośbą o odrzucenie poprawek do ustawy, które obniżą ochronę zwierząt doświadczalnych w Polsce. Wprowadzenie ich jest nie tylko sprzeczne z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/63/UE, sprzeczne z wolą narodu, którą wielokrotnie wyrazili Polacy podpisując petycje w tej sprawie, manifestując swą wolę na ulicach i wypowiadając się w internecie, ale i sprzeczne z obowiązującymi w naszym kraju od wieków zasadami miłosierdzia, zakazu zabijania i zadawania cierpienia. Jestem przeciwna wprowadzaniu tylnymi drzwiami, po cichu, za plecami społeczeństwa, zmian narażających nas Polaków na kpinę (i słuszną) na arenie międzynarodowej i tworzących z Polski kraju zaściankowego z przestarzałymi prawami. Dokonano już tylu eksperymentów, że czas najwyższy, aby w dobie internetu naukowcy, zamiast zadawać znowu nieuzasadniony ból, usiedli przed komputerem i poszukali prac naukowych, w których identyczne eksperymenty są już opisane. W dobie internetu jest to zabawnie proste, wystarczy tylko chcieć. Z poważaniem,"
  12. Muńczysław idzie z czasem, z postępem, z osiągnięciami i ... się goli ;)
  13. Oby to pomogło Aga!!! Dzięki, że napisałaś.
  14. Dobrze, że pani się zastanowiła i odpiwała, że rezygnuje, skoro nie czuje się na siłach jej przyjąć. Lepiej tak, niż gdyby miała wrócić z adopcji lub przepaść.
  15. No i Słonko trochę urosło :)
  16. Każda księżniczka musi mieć przecież diadem... na szyi :D
  17. Tęcza w zoo - takie smutnie ludzkie. :/
  18. Mogę ją przetrzymać u siebie przez kilka dni dla Marysi. Jeśli tylko można ją dowieźć do Warszawy.
×
×
  • Create New...