Jump to content
Dogomania

Gosiapk

Members
  • Posts

    20227
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosiapk

  1. I dzięki Aga za dobre wieści! I jeszcze większe za to, że wcześniej nic nie pisałaś o zbliżającej się operacji, bo bym się stresowała, a tak nieświadoma zagrożenia związanego z zabiegiem u Pomidorci, mogę się spokojnie cieszyć, że tak dobrze wszystko się skończyło. :) A co u Laluni? Nie zapominaj, że do moja druga ulubienica w Twoim domu :)
  2. Czy Pyza jest także z rodziny oposów? :)
  3. Czy mnie się wydaje, czy ktoś tu jest baaaaardzo rozpieszczany? :D
  4. Majunia, rozumiem kołderka, ale ztym siu to przesadziłaś. :)
  5. Pomidorcia w różach i kokardach! :) Proszę ciocię Agę o przekazania całuska w lewe uszko od cioci Gosi.
  6. Pcioła, a gdzie jest mamcia tych maluchów piszczących spod wanny? I czy ona zostanie z Tobą na zawsze? Trochę się boję o Ciebie Pcioła, bo ten jamniczy dobermanek to duży pofffór jest.
  7. O matko! Lalunia taka słodka, że chyba zostanie moją ulubienicą wraz z Pomidorcią <3
  8. " "oddam dorosłą suczkę rasy chihuahua krótkowłwosą z metryczką zkwp i książeczką zdrowia tel 661252924"
  9. Dogo wyczyściło mi moje wątki i straciłam ten z Pomidorcią i resztą towarzystwa. Dobrze, że chociaż Homercia znalazłam. :)
  10. Nio, pewnie Pcioła i Zuzulka z Mamcią na działeczkę na całe lato wyfrunęła :)
  11. Jaki puchatek ładny!
  12. Cze Pcioła, niezła garderoba! Modna jesteś. Tylko dlaczego ciuchy ci Mamcia pakuje? Na wakacje jedziesz? Powiedz Mamci, aby nie płakała z powodu Syndromu Pustego Gniazda, bo wreszcie ma czas dla siebie i tylko dla siebie... no i dla ciebie oczywiście też i Tatka i Zuzulki. Teraz Mamcia wreszcie może pomyśleć o sobie i sowich potrzebach, zachciankach, a nie tylko o innych. :) Duuuużo buziaków dawaj Mamci. Papapa ciocia G.
  13. Szkoda, że to nie rzeczywistość. Świat pozbyłby się psychopatycznych osobników (myśliwych).
  14. Dzisiaj smutny dzień. Z budki lęgowej wyniosłam 5 nieżywych podrośniętych sikoreczek. Już im piórka rosły żółte na brzuszku i czarne z białym na skrzydełkach. Nie wiem co się stało. Podejrzewam, że rodzicom coś złego się przytrafiło i maluchy z głodu umarły. :(
  15. http://olx.pl/oferta/pies-jak-pies-oddam-inaczej-uspie-CID103-IDa1Q3P.html#d7fd9ad635 Sytuacja tragiczna, POMOC NATYCHMIAST potrzebna
×
×
  • Create New...