Jump to content
Dogomania

Gosiapk

Members
  • Posts

    20227
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosiapk

  1. Podziwiam Cię. Jak emocjonalnie sobie dajesz radę z ich odchodzeniem? Ja ostatni straciłam 2 sunie (15,5 roku - rak i 13 lat - nerki) i do tej porty nie mogę się pozbierać (znowu płaczę).
  2. Wyślijcie proszę e-maile w sprawie ochrony zwierząt doświadczalnych do senatorów - infow moim podpisie.
  3. Już się zadomowiły :)
  4. Oczywiście jest wiele fundacji utworzonych w celu zarobkowania, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Są jeszcze (choć w mniejszości) szlachetni ludzie. Dzięki dziewczyny, że wsłałyście e-maile do senatorów. Kto jeszcze nie wysłał niech wysyła. Pamiętajcie o podpisaniu się!!!
  5. piąty pies do oddania, bo się dzieciom znudził !!! Gdzie ja żyję?!
  6. Aga, nie trzeb gotować codziennie dla psiaków. Ja gotuję mniej więcej raz na 5-7 dni, zależni od tego ile psiaków mam aktualnie pod opieką i wielkości garnka :) Potem można podzielić na porcje i zamrozić. Mało pracy, wygodnie i na pewno zdrowiej niż karma. Chyba, że psiak chory i potrzebuje specjalistycznej diety wtedy pucha pewnie lepsza. Gotuję w proporcji mniej więcej po 1/3 mielonych serc z indyka lub wołowe serca mielone + 450 gramów mieszanki warzyw + ok. 500 gr płatków owsianych/jęczniennych/ryż/makaron/kasza (zamiennie)
  7. Ogromna zmiana u białaska. :)
  8. Ocelotku, czy w tym roku Wasza fundacja będzie mogła już przyjmować 1% PIT?
  9. Są jakieś szanse na DS?
  10. Muńczysławek!!! buziaczki przesyłam w kinolek :) A kto jest z nim na zdjęciu, ten czarnulek z wielkimi oczkami? :)
  11. No Pcioła, ale sobie owinęłaś Mamcię wokół paluszka :D
  12. Choinka przywiązana do sufitu, fiu fiu nie wpadłabym na to :)
  13. rozpuszczona jak dziadowski bicz ;) :D
  14. Może można postawić miski kota na szafce? Dziewczyny tam nie dostaną :)
  15. dobrze, że szczęśliwie dotarliście do domu.
  16. Zmieniając temat: co u pisaczka?
  17. Gratuluję świetnie przeprowadzonej akcji.
  18. Generalnie mam wrażenie, że po zmianie interfejsu na mało przyjazny, ludzie mają tyle problemów, że forum zamiera.
×
×
  • Create New...