Jump to content
Dogomania

Gosiapk

Members
  • Posts

    20227
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosiapk

  1. A mamusia ma ogłoszenia? Szkoda, że BDT nie ma dla tej biduni.
  2. A co Laluni dolega? Widzę, że w pieluszce jest na zdjęciu. I jak do Ciebie trafiła? 3,7kg to jak półtora mojego psa ;)
  3. Na zdjęciu wygląda na znacznie więcej.
  4. Lalunia? Aga się nie chwaliła kolejną 'córeczką' :)
  5. Pcioła możesz pracować jako stróż nocny z tym refleksem i spostrzegawczością przez sen ;)
  6. Będzie dobrze! Trzymam kciuki.
  7. Ocelot, a te pieniądze z 1% dostaniecie od fundacji głównej na pewno? Współpracowaliście już z nimi finansowo? Pytam, bo mam nieprzyjemne doświadczenia z fundacją główną SOS Bokserom (cel szczegółowy Psiegrane Marzenia).
  8. Ocelot, a te pieniądze z 1% dostaniecie od fundacji głównej na pewno? Współpracowaliście już z nimi finansowo? Pytam, bo mam nieprzyjemne doświadczenia z fundacją główną SOS Bokserom (cel szczegółowy Psiegrane Marzenia).
  9. Czy Zuzieńka musi mieć leki (insulina)?
  10. Czy ktoś ostatni słyszał o rozstąpieniu się ziemi w Polsce i pochłonięciu ludzi? Bo tak wygląda jakby to dotyczyło Rami ;)
  11. o matko i córko! U was prawdziwe żurawie chodzą po polu :o
  12. Czyja ręka ucierpiała próbując przesunąć nowy zamek Pioły? ;)
  13. 4 razy ten sam post przeszedł! :o Masz Nutusiu 4 jamniorki na wydaniu? ;)
  14. Lepiej od razu się przynajcie, ile wypiłyście :D
  15. Dobra, dobra, żadne Ciiii! Dawaj tu kawę na ławę, co się śniło, bo to może proroczy sen był. Trza być przygotowanym.
  16. Bo żona super kobitka! Z sercem do psiaków i duuuużą wiedzą.
  17. Nie podoba Ci się nowy interfejs dogo? ;)
  18. Jaka puszysta Pcioła po kąpieli! Pcioła idź na dwór i znajdź jakieś porzadnie przeleżałe resztki jedzenia, no i wiesz co dalej :)
×
×
  • Create New...