Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. no żal psiaka... pilnujcie jej
  2. czyli szansa na tymczasik jest... warto dziewczyny przemysleć
  3. rzeczywiście piękna czekolada...
  4. rzeczywiiście kiepsko to wyglada :cool1:
  5. na pierwszym zdjeciu wydaje się maleńka..a na drugim już nie bardzo
  6. Miałąm kiedyś Psotkę...taka kochana była... Więc i niech tej się poszczęści. :p
  7. nie masz lepszych fotek? Widać że sunia ładna..
  8. koniecznie zrób lepsze zdjećia....to ma duży wpływ na zainteresowanie...
  9. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3174.jpg[/IMG]
  10. Suzi [IMG]http://upload.miau.pl/3/3167.jpg[/IMG]
  11. to jest wątek Kuli... jej potrzebna szybka pomoc. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5040897#post5040897[/URL]
  12. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3159.jpg[/IMG]
  13. Wczoraj w Obornikach poznalismy pięknego szczeniaka. Niesamowicie chwycił nas za serce i dlatego zakładam ten wątek. Chcemy go szybko wyciągnąc ze schroniska. Jest piękny i będzie duży. Ma grube łapy. Sami zobaczcie...
  14. [B]Terri [/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3158.jpg[/IMG]
  15. Kula [IMG]http://upload.miau.pl/3/3157.jpg[/IMG]
  16. Toti... [IMG]http://upload.miau.pl/3/3156.jpg[/IMG]
  17. [B][SIZE=4]Maja[/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/3155.jpg[/IMG]
  18. hehhe...Oleńka..szantażem bierzesz... :diabloti:
  19. później powstawiam jeszcze foteczki dla wielbicielek Bulinki.,,
  20. [IMG]http://upload.miau.pl/3/3116.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...