Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Alez tam harce u Ciebie odchodzą. :evil_lol:
  2. Astor jest owczarkiem niemieckim. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9436/img0758as7.jpg[/IMG][/URL]
  3. Przepraszam Sabinka!! Halina 692 594 000 Mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :evil_lol:
  4. rzeczywiscie babcinka z niej. Pewnie chcą się jej pozbyć w sposób wygodny. Jednak to i tak miło z ich storny, że szukają kogoś do opieki dla suczki.
  5. rzcywiście piękne z niego psisko...kochane.
  6. Hoho ho..role się odwróciły? Ty uważaj bo Ci Amigę połknie. :diabloti:
  7. A jaka jest szansa aby go tam wykastrować? Wiem, że naiwne pytanie... :cool3:
  8. J też znam taki przypadek... Michu, którego z Karoliną wyciagałam ze schronu bo go suka onkowata zgryzła paskudnie, jak się chłop zadomowił u Karoli to "huzia na Józia..." Znaczy sięna każdego obcego. Taki siębohater zrobił. :cool3:
  9. Cioteczce Lupe jak zwykle nieocenionej w tej branży, dziękuję za banerki!! :Rose: :Rose: :Rose: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Musiałam jednak dokonać niełatwego wyboru, którego psiaka wyrzucić w sensie banerkowym. :cool1:
  10. muszę dokładniej prześledzić wątek...suczynka jest piekna.
  11. no to teraz ma dziewczynka więcej szans. ;)
  12. [IMG]http://upload.miau.pl/3/7834.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://upload.miau.pl/3/7832.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://upload.miau.pl/3/7824.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://upload.miau.pl/3/7798.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://upload.miau.pl/3/7796.jpg[/IMG]
  17. Wiesz, ona nie jest przebojowa dziewczyna. Raczej sie chowa. :-( Jest bardzo kochaną psinką, ale trzeba jązachecić..samemu przytulić. Tak to ona nie potrafi się przyjsć połasić. :-(
  18. Może się zagoi i ktoś ją pokocha? :diabloti:
  19. Kora jakaś buntownicza siestaje. Jazgocze na inne psy czasem i przez to manto od nich dostaje. Co by sobie smarkula nie myślała za dużo. :eviltong:
  20. Ciotko Bianko!! Przywołuje ciotkę do porządku! Gdzie zdjecia Hrabiny Kropencji?? :angryy:
  21. Karolina...Ty mi królikiem oczu nie mydlij.....:mad: Dawaj foty Micha. :razz:
  22. Tak. Ja również jestem szczęsliwa i to bardzo. To dzięki Waszej pomocy się udało. Dzięki temu, że wierzyliście i pomagaliscie mi. :loveu:
  23. w Kościanie na Bączkowieskiego kiedyś na terenie gazowni było takie..niby schronisko. Znaczy sie kilka klatek. Ale pewnie jak już, to do Poznania .... Biedny psiak
×
×
  • Create New...