A dlaczego w tytule jest zaznaczone..że Kościan?
Tak mniejakoś to zaciekawiło, bo ja z Kościana pochodzę.
I jak psiak by szedł do schroniska, to gdzie?
No i o to chyba nam wszystkim chodzi. Aby Bulina była na początku.
Nie wiem jak tam allegro Bulinki... ale mam nadzieję, że ktoś się zakocha. :cool3: Inasza staruszka poczuje domek.
Iwona weź się uspokój bo zamęt siejesz i to nie na pierwszym wątku.
Się mi tu awanturujesz. Masz szczęście ze jesteś daleko bo bym przez kolano przełozyła, gacie zdjeła i wytłumaczyła dosłownie o co mi chodzi, jak słów nie pojmujesz!