Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. To cudowne wieści.... oby im sie tam dobrze ułozyło.......... :multi:
  2. A dlaczego w tytule jest zaznaczone..że Kościan? Tak mniejakoś to zaciekawiło, bo ja z Kościana pochodzę. I jak psiak by szedł do schroniska, to gdzie?
  3. No i o to chyba nam wszystkim chodzi. Aby Bulina była na początku. Nie wiem jak tam allegro Bulinki... ale mam nadzieję, że ktoś się zakocha. :cool3: Inasza staruszka poczuje domek.
  4. rzeczywiście sympatyczny ten Groniu. ;) A czy wy ogłaszacie gdzieś swoje staruszki?
  5. Ale mam nadzieję pozywtynie . :diabloti:
  6. co za bieda....żal patrzeć. Takiego chciałabym przekonać, że ludzkie ręce potrafią również głaskać i przytulać. :cool1:
  7. No Oleńka...kochana Ty moja... :loveu: Chyba rzeczywiscie musimy sobie strzelić na uspokojenie nerwów.
  8. Iwona weź się uspokój bo zamęt siejesz i to nie na pierwszym wątku. Się mi tu awanturujesz. Masz szczęście ze jesteś daleko bo bym przez kolano przełozyła, gacie zdjeła i wytłumaczyła dosłownie o co mi chodzi, jak słów nie pojmujesz!
  9. [IMG]http://upload.miau.pl/3/7286.jpg[/IMG]
  10. Mam nowe wieści o Kuli!! zobaczcie... [IMG]http://upload.miau.pl/3/7284.jpg[/IMG]
  11. No bardzo jest ładna. ;)
  12. Kurcze..a do mnie dziśdzwoniła kobieta co chce psa przewodnika. :cool3:
  13. a ja marzyłam o afgańskim..kiedyś znałam takiego o imieniu Ajmar. :oops:
  14. To może Karolina wpadniesz do mnie, to ja to zrobię co? :mad: Bo tu czas na foty już............:razz:
  15. widzę że Py-Zulka cudownie sobie daje radę u Monity. :loveu:
  16. Rezcywiście pieknie napisane. :p Z takim allegro pies ma duże szanse. Czekamy na rezultaty. :cool3:
  17. Huska żadnego obecnie nie ma. Spóźniłeś się. :eviltong:
  18. eby tylko nie trafił w niepowołane ręce
  19. alez on jest cudowny.... Aż mi dech zaparło. Z pewnością nie będzie czekał długo.... :crazyeye:
  20. No i co tam u Alma? jakieś nowe wieści?
×
×
  • Create New...