W obornickim schronisku spotkałam dwa kochane psiaki...Monię i Krecika. Oba mają po około 10 lat i cały czas są ze sobą. Siedzą sobie razem na dachu budy. Widać, że bardzo się lubią. Chyba raczej się nie opuszczają. Oczywiście nie wiem co robią w nocy, lub jak mnie nie ma, bo i skąd?
Tak jakoś przypadły mi do serducha. Dlatego chcę, abyście je poznali.
Zobaczcie..to Monia i Krecik..
[IMG]http://upload.miau.pl/3/10508.jpg[/IMG]