To jest Białek, taki sympatyczny psi staruszek. Pewnie jego zycie zakończy się w schronisku. Nie ma szansy na adopcję. Bo kto by wziął takiego starego psa...
[IMG]http://upload.miau.pl/3/5852.jpg[/IMG]
to są zdjecia z dzisiaj....
nie pamietam jak ma na imię to maleństwo...wiem tylko że ejst słodziutkie... i kochane.
[IMG]http://upload.miau.pl/3/5822.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/3/5824.jpg[/IMG]
Poznałam Maksi dzięki stronie obornickiego TOZu. Nigdy jej nie szukałam w tłumie pós, bo i po co?
Dopieor gdy moi znajomi zaadoptowali ją wirtualnie.......zwróciłam na ną uwagę.