Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [IMG]http://upload.miau.pl/3/5858.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://upload.miau.pl/3/5856.jpg[/IMG]
  3. To jest Białek, taki sympatyczny psi staruszek. Pewnie jego zycie zakończy się w schronisku. Nie ma szansy na adopcję. Bo kto by wziął takiego starego psa... [IMG]http://upload.miau.pl/3/5852.jpg[/IMG]
  4. a to dopiero co przybyły owczarek. Nie wykazuje agresji, jednak pierwszą dobę spędzi w kojcu. [IMG]http://upload.miau.pl/3/5826.jpg[/IMG]
  5. to są zdjecia z dzisiaj.... nie pamietam jak ma na imię to maleństwo...wiem tylko że ejst słodziutkie... i kochane. [IMG]http://upload.miau.pl/3/5822.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/5824.jpg[/IMG]
  6. Wacuś śliczna mordeczko.... :loveu:
  7. Bulinka była dziś na spacerku.... :loveu:
  8. Jednak to musi być naprawdę kochający dom. Ludzie co będą potrafili docenić i uszanować miłość psich staruszków. :loveu:
  9. [B][SIZE=4]Kula pojechała do nowego domu!![/SIZE][/B]
  10. Dzisaj spotkanie zapoznawcze. Pani oraz jej 11sto letnia córką bardzo chcą już Kulę zabrać do siebie i same kontrolować dalsze leczenie. :loveu:
  11. nie ma co się oszukiwac...Bulina niema wielkich szans
  12. pychol pieknyyyyyyyyy :diabloti:
  13. biedna psica.... :-(
  14. Dina poznałam z ciekawosci.
  15. Poznałam Maksi dzięki stronie obornickiego TOZu. Nigdy jej nie szukałam w tłumie pós, bo i po co? Dopieor gdy moi znajomi zaadoptowali ją wirtualnie.......zwróciłam na ną uwagę.
  16. Bulinka...to że nie byłaś ostatnio na spacerze...to nie znaczy, że nie masz iść do góry po domek!!
  17. co z Hrabiną....???????????? :placz: :placz:
  18. Zdjęcia jak dla mnie są cudowne!! Imbirku....dużo szczęścia dla ciebie i twej rodziny. :multi:
  19. Cudoowne wieści :multi: . Prosimy o zdjecia małej Mi
  20. [IMG]http://upload.miau.pl/3/4576.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://upload.miau.pl/3/4574.jpg[/IMG]
  22. No tak...nikt już o Kropie nie pamięta!! :razz:
  23. [IMG]http://upload.miau.pl/3/4401.jpg[/IMG]
  24. chudziutki jest Gromit..i to widać na foteczkach.
×
×
  • Create New...