[B][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]Kiara[/COLOR][/SIZE][/B]...[COLOR=black]którą już dobrze znacie...[/COLOR]
[IMG]http://upload.miau.pl/3/2317.jpg[/IMG]
Terra...Łatek ma jużswój wateczek i tam będę go opisywała...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4834307#post4834307[/URL]
Są też nowe foteczki i informacje o nim. Postaram sięto jak najszybciej opisać.