Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [B][SIZE=3][COLOR=purple][I]Barnej[/I][/COLOR][/SIZE][/B]... niezwykły pies...ten pies niesamowcie chwycił mnei za serducho... Opowiem wam o naszym wczorajszym spotkaniu. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2320.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2319.jpg[/IMG]
  3. Nie wiem co to za maleństwo... [IMG]http://upload.miau.pl/3/2318.jpg[/IMG]
  4. [B][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]Kiara[/COLOR][/SIZE][/B]...[COLOR=black]którą już dobrze znacie...[/COLOR] [IMG]http://upload.miau.pl/3/2317.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2315.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2314.jpg[/IMG]
  7. co za słodycz.... :loveu: :loveu:
  8. Terra...Łatek ma jużswój wateczek i tam będę go opisywała... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4834307#post4834307[/URL] Są też nowe foteczki i informacje o nim. Postaram sięto jak najszybciej opisać.
  9. A to witamy w naszym gronie :evil_lol: Jeśli masz gg i byś chciałą....to moje 7651229
  10. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2309.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2307.jpg[/IMG]
  12. hej Rene.czy my sięaby nie znamy? :cool3:
  13. Kulka, która narobiła dziś niezłego zamiesznia...swoją wyprawą do rzeki [IMG]http://upload.miau.pl/3/2300.jpg[/IMG]
  14. jak najbardziej schroniskowy. Atos jest przywieziony po wypadku. Ma jeszcze problemy z łapą. Kuleje na nią.
  15. Mówisz o Atosie? tym ONku? On jest przepiekny. Rasowy ONek. Cudo pies.
  16. czasem jest taka apatyczna i lęki biorą nad nią górę.
  17. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2287.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2280.jpg[/IMG]
  19. [COLOR=darkgreen][B]Leda[/B][/COLOR]... [IMG]http://upload.miau.pl/3/2279.jpg[/IMG]
  20. [B]Leda...[/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/2278.jpg[/IMG]
  21. [SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Tija[/B][/COLOR][/SIZE]...[COLOR=black]Ta dziewczynka szuka domu[/COLOR] [IMG]http://upload.miau.pl/3/2276.jpg[/IMG]
  22. A to Kulka, która postanowiła wypłynąć na środek rzeki. Cym baaardzo nas wystraszyła. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2275.jpg[/IMG]
  23. Łatek z kumplami nad rzeką... [IMG]http://upload.miau.pl/3/2274.jpg[/IMG]
  24. Kropa dostała ścierą..heheh..to mi się podoba :evil_lol:
×
×
  • Create New...