Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. tydzień temu odświeżałam wątek..wstawiałam na nowo wszystkie foty !! I co?? NIe ma ich...!!
  2. ja teraz nie mogę wstawić Ci fot...ale napisz do terra...ona Ci pomoże.
  3. znowu zniknęły mi zdjećia!! Jak wy dodajecie?? Bo kocie strony są do du...
  4. ojojojo....spadliśmy i to haniebnie,,,
  5. do mnie też ta Samdra pisała. Tyle mogę dodać, żenapisała, że piesek ma być dla dziadka na imieniny. :cool1:
  6. co za dzień... i jeszcze się dowiedziałam że Reni...miała atak padaczki i była w tak cieżkim stanie że ją uśpili... :-( [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/236/lp/3[/URL]
  7. z cegiełkami to dobry pomysł
  8. Hala

    Ma domek

    a powiedz mi, w którym miejscu jest schronisko? Bo w niedzielę przyjechalam rowerem nad jezioro isię tak zastanawiałam gdzie te psiaki są? Może następnym razem podjade...
  9. tylko najpierw trzeba określić co to głupota i z czyjego punktu wychodzimy...
  10. Bianka..ztym lumpeksem cudowne porównanie :p
  11. Jak widzę Tiję, to zawsze jest tak pełna zycia, że nigdy nie zdąże zauważyć co ona wyczynia...po prostu śmiga.. :evil_lol:
  12. Tak..Semi jest piękna...Kiedyś na spacerze tak mnei pociągneła..że po tylku jechałam do rzeki :evil_lol: na szczęscie siezatrzymałam...
  13. Dino i Kremik [IMG]http://upload.miau.pl/3/2577.jpg[/IMG]
  14. Monita, trzebabyło kucnąc obok Pyzy :megagrin:
  15. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2467.jpg[/IMG]
  16. [B][SIZE=4]Dino[/SIZE][/B]... poznałam go własnie wczoraj. Stałam przy nim i przygladąłam mu się. Unikał mojego wzroku i cały czas biegał po budach...w prawo..w lewo..w prawo..w lewo... Dowiedziałam się, że te dachy bud to jego całe życie. Opuszcza je jedynie na picie i jedzenie. I chyba jeszcze na siku...:shake: Jest bardzo duży, ale wydawał mi siechudy. Nie wiem jak długo jest w schronisku. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2466.jpg[/IMG]
  17. [I][SIZE=4][COLOR=darkorange]semi[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE][/I] [IMG]http://upload.miau.pl/3/2465.jpg[/IMG] [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/210/lp/23[/URL]
  18. czy nie ma żadnych szans na domek? :cool1:
  19. a ja chciałam powiedzieć..że pan od allegro sienie odezwał więcej. :shake:
×
×
  • Create New...