Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [IMG]http://upload.miau.pl/3/4371.jpg[/IMG]
  2. Wczoraj byąm w schronisku. miałam co prawda miałam kąpać Kulę..jednak zrezygnowałam. A energia mnie roznosiła, więc postanowiłam wykąpać Monię i krecika!! Reszta opowieści wieczorem, bo teraz muszę jechać do weterynarza z Areskiem. :lol:
  3. a co u mojej kochanej starej Hrabiny? :cool1:
  4. Trzymam kciuki za niego! Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Oby..oby się udało Misiaczku... :lol: Karolina, trzymaj się...
  5. ta herbata to raczej taka fifka... :razz:
  6. [B][SIZE=3][COLOR=darkorange]"Kto da dom 12letniej Bulince? Całe życie siedzi w schronie..."[/COLOR][/SIZE][/B]
  7. piękny wypłoch.... :loveu:
  8. oj..chwilowo nie mam pomysłu. Iwona, zmień moze tytuł. Ten co jest nie zachheca...
  9. chciałabym jeszcze więcej fotek tej pięknosci!!:diabloti:
  10. o..czyli jednak zainteresowanie jest. To świetnie!
  11. Bianka...dzwoniłaś....? :diabloti:
  12. ależ pięęękna mordeczka
  13. oj...przypomina mi sięMaksiu z Obornik ...tez miał raka jąder :placz:
  14. W takich momentach mijają mi chwile zwątpienia. I czuję, że to co robimy ma jednak sens... Dlatego...wszystkie psiaki do domków!!
  15. Bulinka..w górę...nic tu się nie dzieje!
  16. a czy w stosunku do ludzi też jest agresywny?
  17. dziewczyny! decydujcie się... :cool3: Gamonka chce pomóc! A dla sunki to wielka szansa...
×
×
  • Create New...