Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. ale kochana dama w srednim wieku..ale brzucho ogromniaste..... :evil_lol:
  2. Nie ma żadnego doświadczenia w takich plakacikach. Co się znimi później robi?? Rozwiesza na mieście? ja nigdy czegoś takiego nie widziałam. :cool1: Powiedzcie coś więcej na ten temat.
  3. [IMG]http://upload.miau.pl/3/6234.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://upload.miau.pl/3/6226.jpg[/IMG]
  5. A to jest [B][SIZE=3]Kulka[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/6224.jpg[/IMG]
  6. [B][SIZE=3]Baron...[/SIZE][/B] [SIZE=3]Dostojny i przesympatyczny owczarek.[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/3/6216.jpg[/IMG]
  7. a czy sunia ma zrobione allegro?
  8. proszę o jeszcze jakąś foteczkę :loveu:
  9. a ja byłam w piatek w Zoo... i nic nie wiedziałam.... :shake:
  10. Gajóweczko...wracaj na górę. Tam być może ktoś cię wypatrzy.
  11. Karolina..a zdjecia Micha z nowego domku? :cool3:
  12. no starowinki...w górę dupeczki...:multi:
  13. a mi sieCzarls bardzo podoba. Tak jakbynieco z dobeczka miał... :-o
  14. Oby jak najszybciej znalazła kochających ludzi.
  15. A możesz nam coświęcej opowiedzieć o psiaku? :)
  16. Iwona....pozostawię to bez komentarza. :cool1:
  17. Śliczny ten Filipek... :loveu:
  18. Gabi jest w schronisku od kilku miesięcy. Jest dosyć wysoka na łapach i szczupła. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/274/img0359fs9.jpg[/IMG][/URL]
  19. ja mam taką myśl...jeśli sięzgodzisz i Ty i Terra,,,żeby ona spróbowała wystawić Bulinkę. ;)
  20. jaka ona pięęęęęęekna :loveu:
  21. Astor jest owczarkiem niemieckim. W schronisku jest około dwa miesiace. Trafił tu po wypadku, jakiś samochód go potrącił. nIkt niestety Astora nie szukał. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam Astora, myślałam że to zrematyzowany stary ONek. Szedł nie patrząc na mnie tylko na ziemię. W tej chwili na szczęscie Astor wygląda już dobrze i myślę, że tak sięteż czuje. Niestety jedyne co mu dolega, to to..że łapa się źle zrosła i kuleje. Nie przeszkadza mu to jednak w bieganiu i domaganiu się o pieszczoty ludzkie. Astror w stosunku do ludzi jest nieagresywny. Przychodzi, poociera się..popatrzy w oczy... Jednak potrafi szczekać i nie daje sobie "w kaszę dmuchać". :evil_lol: Potrafi zarządzić porządek w stadzie. :evil_lol:
×
×
  • Create New...