Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Tylko domku nie widac a przeciez druga czeka. :shake:
  2. Jak milo wchodzic na watki gdzie piesek jeszcze dobrze nie zagrzal miejsca w schronisku a juz sa chetni do zabrania slodziaka do domku. :lol:
  3. Od szukania dla nich DT juz mnie glowa boli, bo zadne tlumaczenia do glabow ludzkich nie docieraja, ze jest to choroba do wyleczenia a u nas tez juz za duzo psow.
  4. Sunia czeka cierpliwie w kolejce na swoja adopcje, na nowego madrego opiekuna ktory ja pokocha z wzajemnoscia.
  5. przekazalam wiadomosc do osoby zainteresowanej pieskiem wiecej bedzie wiadomo wieczorem.
  6. Poniewaz psina jest oddalony od nas kilka km. a wetka nie ma dostepu do netu wiec tylko pozostaje nam kontakt telefoniczny a i to nie zawsze jest zasieg, ale dzis jade do wetki osobiscie to napewno uslysze co nowego jak rowniez poprosze zeby jej kolezanka w najblizszym czasie doslala nowe fotki.
  7. moje slodkosci, :lol: przypomnial mi o mojeje niezyjace suni.:-( Chociaz wierze ze szybciuktko domek znajdzie.
  8. Bo u ciebie maja sie z kim bawic, nawet z Abry to sobie kanape zrobily.
  9. Post bei zrozumialam zupelnie inaczej niz ty Ulka, nie bo ty je rozpuszczasz jak bezpanski bicz.
  10. Tak jest bea jestesmy z Ulka zgranym zespolem, tylko ze nas kiedy zwina przy tach akcjach bo nie jestesmy sie w stanie opanowac. Gdybysmy cos mieli przy sobie lepiej nie wymienie co to moglo by byc naprawde zle.
  11. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24359[/URL] mowisz, masz.
  12. Robimy co mozemy i kazda dobra napotkana dusze ktora stanie na naszej drodze prosimy o DT ale jakos to kiepsko idzie, niemniej nie tracimy nadzieji i wciaz pytamy dalej.
  13. Dea wejdz na watek transportowy i wpisz tam ze transport potrzebny, zauwazylam ze dosc czesto jest transport z Krakowa do Warszawy.
  14. Dziewczyny zajmujace sie adopcja astow, [B][SIZE=4]UWAGA [/SIZE][/B]na telefon z Jaworzna, chca suke do pseudochodowli, jezeli ktos z was chce wiecej konkrtow prosze o PW.
  15. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi:
  16. wiem dorixx ze bywasz na dogo to zauwazylam a za wsparcie na kregoslupka dziekujemy w jego imieniu oczywiscie, niech nam chlopak zdrowieje. Tylko wlasnie nic nam nie pisalas o Zuzi a brakowalo nam tego,:roll: cieszymy sie wszycsy ze diagnozy postawione do tej pory zostaly obalone i wreszcie wszyscy bedziemy spokojni zwlaszcza wy. :loveu: Niech nam Zuzia rosnie zdrowo, a ze zniszczeniami musisz sie pogodzic, trzeba lepiej sprzatac zeby Zuzia nie miala co niszczyc, a nie obijac sie. :eviltong:
  17. Najlepsze kontakty ze schroniskiem ma maciaszek to z nia powinnas sie umowic na wizyte w schronie.
  18. a co tu tak cicho nikt nie zaglada do bidulka, zadnych odwiedzin :-( moze po pludniu beda jakies nowe wiadomosci od bidulka.
  19. Nie tylko trzymamy kciuki ale rowniez z niecierpliwoscia czekamy na twoj powrot do domu i zaraz na dogo z najswiezszymi wiadomosciami.
  20. a co tak dorixx przestala nas informowac o swojej ksiezniczce? :razz:
  21. Ulka moze umowe zostaw jak pojedziemy malego zaszczepic bo pani miala mu podac tylko tabletki na odrobaczenie, on nie ma zadnej ksiazeczki, to bysmy zalatwily w przyszlym tygodniu.
  22. Sprawa Onka na dzis jest zalatwiona pomyslnie, wszystko wyjasnila mecka w rozmowie telefonicznej dlaczego nie mozna bylo podac nr. telefonu. Niestety czasem tak bywa ze nie wszystko co piszemy oddaje ten sam dzwiek co chcialybysmy tak naprawde przekazac. Zycze zdrowka malemu i bedziemy dalej sledzic jego losy a opiekunom psa wytrwalosci i sukcesu.
  23. Tak do konca nie jestesmy w stanie odpowiedziec czy na stale nie bedzie miala wstepu do domu, jedno jest pewne tam jest rowniez male kociatko a zachowanie malej jest jak by byla na sprezynce. Garaz w ktorym wczoraj miala zostac jest ogrzewany tam wlasnie stoi piec w takim ciepelku to ja bym chciala byc. Jej warunki w jakich zyla do tej pory nie oddadza nigdy tego jak ma teraz, poniewaz to nie byla nasza ostatnia wizyta to o dalszym przebiegu napiszemy juz po naszych obserwacjach. Jedno jest pewne mala ma kontakt z ludzmi mizianko i glaskano tez jest.
  24. Ulka czy jestes w stanie dzis zalatwic sprawe z jamniorem? Daj znac prosze.:roll:
  25. Maupa dziekujemy za wysylke jak dojdzie to zaraz cie poinformuje. :lol:
×
×
  • Create New...