-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Poniewaz psina jest oddalony od nas kilka km. a wetka nie ma dostepu do netu wiec tylko pozostaje nam kontakt telefoniczny a i to nie zawsze jest zasieg, ale dzis jade do wetki osobiscie to napewno uslysze co nowego jak rowniez poprosze zeby jej kolezanka w najblizszym czasie doslala nowe fotki.
-
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
Ada-jeje replied to Dea's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24359[/URL] mowisz, masz. -
Czarny oryginał - JAMNIK Z KRÓTKIM OGONKIEM :) .......MA DOM!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Robimy co mozemy i kazda dobra napotkana dusze ktora stanie na naszej drodze prosimy o DT ale jakos to kiepsko idzie, niemniej nie tracimy nadzieji i wciaz pytamy dalej. -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
Ada-jeje replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Dea wejdz na watek transportowy i wpisz tam ze transport potrzebny, zauwazylam ze dosc czesto jest transport z Krakowa do Warszawy. -
Szogun - chiński grzywacz powder puff - ma dom w Lesznie u Laury :)
Ada-jeje replied to katya's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi: -
wiem dorixx ze bywasz na dogo to zauwazylam a za wsparcie na kregoslupka dziekujemy w jego imieniu oczywiscie, niech nam chlopak zdrowieje. Tylko wlasnie nic nam nie pisalas o Zuzi a brakowalo nam tego,:roll: cieszymy sie wszycsy ze diagnozy postawione do tej pory zostaly obalone i wreszcie wszyscy bedziemy spokojni zwlaszcza wy. :loveu: Niech nam Zuzia rosnie zdrowo, a ze zniszczeniami musisz sie pogodzic, trzeba lepiej sprzatac zeby Zuzia nie miala co niszczyc, a nie obijac sie. :eviltong:
-
Najlepsze kontakty ze schroniskiem ma maciaszek to z nia powinnas sie umowic na wizyte w schronie.
-
Czarny oryginał - JAMNIK Z KRÓTKIM OGONKIEM :) .......MA DOM!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie tylko trzymamy kciuki ale rowniez z niecierpliwoscia czekamy na twoj powrot do domu i zaraz na dogo z najswiezszymi wiadomosciami. -
Czarny oryginał - JAMNIK Z KRÓTKIM OGONKIEM :) .......MA DOM!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka moze umowe zostaw jak pojedziemy malego zaszczepic bo pani miala mu podac tylko tabletki na odrobaczenie, on nie ma zadnej ksiazeczki, to bysmy zalatwily w przyszlym tygodniu. -
Sprawa Onka na dzis jest zalatwiona pomyslnie, wszystko wyjasnila mecka w rozmowie telefonicznej dlaczego nie mozna bylo podac nr. telefonu. Niestety czasem tak bywa ze nie wszystko co piszemy oddaje ten sam dzwiek co chcialybysmy tak naprawde przekazac. Zycze zdrowka malemu i bedziemy dalej sledzic jego losy a opiekunom psa wytrwalosci i sukcesu.
-
Tak do konca nie jestesmy w stanie odpowiedziec czy na stale nie bedzie miala wstepu do domu, jedno jest pewne tam jest rowniez male kociatko a zachowanie malej jest jak by byla na sprezynce. Garaz w ktorym wczoraj miala zostac jest ogrzewany tam wlasnie stoi piec w takim ciepelku to ja bym chciala byc. Jej warunki w jakich zyla do tej pory nie oddadza nigdy tego jak ma teraz, poniewaz to nie byla nasza ostatnia wizyta to o dalszym przebiegu napiszemy juz po naszych obserwacjach. Jedno jest pewne mala ma kontakt z ludzmi mizianko i glaskano tez jest.
-
Czarny oryginał - JAMNIK Z KRÓTKIM OGONKIEM :) .......MA DOM!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka czy jestes w stanie dzis zalatwic sprawe z jamniorem? Daj znac prosze.:roll: