Nie jestesmy w stanie wszystkie UM obskoczyc w szybkim tempie, prawie wszystkie tylko w poniedzialki urzeduja, a i tak musialysmy czeka chociaz na zlozenie wniosku w KRS zeby miec chociaz kopie do pokazania ze czekamy na rejestracje. Bylysmy juz w czerwcu w kilku UM ale wszedzie uslyszelismy ze sa chetni na wspolprace pod warunkiem ze bedziemy wystepowac jako osoba prawna, osoby prywatne nie maja co szukac w Urzedach jezeli chodzi o sprawe zwierzat. Miejmy nadzieje ze dotrzemy do UM Libiaz i Trzebinia jeszcze przed czasem podpisania kolejnej umowy z schroniskiem w Olkuszu.