Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Kazdy towar ma swojego kupca nadejdzie czas ze i Koffi go znajdzie.
  2. Chyba tez, chociaz mamusia ma jeszcze troche czasu, musi najpierw wykonac swoj obowiazek jak kazda mausia.
  3. :multi::multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. W takim razie moze trzeba go puscic do Przelomu piszac o nim jako o idealnym psie do strozowania.
  5. Jezeli uda nam sie ujarzmic psa to mialby domek, ale w takim stanie niestety nie mozemy go nikomu polecic.
  6. Tak Ulka usun go, wyglada na to ze jakas sunia w poblizu miala cieczke i pies tam byl caly czas tym bardziej ze tam go dokarmiali bo mysleli ze bezdomny, ale on zbyt zadbany byl zeby mozna go bylo uznac za bezdomnego. Milosnicy zwierzat czasami panikuja jak widza ze pies sie blaka kilka dni w ich poblizu nie biorac pod uwage rui suk na wlasnym terenie. Chociaz z drugiej strony lepsza panika anizeli obojetnosc wobec bezdomnego psa.
  7. Tego pieska juz nie ma, wrocil chyba do domu z ktorego przyszedl a pani Beata sprobuje sie dowiedziec kto jest jego wlascielem. Uwazam ze ten watek mozna zamknac.
  8. O imie tej suni wlasnie nie zapytalam, ale nic straconego jak wiesz w tym domu jeszcze bedziemy, jest zamowienie na tabletki dla kotow a pozniej jeszcze szczepionki.
  9. Sunka juz ma domek na razie nie wiemy gdzie ale wlascielka znalazala sunie na naszej stronce i osobiscie dzis ja odebrala z lecznicy.
  10. Jest dzis w Przelomie ale niestety nie ma fotki zadnego psiaka :angryy: coz wybory nie ma miejsca dla psin.:shake:
  11. Oj Ulka dobrze by bylo gdybys mogla pojechac z Beatka od razu mozna by bylo zrobic foty psu po operacji, jesli nie dasz rady odpisz mi to ja sie skontaktuje z Beata i ja podjade.
  12. :multi::multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. Ale obluda, :angryy: dawno takiej nie czytalam, zwlaszcza jesli chodzi o wlasciela schroniska. :mad: Przeciez on czysty jak kryszatl i tak bardzo go obchodzi psi los i koci los.:evil_lol:
  14. jesli nie znajdzie sie nic innego skontaktujcie sie z met.
  15. Nie jestesmy w stanie wszystkie UM obskoczyc w szybkim tempie, prawie wszystkie tylko w poniedzialki urzeduja, a i tak musialysmy czeka chociaz na zlozenie wniosku w KRS zeby miec chociaz kopie do pokazania ze czekamy na rejestracje. Bylysmy juz w czerwcu w kilku UM ale wszedzie uslyszelismy ze sa chetni na wspolprace pod warunkiem ze bedziemy wystepowac jako osoba prawna, osoby prywatne nie maja co szukac w Urzedach jezeli chodzi o sprawe zwierzat. Miejmy nadzieje ze dotrzemy do UM Libiaz i Trzebinia jeszcze przed czasem podpisania kolejnej umowy z schroniskiem w Olkuszu.
  16. Pomysl z bazarkiem popieram, jak ktos ma kalendarz terminarz lub stojacy na biurko to juz kupuje, najchetniej ze zwierzatkami.
  17. to nie jest temat na forum...........................:-(
  18. Najprawdopodibniej w czwartek nie bede mogla pojechac odwiezc sunki bo jestem umowiona z Asia na wizyte w UM w Jaworznie chyba ze cos sie zmieni, ale napewno odwioze ja do Poreby Zegoty, jesli nie w czwartek to w piatek napewno.
  19. Ewcia fotke Toski tez mozesz wyslac Mmesem do mecki. Opisz krotko psiaki i wysylaj ona przesle dalej do swoich znajomych.
  20. psiara przekaz mamie zeby zrobila fotki Koffi i przeslala Mmesem do mecki.
  21. Oj poczeka sobie ten twoj synek, poczeka:evil_lol::evil_lol:
  22. Jak to gdzie mialas sie skontaktowac z panem z Bytomia i co?:crazyeye::crazyeye:
  23. Ty sie chyba jutro bedziesz musiala rozdwoic.:evil_lol::evil_lol:
  24. Sunka bedzie miala domek jak tylko wyzdrowieje a musi pozostac w lecznicy jeszcze conajmniej 4 dni, pozniej pojdzie do kochajacej pani ktora mieszka tylko z mama i kotkami. Choc nie znamy stosunku sunki do kotkow to jednak wierzymy ze beda zyly w zgodzie.:lol::lol:
  25. Srodek przeciwpchelny dostarczony, i pchly przestana pasozytowac na mamie i jej syneczku. :multi:
×
×
  • Create New...